Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ludzie się denerwują, może dojść do rękoczynów". Miasto szuka sposobu na dłużników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2018 r. o 21:55 Powrót do artykułu
Gościu sam k...wa jesteś trollem sierściuchu j...any i mnie nie pouczaj ile ja płacę bo chyba ja wiem najlepiej i jak piszę że 3,40 to tyle właśnie jest. A co mnie obchodzi że w socjalnych jest 1,37 zł. To czego ten cały Maj na filmie pieprzy że płacą tylko 1,37 i jak ludzie tego posłuchają to myślą że wszyscy na Wólce i na Romów płacą tylko po 1,37. I nie mów mi że tak nie jest bo już mi kumpel w robocie powiedział jak to zobaczył że mam raj bo płacę grosze za mieszkanie a on to do spółdzielni płaci 4 razy tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze ci powiedział bo ja tez mam więcej nawet niż 3.40 wiec okazuje sie ze dopłacam i do ciebie. z jakiej niby racjji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to choć k...wa mieszkać na Wólkę i będziesz miał 3,40 i nie będziesz jeb...ńcu jęczał że dopłacasz do mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kup własne mieszkanie a nie dostajesz je od miasta, każdy mieszkaniec Puław dopłaca ci do czynszu i jeszcze wylewasz tu swoje żale. nie zamierzam płacić za długi socjali podwyżkami opłat za wodę czy opec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jaki ... mieszkasz na Wólce? Po latach pracy kupiłem mieszkanie. Czemu ty tego nie zrobisz? Tylko siedzisz tu i narzekasz? Nie wiem jak jest z czynszem w komunalnych ale dowiedziałem sie od kumpla z Norblina ze za socjalne płacą 1.37 za metr i ze większość z nich ma w tylko płacenie nawet tego. Potwierdził tez ze nawet klatki schodowe sprzątają im sprzątaczki opłacane z urzędu miasta Wszystko więc się zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cie tak zazdrość zżera to sprzedaj to swoje mieszkanko i choć mieszkać na wólkę czy na Norblina i płać te 1,37 i zobaczysz jak tu się zajebiście mieszka i klatke będziesz miał posprzątaną. A ja może po latach tez sobie kupię mieszkanie i się stąd wyprowadzę ale na razie muszę tu mieszkać bo z 2,5 tysia zarobków to świata nie zawojuję. Nie wiem jaką masz sytuację i nie bardzo mnie to obchodzi ale jakbyś wyszedł w wieku 19 lat z bidula goły i wesoły to by się ciebie takie durne żarty nie trzymały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie częśćz Was wykupiła mieszkania komunale na mieście za 30% wartości i teraz uawża sie za zacnych i zaradnych - załosne. Druga kwestia moim zdaniem to wina urzędu bo jednym z kryterium przyznania mieszkania komunalnego powinno byc stałe zatrudnienie. Trzeci aspekt to znaczna część ludzi pracuje na Wólce tylko na czarno dzięki zaradnym i uczciwym pracodawcom :) a jak nie ma papierka z dochodami to jest podstawa dreptać do opieki. Dla Was to bez znaczenia tylko Wólka,Romów i Norblina to same nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to żeś teraz doj..bał koleś ty chyba jesteś z kosmosu. jeśli kryterium dostania mieszkania komunalnego ma być stałe zatrudnienie to co z ludźmi którzy nie mają gdzie mieszkać i nie mają szansy na stałe zatrudnienie albo na przykład stracili pracę bo firma padła??? według ciebie gdzie oni mają mieszkać??? pewnie pod mostem???? o ile się dobrze się orientuję to mieszkania komunalne są właśnie dla ludzi z małymi dochodami. Jakbym cie spotkał to za tych nierobów bys po ryju złapał burżuju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj i lej po ryju :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież chodziło o zadłużenie mieszkań socjalnych a nie komunalnych. Ktos specjalnie w komentarzach napuszcza i ciągle porusza temat komunalnych? W jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz się mendo przedstawić? to się do ciebie pofatyguję i ci wytłumaczę ze zrozumieniem tak że ci się odechce ludziom ciemnotę wciskać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja praktycznie nie istnienie i nie ma mieszkancom NIC do zaproponowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz kto się przedstawia :) Ty się tutaj nam wszystkim ładnie zaprezentuj jak jesteś taki kozak chyba że tylko przy klawiaturze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Radny Maj to wie, że lans i odpowiednia taktyka w polityce  są  najważniejsze. Cudotwórca który nie rozwiązał jeszcze żadnego problemu. Bicie piany tylko po to żeby sprowokować hejt na prezydenta Grobla i urzędników żeby dobrze wypaść w tegorocznych wyborach. Naprawdę twórcze działanie godne radnego;) Przyznaję że polityk z niego niezły - nie wierzę politykom...
 Zawsze można rżnąć głupa i udawać, że nic się nie dzieje. Ale w ten sposób na pewno nie rozwiąże się żadnych problemów. Bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...