Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Znaleźli portfel i ruszyli na zakupy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Za cudze pieniadze jest fajnie pohulac a bedzie za to surowa kara i pukanie sie w czerep po co nam to bylo.Glupich nie sieja,glupki sie rodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło informacji o tym, że nie pracowali bo byli w kwarantannie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b][i]Na pewno przepili tylko "znaleźne".  Będzie im wybaczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można ich porównać z wieloma beneficjentami rozdawnictwa pisowskiego - to są pieniądze ukradzione uczciwie pracującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze podziwiam geniuszy, którzy wszędzie wplątają politykę. Idź głosuj na swoich złodzieji co muszą co rok zmieniać nazwę partii bo ludzie się poznali co wyrabiali przez 8 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo sie wydaje nie swoje :) Raz w zyciu udalo mi sie znalezc cos wartosciowego (telefon) ale udalo mi sie w koncu dodzwonic do wlasciciela (po znajomych) by zgube zwrocic. Ja niestety tak dobrze nie mialam jak zgubilam dokumenty ze sprowadzonego auta jeszcze przed przerejestrowaniem bo nawet jak by ktos chcial odeslac to adres byl niemiecki.. znalazlam firme ***s://***duplikatydowodow.pl/ ktora zrobila duplikaty wiec odetchnelam z ulga ale co sie nastresowalam wczesniej to moje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...