Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie stosować pouczeń". Komendant kazał tylko wlepiać mandaty i wnioski do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2018 r. o 20:51 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Czyli oni są przeciw spoleczenstwu? Tylko by gnebili? Zero pomocy i wyrozumialosci? Aha, fajnie. W korei północnej też tak jest
 Ja nie czuję się gnębiony. Ja oczekuję od policji WZMOŻONYCH działań w celu poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Takie działania jakie podjął oficjalnie komendant są zdecydowanie KONIECŻNE i nie ma nic niewłasciwego w tym piśmie. Nie rozumiem o co ten raban. Jest wina musi być KARA a nie pouczenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety z przyzwolenia na wykroczenia drogowe i społecznej niechęci do wzmożonej ich prewencji wiele złego i nieszczęść wynika, a osoby walczące z tą plagą zasługują na wyróżnienie, a nie postępowanie dyscyplinarne - tym bardziej, że żadenego zakazu pouczeń przecież nie wprowadzono. Szkoda, że komentowanemu artykułowi troszkę takiej prospolecznej wymowy brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny karierowicz chciał się popisać wynikami. Co za baran.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe,czy któryś tu z tych pieniaczy byłby tego samego zdania w momencie gdyby jego dziecko bądź inna bliska mu osoba zginęła przechodząc przez jezdnię??? No przecież kierowca samochodu jechał w obszarze zabudowanym tylko 78km/h, nie zdążył wyhamować bo jeszcze w międzyczasie opiera. .. się na fb. Trzeba pouczyć, bo jak inaczej można być??? Policjant  nieludzko potraktował wyśmienitego kierowcę i znawcę przepisów RD. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd w moim sdi wtryskiwacze walnęły pieszo chodzam po mieście i wolałbym, aby żaden wściekły i szybki na przejściu lub nawet alejce mnie nie potrącił. Kogoś stać na szaleństwo i przekraczanie dozwolonej prędkości - niech płaci i to nie mało. Obecnie są liczne udogodnienia - progi o koniecznosci zwalniania przypominajace, kartą można zaplacić wydatku nie odczuwając, Puławy to miasto niebidne ale solidne, także się ma fantazje i pieniądze to się płaci. Ja to fantazji nie mam i nie płacę, ale zdrowiem i życiem też zapłacić nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę,że  01 o tym nic nie wiedział. Myślę, że był conajmniej współautorem tego planu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrze duzo jeszcze u nas zwolennikow bata ;) no i rozczulajace 'przedszkola przyszlosci' czyli sofizmaty rozszerzenia o tym co ja bym zrobil jakby kogos z mojej rodziny rozjechal samochod. moj ojciec umarl na raka wiec proponuje zabronic sprzedazy cukru, papierosow i alkoholu xDDDD wy kur patafiany o mentalnosci chlopa panszczyznianego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w prędkości jest problem wypadków tylko braku ostorżności. Ktoś ślepy i głuchy spowoduje wypadek nawet jak nie przekroczy prędkosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt w cywilizowanych liberalnych krajach nie znających pańszczyzny wykroczeń drogowych się w ogóle nie kara - gupie my patafiany o mentalności chlopa pańszczyźnianego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt można jeździć bardzo szybko ale i bardzo bezpiecznie a wypadki powodujo tylko te głuche i ślepe co wolno jeżdżo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest plan na kaskadowy pomiar prędkości. Zatem ma na celu zatrzymywanie piratów drogowych. Przekraczajacych prędkość wielokrotnie na kontrolowanym odcinku. Dla takich kierowców jest pouczenie? To może ich jeszcze nagradzajmy ....SŁUSZNE działanie Komendanta. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy zapominają, że policja łamiąc prawo jak ten komendant, robi dokładnie to samo co ci którzy sa łapani. Albo i gorzej.  Wiec niech się kundelki już nie kompromitują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi..coś taki plan nakazał sam 01 KWP który rozlicza z pouczeń i braku mandatów ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bańka pękła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś by tak wprowadził kaskadową naprawę studzienek na jezdni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Komendancie. Popieram bezwzględne karanie. Jeżdżą kierowcy bez opamiętania i ograniczenia prędkości a potem płacz i nieszczęście. Popieram Komendanta. A ci co tego nie rozumieją i chcą karać Komendanta, to najczęściej sami nie stosują się do przepisów i myślą że im wszystko wolno. Więcej dyscypliny na drogach, to mniej trupów w kostnicy i kalek na wózkach. Brawo Panie Komendancie. Niech się Pan odwołuje od wszystkich kar, z nagłośnieniem nazwisk osób które chcą Pana karać. Może coś do nich dotrze. PS. Tu przydałaby się sonda: popierasz Komendanta, czy tych myślących inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w Puławach będzie 2 (dwa) etaty wolne. Drodzy Karierowicze będzie wyścig szczurów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze,  ostatnio słyszałam o wypłacanych sobie nagrodach. Po ile komendanci dostali i za co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przykro...ale panowie do wymiany, a swoja droga z takiego planu to swiat się śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i rowerzystów na chodnikach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...