Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zapłacili pół miliona, to już nie jest samowola

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2020 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Wniosek z tego taki, jak mamy kasę to budujemy co chcemy i jak chcemy( oczywiście obiekt większy niż w projekcie ) Później się kopiemy z nadzorem budowlanym i w konsekwencji płacimy karę pieniężną. Po zalegalizowaniu samowoli budowlanej która metrażowo jest większa, szybko zwraca nam koszty poniesione na karę która wcześniej zapłaciliśmy? I gitara? Ot Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można?Można!Byle mieć pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A , jak na fakturę to wszystko w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to że jest to na terenie zalewowym tj prawidłowe? Poczekamy zobaczymy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręgielnie i klub nocny chcą budować.. Porazka - właściciel to okropny typ, omijac z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręgielnia by się przydała owszem a co do klubu nocnego też jak najabardziej choć ja na jego miejscu zamiast budować odkupiłbym i rozkręcił Lawę. Klub jest fest nie trzeba innego stawiać tylko kogoś z głową co nim pokieruje i zarządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat PiSowskiej szychy z Azotów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze ścieżką, która inwestor miał przekazać miastu w celu zapewnienia przejścia z ul. Dęblińskiej do ścieżki nad Wisłą ??? Radny Ignacy Czeżyk może wypowie się w tej sprawie sobie dobrze znanej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze to i bardziej ludzkie niż u Niderlandzkich ćwoków co to za postawienie domu w skosie na nie cały 1 m. (93 cm) nie tak jak projekt to kazali rozebrać. Moja siostra ze swoim robili 20 lat na to aby dom wybudować pod Hagą a że trochę przesunęli bo tak lepiej pasowało to trzeba do rozbiórki. Oczywiście tylko dlatego że siostra to Polka i ze Niderlandczyk się z Polką ochajtal to i on tez już gorszy! Mamy jednak ludzkie podejście do sprawy a nie tych od eutanazji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijać z daleko ten lokal i tego typa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ten właściciel? Chcialam robic tam wesele, czytam wasze komentarze, i piszecie, ze to jakis okropny czlowiek. Mam sie czegos obawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarcie okropne, a na imprezach naciągają na alkoholu, lepiej sie pilnowaać, tzn butelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam trudno o kogoś z głową.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radze wszystkim omijac ten obiekt z daleka po pierwsze oszukuja na alkoholu i wszystkim mowia ze poszlo o wiele wiecej niz w rzeczywistości i towar/alkohol im zostaje! Po kolejne nie wystawiaja faktur ani paragonów za wesela i inne imprezy tylko daja jakąś kartke z wyliczeniami i przyjmuja gotówkę!! Ba jak szliśmy na andrzejki to przyjeli gotowke a w zamian dostalismy KP z potwierdzeniem wpłaty bez fiskalizacji. Właściciel okropny typ, opryskliwy, wulgarny, zero wychowania, manager rowniez porazka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ci za prawo gość nie legalnie stawia lokal bez odbiorów robi przez pare lat wesela a nadzur budowlany w Puławach nie moze nic zrobic , bo to banda nieudaczników z Panią Du ........ na czele , Ale jak ktoś wiatkę lub płot o 2 cm za wysoki postawi to dopiero jest naruszenie prawa A co na to ten blondyn w okularach z nadzoru nieudarzeniec życiowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to pewnie pisior i myślał że wygrają w Puławach to mu się uda za darmo to ogarnąć.Masz kasę to i byk Ci się ocieli , jak nie posmarujesz to nie pojedziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna polityka nadzoru budowlanego. Budynek stoi parę lat, wesela każdej soboty, strzelają fajerwerki i wszystko na legalu. Tzn że do tej pory nie był odebrany pod względem bezpieczeństwa? I mogli urządzać imprezy? Można? Można. Facetowi za Wisłą co miał chalupke bez zezwolenia nadzór wjechał buldożerami i po zawodach. Są jednak lepsi i lepsiejsi dla naszego państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje pomysłu osobom robiącym sobie wesele na terenie, gdzie dawniej był cmentarz i gdzie nadal zapewne w ziemi są szczątki ludzkie wielu chrześcijan prawosławnego wyznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało tego,że samowola budowlana to jeszcze z funduszy unijnych chyba w 75% dofinansowana była. I widać że można unijną kasę niezgodnie z przeznaczeniem wydać i się da. Bua ha ha. Brawa dla urzędników wszelkiej płci i maści za bystrość i jasność umysłów,Kaźmirz a czy to modernizacja obiektu czy rozbudowa jeden huk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było u kogo ale u nas wszystko było super. Jedzenie pyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko pięknie wyglądało. Podejście do klienta również mi się podobało, wszyscy bardzo mili i pomocni. Jak jestem wymagająca i upierdliwa tak oprawą i podejściem do moich oczekiwań byłam bardzo zadowolona. Ja bardzo polecam jako lokal na wesele. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...