Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Wandal pomazał zabytkową kładkę z XVIII wieku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Straż miejska i działania operacyjne-siedzenie na ławce i modlitwa żeby się nic nie stało albo wykładanie towaru przez strażnika w markecie
Sczerze? Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że straż miejska w Puławach istnieje bo od kilku lat ich na ulicach miasta nie widziałem, a często jestem w mieście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawe dlaczego jak mój blok obmalowano takimi bohomazami to policja i straż miejska nie podjęli działań operacyjnych?
Kamery pomontowali ale nie tam gdzie trzeba. Wszystko okamerować i będzie spokój. A nie "łożyta" na straż miejską..... której nie widać, zamiast zainwestować w kamery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zrobił zwykły brudas nie majacy nic do stracenia bo jest dziadem. Może chce przezimować w pudle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, brudas w dodatku bez mózgu. Może by tak napisał w jakim celu zniszczył pięknie odnowione miejsce?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A reszta tych grafiti to czyja bo widać ciągnął się aż do głėbokiej do bramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawe dlaczego jak mój blok obmalowano takimi bohomazami to policja i straż miejska nie podjęli działań operacyjnych?
Kamery pomontowali ale nie tam gdzie trzeba. Wszystko okamerować i będzie spokój. A nie "łożyta" na straż miejską..... której nie widać, zamiast zainwestować w kamery.
A co "dadzo" kamery w które nikt nie patrzy? Pomijając, że wystarczy latarka czołówka aby ukryć swoją twarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto zrobić sobie bilans "zysków i strat" gdy się mówi o wielkich marnotrawionych pieniadzach, o ochronie dóbr narodowych, jakimi są zabytki i kulturowy krajobraz. zapraszam do przemyśleń i mam nadzieję rewizji poglądów, po lekturze wszystkich moich argumentów z którymi można się zapoznać czytając tekst ***s://parkwpulawach.wordpress.com/2017/01/24/ponura-wyliczanka-z-moralem/ joanna nowacka-zaborska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam tylko trochę niżej wiecznie piją,jadąc Głęboką nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...