Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Po co jej leki, jak i tak umrze". Rodzina zmarłej pacjentki oburzona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 11:16 Powrót do artykułu
Ciekawe czy pan doktor jest równie "miły" w swoim prywatnym gabinecie. Myślę, że syn tej kobiety bardzo dobrze zrobił zgłaszając to niewłaściwe i karygodne zachowanie. Gdyby więcej ludzi reagowało w ten sposób może by się w końcu coś zmieniło. Mam nadzieję, że nie odpuści i doprowadzi sprawę do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko jedno - skoro w szpitalach i na SOR-ach jest tak źle a personel jest niedouczony i chamski, to po co ludzie tam idziecie. Skoro jesteście przekonani, że nikt się tam na niczym nie zna, to proponuję się leczyć u znachora albo "na własną rękę". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ma gdzie pojśc to sie idzie do szpitala w puławach. Ja byłem na sor z atakiem kolki nerkowej. Lekarz pił właśnie herbatkę i zartował z pielęgniarka kazał mi poczekać na korytarzu.  Przez drzwi słychać było śmiechy i zarty a ja zwijałem się z bólu. Pielęgniarka rozmawiała ze mną na korytarzu i wiedziała że cierpię ale jednak nie zareagowała. Po około 15 minutach wpadłem do gabinetu i powiedziałem co myślę. BYLI W SZOKU. Teraz ja dla nich byłem niegrzeczny a oni wreszcie zmienili podejście do mnie. CZYLI NA CHAMSTWO i BRECZELNOŚC  TRZEBA TYM SAMYM A WILE SIĘ ZMIENI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 2 lata temu blame swiadkiem ponizania I obrazania pprzez mloda pania dr z ortopedii mlodego chlopaka a wlasciwie dziecka mojego syna Bylam ze skarga u dyrekcji z zadaniem nagany z wpisem do akt ale Jake zwykle skonczylo sie na niczym Szpital nigdy nie bedzie mial dobrej renomy dopoki beda tam pracowac tacy ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor pozwala na to chamstwo .Jaki szef taka załoga.Wstydzcie się bo to człowiek człowiekowi zgotował taki los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co podwyżka zmieni człowieka i nauczy kultury albo się ją ma albo jesteś chamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor pozwala na to chamstwo .Jaki szef taka załoga.Wstydzcie się bo to człowiek człowiekowi zgotował taki los...
 Świeta racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko jedno - skoro w szpitalach i na SOR-ach jest tak źle a personel jest niedouczony i chamski, to po co ludzie tam idziecie. Skoro jesteście przekonani, że nikt się tam na niczym nie zna, to proponuję się leczyć u znachora albo "na własną rękę".
 Bo ludzie nie maja wyjscia jezeli coś sie dzieje złego to jedzie sie do najbliższego szpitala a pózniej mozna pomyslec o lublinie bo tam kultura jest wysoka i leczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko jedno - skoro w szpitalach i na SOR-ach jest tak źle a personel jest niedouczony i chamski, to po co ludzie tam idziecie. Skoro jesteście przekonani, że nikt się tam na niczym nie zna, to proponuję się leczyć u znachora albo "na własną rękę".
 Bo ludzie nie maja wyjscia jezeli coś sie dzieje złego to jedzie sie do najbliższego szpitala a pózniej mozna pomyslec o lublinie bo tam kultura jest wysoka i leczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko jedno - skoro w szpitalach i na SOR-ach jest tak źle a personel jest niedouczony i chamski, to po co ludzie tam idziecie. Skoro jesteście przekonani, że nikt się tam na niczym nie zna, to proponuję się leczyć u znachora albo "na własną rękę".
 Dziwi mnie tylko jedno - skoro w szpitalach i na SOR-ach jest tak źle a personel jest niedouczony i chamski, to po co ludzie tam idziecie. Skoro jesteście przekonani, że nikt się tam na niczym nie zna, to proponuję się leczyć u znachora albo "na własną rękę".
 Masz racje znachor tyle potrafi co oni ale może ma wiecej kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...