Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Queer Tour w Puławach. Happening LGBT+ kontra kibice i kółko różańcowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2019 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Co mnie obchodzi kto z kim śpi???Kaczor śpi z kotem,Antoni z Miśkiem można.?można!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta promująca zachowania sprzyjająca powstawaniu hemoroidów, raka odbytu i rozprzestrzenianiu się HIV nie daje za wygraną
 To tak samo jak sekta sprzyjająca rozprzestrzenianiu głupoty ;) a tak na poważnie to  do książek nieuki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta promująca zachowania sprzyjająca powstawaniu hemoroidów, raka odbytu i rozprzestrzenianiu się HIV nie daje za wygraną
 Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Queer Tour miał trwać do 18 a zakończył się o 17 ;)
 Nie zdążyłeś porozmawiać? Możesz napisać, to mili ludzie, na pewno odpowiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lepszej promocji jak stado samców, roznegliżowanych od pasa w górę na wąskiej przestrzeni, otoczonej ogrodzeniem, pod strażą policji i ochrony, skaczących w górę,spoconych, pocierających się o siebie, dotykających i coś krzyczących przez 1, 5 godziny,
 W sensie, że kibole się porozbierali? może im gorąco było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat się kończy! Dewianci przekonują i edukuja innych że ich zboczenia są normalne i każdy ma im przyklaskiwac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten plusik to ukłon w kierunku pedofilii? Oni też potrzebują miłości i zrozumienia ?
  Trzeba było przyjść i zapytać, a nie robić z siebie idiotę
Nie pryszedłem bo bo się brzydzę. Ale mowę miłości poznaje w Twoim wpisie. Widać sekta ma agresynych i mało kulturalnych popleczników.
 taaa...bo pisanie o pedofilii w kontekście lgbt+  to jest kulturalne i zgodne z faktami naukowymi?! Ja się brzydzę głupotą którą krzywdzi się innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opluwacie symbole religijne a teraz chcecie rozmawiac?? O czym jak wsadzic kumpkowi bez bólu? Wykolejency
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opluwacie symbole religijne a teraz chcecie rozmawiac?? O czym jak wsadzic kumpkowi bez bólu? Wykolejency
 Nie wiem dlaczego uogólniasz - ja np. nie opluwam żadnych symboli, bo nawet nie bywam w miejscach kultu różnych religii, chyba, że akurat coś zwiedzam. Jestem tolerancyjną osobą- każdy może sobie wierzyć w co chce byle nie miało to wpływu na moje życie. Z tym "wkładaniem" to może nie bardzo temat na forum w internecie, ale seks analny wśród osób heteroseksualnych także jest popularny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten plusik to ukłon w kierunku pedofilii? Oni też potrzebują miłości i zrozumienia ?
 Trzeba było przyjść i zapytać, a nie robić z siebie idiotę
Nie pryszedłem bo bo się brzydzę. Ale mowę miłości poznaje w Twoim wpisie. Widać sekta ma agresynych i mało kulturalnych popleczników.
taaa...bo pisanie o pedofilii w kontekście lgbt+  to jest kulturalne i zgodne z faktami naukowymi?! Ja się brzydzę głupotą którą krzywdzi się innych.
 Przecież pedofilia to też zboczenie, tyle tylko że (na raze, bo agitacja za uznanei pedofilli za "normę" jest duuuża)  penalizowane. Pedofilia, zeoofilia to tylko przykłady zboczeń, nie brak kultury. Brakiem kultury jest wchodzenei ze zboczeniami do przestrzeni publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten plusik to ukłon w kierunku pedofilii? Oni też potrzebują miłości i zrozumienia ?
Trzeba było przyjść i zapytać, a nie robić z siebie idiotę
Nie pryszedłem bo bo się brzydzę. Ale mowę miłości poznaje w Twoim wpisie. Widać sekta ma agresynych i mało kulturalnych popleczników.
taaa...bo pisanie o pedofilii w kontekście lgbt+  to jest kulturalne i zgodne z faktami naukowymi?! Ja się brzydzę głupotą którą krzywdzi się innych.
Przecież pedofilia to też zboczenie, tyle tylko że (na raze, bo agitacja za uznanei pedofilli za "normę" jest duuuża)  penalizowane. Pedofilia, zeoofilia to tylko przykłady zboczeń, nie brak kultury. Brakiem kultury jest wchodzenei ze zboczeniami do przestrzeni publicznej.
 Pedofilia i zoofilia tak, i nie spotkałam się z agitacją żeby uznać je za normę. Przykłady zboczeń zestawione z lgbt+ są przejawem braku wiedzy. A jeśli już jesteśmy przy pedofilii to zajmijcie się lepiej czynami pedofilnymi w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT korzysta ze starej leninowskiej zasady. Będziemy was molestować, zmuszać do tego ,czego nie chcecie, aż nas polubicie. 50 lat komunizmu i nic to nie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT korzysta ze starej leninowskiej zasady. Będziemy was molestować, zmuszać do tego ,czego nie chcecie, aż nas polubicie. 50 lat komunizmu i nic to nie dało.
Mogę cytować? To jest tak piękne.... ;) ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT korzysta ze starej leninowskiej zasady. Będziemy was molestować, zmuszać do tego ,czego nie chcecie, aż nas polubicie. 50 lat komunizmu i nic to nie dało.
Mogę cytować? To jest tak piękne.... ;) ;)
 Miło mi będzie. Jak najbardziej pozwalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby moja córka poszła na to tgtb to jakbym jej   wp   ier    dol  iła.   to odechciało by się jej manifestacji. Na tych kolorowych pajaców trzeba Putina,on by szybko sprawę załatwił.
 To jest dowód, że nie nadajesz się na opiekuna nawet dla chomika. Z drugiej strony, zadziwia ignorancja. Najpierw wyzywacie manifestujących od bolszewików, komunistów, czy stalinowców, a potem chcecie na nich nasyłać Putina, który jak by nie patrzeć, jest przecież spadkobiercą wyżej wymienionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciskanie na siłę tego, czego społeczeństwo nie chce. Olewać ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bronić miasta przed zarazą
 Niestety za późno. Kibolstwo, psychoprawica i nazikatolicyzm już dawno się tam zagnieździły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby moja córka poszła na to tgtb to jakbym jej   wp   ier    dol  iła.   to odechciało by się jej manifestacji. Na tych kolorowych pajaców trzeba Putina,on by szybko sprawę załatwił.
To jest dowód, że nie nadajesz się na opiekuna nawet dla chomika. Z drugiej strony, zadziwia ignorancja. Najpierw wyzywacie manifestujących od bolszewików, komunistów, czy stalinowców, a potem chcecie na nich nasyłać Putina, który jak by nie patrzeć, jest przecież spadkobiercą wyżej wymienionych.
 Zwykła homeopatia. Podobne leczyć podobnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warszawka lepiej niech siedzi w Lemingradzie i myśli jak zatkać dziurę z wybijającymi ściekami, bo zatruwają miasta nad Wisłą
Dziury to oni zatykają ale nie te którymi scieki spływają do Wisły, z resztą, dla towarzystwa LGBT zrzucanie do Wisły 260 tys. m3 na dobę ścieków gównianych przez miasto rządzone przez gejów i lewaków to nie jest katastrofa ekologiczna, czegoś takiego nie dostrzgają, nie czują, a zreszstą te ścieki zatruwają i są zagrożeniem milinów ludzi i zwierząt żyjących poniżej Warszawy, normalnych Polaków, z którymi oni nie mają nic wspólnego. Ścieki z Warszawy na szczęscie nie mogły zatruć Wisły pod Puławami, za to przysłali nam komando próbujące zatruć umysły i dusze puławian, w tym dzieci - gdzie są rodzice tych dzieci otaczjący stoisko LGBT.
 No proszę jak się ekologią przejmujesz. Ale nie przeszkadzało co jak próbowali wycinać Puszczę Białowieską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C0 ISLAMISCI ROBIA Z LGBT?
 Może pojedź i zapytaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...