Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zamknijmy Park Czartoryskich, ale przed wandalami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2017 r. o 11:03 Powrót do artykułu
zatrudnijcie sobie ochrone,policja nie bedzie łazić pół dnia po parku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako puławianin chętnie zapłacę za wejście do Parku te 5 zł. Jeśli miałoby to przynieść korzyść w postaci zorganizowania ochrony, zebrania funduszy na konieczne remonty itd, to takie opłaty powinny być. Park jest piękny i warto na niego poświęcić takie pieniądze. Tego gościa co pomazał odnowioną kładkę nietrudno byłoby namierzyć, tylko pewnie policji się nie chce tyłka ruszyć. Łatwiej rowerzystów łapać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli jest takie podejscie na zadadzie "zatrudnijcie sobie ochrone,policja nie bedzie łazić pół dnia po parku.. ", to skoro park jest utrzymywany przez Instytut, to powinien być cały czas zamkniety lub wstep powinien byc biletowany dla wszystkich. Skoro zas instytut udostepnia go w sposob nieograniczony, to miadto piwinno partycypowac w kosztach. Czy jakus prywstny wlasciciel jezeli nie mialby dotacji z budzetu wpuscilby na swoj teren turystow? Nawet wejscie do parkow narodowych jest platne, a przeciez maja dotacje na swoja dzialalnosc. Z tego co wiem, to IUNG dostaje pieniadze tylko na badania, a nie na utrzymsnie i udostepnianie parku. Przeciez instytutowi turysci do niczego nie sa potrzebni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to niech go ogrodzą kilku metrowym płotem najlepiej kolczastym i niech juz nie marudzą w kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wystarczy dobrze zagrodzic to przejście koło mostku nad głęboką przy bramie i naprawić mur przy pałacu marynki wtedy nikt nie wejdzie wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani udziela wywiadu w swoim imieniu? Czy w imieniu INUG? gdzie głos dyrektora w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za baba. Dom sobie może zamykać a nie nam park!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i straż miejska utrzymywana jest z budżetu czyli z naszych podatków to i park niech patrolują i ganiają narkomanów i pijaków.Także właścicieli czworonogów bo gówienka wcale nie są sprzątane i są śmietniki a rzuca się obok.Jestem za zamknięciem parku i zrobieniem jak w Kazimierzu na górę trzech krzyży swojacy wchodzą za darmo i nikt nie krzyczy jak przyjeżdza wycieczka że są bilety.W większości parków są bilety a pieniążki inwestowane są w tenże park.Pozatym w nocy przy kontroli taki delikwent nie wywinie się policji jak się znalazł przy zamkniętym parku.Chyba że policja i straż boi się wjeżdzać na teren
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie całe miasto, swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiec chodzi o kasę dla miasta!!????? Bilety za wejście do parku miałby utrzymywać miejskie muzeum? Po to przejęto muzeum żeby były stołki, nowi dyrektorzy, administracja i jeszcze mamy za to płacić? Dobra zmiana wita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miasto dalej wyciąga łapy po park?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze zamiast zamykać przed nami park i wprowadzać bilety zasilające miejskie muzeum, ta pani zajmie się tym żeby przeznaczone do pilnowaniu porządku służby ( policja, straż miejska) odpowiednio wywiązywały się ze swego obowiązku i reagowały na zgłoszenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej powoływać sie ze policja i straż miejska nic nie robią to najłatwiej zamknąć i biletować od razu park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam ten artykuł to sie zastanawiam czy ta pani pracuje dla urzędu miasta. miejskiego muzeum czy instytutu nawożenia i gleboznawstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała osada pałacowa, a więc park, łacha, wszystkie budynki i budowle od najmniejszego sarkofagu, przez domek chiński, dom gotycki, głęboką droga, pałac Czartoryskich , domek aleksandryjski po bramę przy ul. Izabelli już dawno powinny być własnością miasta a nie IUNGU, który tylko i wyłącznie dla podniesienia swojego prestiżu bawi się w zarządcę, konserwatora i dzielącego te dobra wśród turystów i mieszkańców. To świetny materiał na najważniejszy obiekt turystyczny i kulturalny po tej stronie Wisły. Zabudowa pałacowa bardzo przypomina Wilanów i Puławy w czasach swojej świetności były najważniejszym po Warszawie ośrodkiem kulturalnym i politycznym. A dziś co mamy? Czas to zmienić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,strasz"miejska w parku..buhahaha tam sie autem nie wjedzie a poza tym tam nie przesiadują kobitki z pietruszką czyli nikogo nie złapiemy bo nie dogonimy czyli nie mamy po co tam sie zapuszczać czyli w razie co mów,że patrolu nie ma...a tym bardziej po zmierzchu brrrr...w jakim celu ta pseudo formacja jest utrzymywana? czy jest faktycznie tak potrzebna miastu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co było by z osobami takimi jak ja: mieszkam w Puławach od prawie 3 lat, wynajmuję mieszkanie i płacę podatki w Puławach, ale nie mam tu ani stałego ani czasowego zameldowania? Czy też zostanie mi wydana karta wstępu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co było by z osobami takimi jak ja: mieszkam w Puławach od prawie 3 lat, wynajmuję mieszkanie i płacę podatki w Puławach, ale nie mam tu ani stałego ani czasowego zameldowania? Czy też zostanie mi wydana karta wstępu? Ta ale tylko do wybiegu dla pawi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miastu wara od parku. Już grobel ma przeciekajace nowe parkingi na marinie czy syf i błoto na skwerze? Niech się za to weźmie a nie za park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej komuś zabrać komuś czyjąś własność . Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...