Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Wierni chcieli parkować na placu po dworcu PKS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 22:10 Powrót do artykułu
Radny po prostu podłapał żywy temat i chciał zaskarbić sobie najliczniejszą niszę wyborczą. Teraz tak najłatwiej - chcesz zyskać głosy? Zrób coś dla parafian! Oj mali ci radni, mali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
undefined napisał:
Jeszcze co? tyle parkingów wokoło
Ja wiem?.... Tak naprawdę problemem jest budowanie parkingów jednopoziomowych na poziomie "zero". W ten sposób zabiera się całe połacie terenu. Nie można zacząć inwestować w piętrowe. Akurat taki przydałby się na mieście to kuźwa postwaili na Marinie, gdzie nikt nie korzysta. W Norwegii takie parkingi to standard. Słowem - jak się chce, to się ma. A nie tak jak u nas... coraz więcej aut na chodnikach, bo nie ma gdzie już tego stawiać.....
 Przesiąść się na rowery.Zdrowo,ekologicznie,bez smogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Radny po prostu podłapał żywy temat i chciał zaskarbić sobie najliczniejszą niszę wyborczą. Teraz tak najłatwiej - chcesz zyskać głosy? Zrób coś dla parafian! Oj mali ci radni, mali!
 marne inicjatywy głosów nie dadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać plac w centrum miasta dla szkół nauki jazdy to trzeba mieć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radny Matras nie ma innych problemów jak organizacja parkingu na niedzielną mszę? O to powinien się zatroszczyć ksiądz, a nie radny. Jest wiele innych problemów, jak np długi w blokach socjalnych na ul. Romów... Niech Pan pomoże radnemu Majowi w poradzeniu sobie z tym poważnym problemem dla miasta, a nie takimi bzdeatmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Matras to niech Włostowicami się zajmie. Kadencja jeszcze nie minęła, na kampanię wyborczą jeszcze będzie czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Matras a jak tam smog na Włostowicach. Ministra z pana ugrupowania chce wprowadzić opłatę 30zł za wjazd do miasta samochodem a pan o parking dla parafii się awanturuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jest tyle kościołów i droga do nich jest taka bliska że można cztery litery przenieść te kilkadziesiąt metrów na dwóch nogach , a jak ktoś nie ma jednej to zapewne ma wózek inwalidzki - bo na noszach raczej nikogo do kościoła nie przynoszą. Ja jak byłem młody to do kościoła miałem drogą 4 kilometry a przez pola 3. Dzisiaj mam jakieś 300 metrów i byłoby grzechem gdybym jechał do świątyni autem. Żeby było jasne należę do elektoratu tej twórczej części PiS ale mnie mierzi ta część ,którą nazywam zakalcem który jest na poziomie moherowej babki która co dzień czyta Pismo Święte tyle że nic z tego nie rozumie. Ten też pewnie nie odbiega od byłej posłanki Wróbel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście młodych radnych, że niby wniosą świeży powiew do Puław to macie. Prezydent Janusz Grobel ma zapewnioną kolejną kadencję - wystarczy, że po prostu wystartuje. Młodzi radni z PiS - weźcie sie do prawdziwej działalności dla ludzi, a nie proponujecie głupoty. Parking pod parafią, ulicę Japońską, przebieranki w różne stroje, czytanki itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak by się stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego można oczekiwać po młodziakach, którzy nie wiedzą co to ciężka praca. Całe swoje krótkie życie robili za aktyw partyjny. Potrafią tylko wianki po pomniki nosić i sztandary po kościołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo zechcą Niektórzy parkować w budynku Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół samochodowy, może w PPNT, jak kino :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ci radni :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak wierni to nie mieszkańcy Puław. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że starsi radni tacy merytoryczni. Szczególnie ten jeden z po którego aktywność pozostawia wiele do życzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wierny matras może zaparkować pod URZĘDEM GMINNY MIASTO PUŁAWY jeżeli znajdzie tam miejsce dla swojego pojazdu mechanicznego i nie jest pod wpływem alkoholu i innych środków bo to jest niebezpieczne czego przykładem jest radny kwapiś . Może radny wybudować parking podziemny w okolicach kościoła aby kler i parafianie mili gdzie zaparkować . Tworzenie patologii jest powszechnie znane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...