Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Wygrał konkurs na dyrektora szkoły, ale już nim nie jest. Będzie nowy konkurs

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2019 r. o 08:26 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze :) Teraz jeszcze powinni wyrzucić Panią B od matematyki i Panią K od języka polskiego ;) może wreszcie coś się zmieni w tej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna szkoła, nie licząc polonistki i matematyczki bo to dwie przyjaciółki , oprócz nich to nic bym nie zmienił. Szkoda Pana Matyjanki fajny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze proszę o AKTUALNE zdjęcie szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, szkoła świetna miło wspominam lata spędzone w niej oczywiście oprócz dyrektora, nieodpowiedni człowiek na tak ważnym stanowisku . Świetna decyzja żeby rolę dyrektora pełnił Pan Grzegorz Jabłoński świetny nauczyciel z super podejściem do uczniów i co najważniejsze z wielką pasją do nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W srarostwie nikt nie stracil stanowiska? Dziwna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w innych konkursach na dyrektorów szkół, powiatowych i miejskich, zawiadamiano Forum Związków Zawodowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
decyzja wojewódzka słuszna i tak ma kraj dbać o ludzi. W szkole trzeba a nawet należy zadbac o ilość do ojczyzny lona i pana Boga oraz szacunek dla osob duchownych. Co ten dyrektor naj prawdopodobnie nie zagwarantował tym dzieciom. Ksztaltowac po przez edukowanie nowego pokolenia prawdziwych Polaków a nie zboczenie dewiacyjne jak w Warszawie czy Lublinie pod nie wlasciwymi zarządzającymi. Jak się do edukacji nie bralo za młodu to tak wychodzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
decyzja wojewódzka słuszna i tak ma kraj dbać o ludzi. W szkole trzeba a nawet należy zadbac o ilość do ojczyzny lona i pana Boga oraz szacunek dla osob duchownych. Co ten dyrektor naj prawdopodobnie nie zagwarantował tym dzieciom. Ksztaltowac po przez edukowanie nowego pokolenia prawdziwych Polaków a nie zboczenie dewiacyjne jak w Warszawie czy Lublinie pod nie wlasciwymi zarządzającymi.  Jak się do edukacji nie bralo za młodu to tak wychodzi ...
 nie wiem śmiać się czy płakać ? a co mówią lekarze ? jest dla ciebie jeszcze jakaś nadzieja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić zarząd Powiatu a głównie Panią Staroste bo to co robią to szczyt bezczelności galopującej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś miał problemy z opanowaniem wiedzy z matematyki i polskiego... Ja niemile wspominam biologię :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo źle wspominam G. Jabłońskiego ani uczyć nie potrafił ani podejścia do uczniów nie miał. Był totalnie nijaki, pamiętam wspólny wyjazd do Holandii kiedy to w moich oczach kompletnie się skompromitował. "Zachlystnął" się Holandią jakby było czym. Kraj jak kraj. Nasz lepszy owiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Cypisa już nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dyrektor powinien odejsc ktory konkurs wygral. Konkurs uniewazniony bo zawalil powiat. I nikt z powiatu nie odejdzie tylko bogu winien dyrektor? Jak moze byc dobrze. Patrza na to ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że on odszedł. Podobnie jak p. Staszczyk i Lenart. Dobra zmiana. Tym Paniom tylko wyjazdy, zabawa i wyjścia na piwka. Hehe Czartorych stracił całą renomę , niestety, i jeszcze ta afera z włefistką z czarta która uwiodła żonatego faceta. Koleżanką zresztą pani Lenart. Jeden z puławskich kontrowersyjnych dziennikarzy dał się wplątać pani L w dziwną relację. Marcinie drogi, jeszcze nie widzisz z kim masz do czynienia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowska starosta nie słucha wpisowego wojewody ,ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wie jaki był dyrektor kto miał dziecko w tej szkole i bezpośredni kontakt z tym panem. Hamstwo i pogarda w stosunku do kobiet, nawet uczennic, że niby do niczego się nie nadają, tylko do garów i pieluch. Wreszcie przyszła pora na dobrą zmiane. Każda osoba będzie lepsza aby nie on. Liczy się tylko aby szkoła pięła się w rankingu zdawalności matur a jak dziecko było słabsze to tak kombinował aby nie podeszło do matury albo samo zrezygnowało. Biedni nauczyciele pod jego rządami, każdy trzęsie się aby nie stracić etatu. Dobro dziecka i pomocna dłoń dla niego nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zarząd powiatu jest winny, zobaczcie jak służby prawne starostwa działają...Tak tak Tomo, o Tobie mowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wie jaki był dyrektor  kto miał dziecko w tej szkole i bezpośredni kontakt z tym panem. Hamstwo i pogarda w stosunku do kobiet, nawet uczennic, że niby do niczego się nie nadają, tylko do garów i pieluch. Wreszcie przyszła pora na dobrą zmiane. Każda osoba będzie lepsza aby nie on. Liczy się tylko aby szkoła pięła się w rankingu zdawalności matur a jak dziecko było słabsze to tak kombinował aby nie podeszło do matury albo samo zrezygnowało. Biedni nauczyciele pod jego rządami, każdy trzęsie się aby nie stracić etatu. Dobro dziecka i pomocna dłoń dla niego nie ma znaczenia.
 Tak się składa, że uczyłem się w tej szkole i Matyjana (jeśli sor czyta to pozdrawiam) bo tak na niego mówiliśmy był jednym z najlepszych nauczycieli jako człowiek miałem z nim lekcje dwa lata i żadnego braku szacunku do kobiet nie mogę mu zarzucić                co więcej przedstawicielki płci pięknej nawet same śmiały się z tego rzekomego  ''hamstwa i pogardry'' więc nie pisz głupot. Po                pierwsze w liceum już niema dzieci tylko młodzież czyli osoby które za chwilę będą pełnoletnie lub już są po drugie niestety ale              on wyciągał pomocną dłoń czasami aż za bardzo pamiętam takie coś, że wracam sobie kiedyś po 14 z ostaniej lekcji wf patrzę a                dyrektor kontakt naprawia na koryrażu także nie wspominając już o tym, że to on wraz z innymi nauczycielami maluje szkołe jak              trzeba. Przestaraszonych nauczycieli też nigdy nie widziałem a wręcz przeciwnie no chyba, że nie wiem wszyscy nauczyciele są tak dobrymi aktorami, że przez 5 dni w tygodniu umieją udawać.             
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Matyjanka jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu uważam że w konkursie w przyszłym roku również zostanie wybrany na dyrektora. Zrobił bardzo dużo dobrego i podejrzewam że dużo dobrego jeszcze zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłą uczennicą tej szkoły za czasów kiedy Matyjanka był nauczycielem. Nigdy nie okazywał mi pogardy jako kobiecie. Jego loteryjka z Kinder jajek do dziś mnie bawi. Miałam pecha, albo szczęście bo ciągle wypadał mój numer, ale nie mogę mieć do niego o to pretensji. Tamta władza w tej szkole była okropna. Potem do tej szkoły trafił mój brat, dyrektorem został on sor Matyjanka. Nie poznawalam tej szkoły. Ciągle remonty, naprawy i modernizacje. Nie tylko bydynku ale też kadry. Zaczęłam obserwować co się tam dzieje i zaczynałam być dumna dopiero teraz po tylu latach że tam chodziłam. Teraz uczy się tam mój syn mogę przyznać że dobrą kadrę tworzy dobry dyrektor, który mobilizuje i wspiera swoich nauczycieli. I tak właśnie jest tam. Ostatnio szukałam Pana Matyjanki i znalazłam go na zapleczu historii wiszącego na drabinie skrecajacego szawki. PANIE MATYJANKA DZIĘKUJĘ. JEST PAN FANTASTYCZNYM DYREKTOREM PROSZĘ DLA NAS WALCZYĆ. dla młodzieży, nas rodziców i nauczycieli. Zrobił Pan dużo dla tej szkoły dlatego po tylu latach z dumą mówię że też ją ukończyłam. Jedyne czego żałuję że to nie pan był wtedy dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...