Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Powodem zatrzymania jest znak STOP". Kierowca miał szczęście, że miał kamerę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2018 r. o 16:23 Powrót do artykułu
Mnie się wydaje że się zatrzymał. Kto ma inne zdanie niech napisze meila do pani rzecznik kpp puławy,że na zamieszczonym materiale widać jednaj wykroczenie. Czyli nie zatrzymanie sie na przed znakiem STOP. Policja niech to wyjaśni i albo facet dostanie mandat albo zostanie uniewinniony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nagrania jasno widać że się nie zatrzymał... auto cały czas się toczy... różnie można to interpretować ale pojazd w ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dlatego właśnie wczoraj też kupiłem kamerkę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać wyrażnie że kierowca nie zatrzymał się.Tylko trzeba umieć patrzeć na nagranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze skoro się nie zatrzymał dlaczego nie został ukarany? Ciekaw jestem tłumaczenia wszystkich tych którzy twierdzą że zatrzymania nie było gdyby to wy byście byli za kierownicą tego auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymanie prawie było. Ale całkowitego zatrzymania się nie było. Nawet 0,1 sekundy nie było tego zatrzymania. A czas zatrzymania się jest po to, żeby się upewnić, że nic nie jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie zatrzymania się - to nie jest zatrzymanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jakie wy bzdury wypisujecie widać że kierowca zwolnił świadomie dostosowujac się do znaku czy koła sie zatrzymały czy jeszcze trochę toczyły to sprawa wtórna zagrożenia nie było droga pusta i doskonale widoczna w cywilizowanym świecie jeżeli koła wykazywałyby jeszcze minimalne oznaki ruchu zostałby co najwyżej pouczony przez miłych policjantów o nakazie zupełnego ustania ruchu i puszczony dalej u nas od razu z gróbej rury pełne przestępstwo itd nie bądźće śmieszni o wiele większym zagrożeniem niż w tym konkretnym przypadku jest powszechna jazda na zderzaku nawet przez policję (tam też jeżdżą często gamonie) na zachodzie karana z całą surowością u nas niezauważana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahhaa Dobrze że filmik nie został ucięty przy końcu i słychać radosc kierowcy mam nadzieje że zobaczą to wszystkie koMENDY w polsce :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co klient mówi na nagraniu od 1:21 minuty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and napisał:
Ludzie jakie wy bzdury wypisujecie widać że kierowca zwolnił świadomie dostosowujac się do znaku czy koła sie zatrzymały czy jeszcze trochę toczyły to sprawa wtórna zagrożenia nie było droga pusta i doskonale widoczna w cywilizowanym świecie jeżeli koła wykazywałyby jeszcze minimalne oznaki ruchu zostałby co najwyżej pouczony przez miłych policjantów o nakazie zupełnego ustania ruchu i puszczony dalej u nas od razu z gróbej rury pełne przestępstwo itd nie bądźće śmieszni o wiele większym zagrożeniem niż w tym konkretnym przypadku jest powszechna jazda na zderzaku nawet przez policję (tam też jeżdżą często gamonie) na zachodzie karana z całą surowością u nas niezauważana.
 Co Ty chrzanisz? Widząc znak STOP masz do niego dojechać, zatrzymać się(powinna być linia ciągła chyba) i dopiero na spokoju rozejrzeć się, po to jest ten znak i takiego zachowania wymaga a Ty wyjeżdżasz z jakimś cywilizowanym światem. W cywilizowanym świecie ludzie stosują się do przepisów. Takie zachowania o których piszesz to raczej na wschód od Bugu. Facet ewidentnie nie chce się zatrzymać, stwarza pozory żeby tylko nie ruszać później z miejsca. Przez przejazdy kolejowe z tym samym STOPem też tak przejeżdżasz bo wcześniej się już rozglądasz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek jolki napisał:
and napisał:
Ludzie jakie wy bzdury wypisujecie widać że kierowca zwolnił świadomie dostosowujac się do znaku czy koła sie zatrzymały czy jeszcze trochę toczyły to sprawa wtórna zagrożenia nie było droga pusta i doskonale widoczna w cywilizowanym świecie jeżeli koła wykazywałyby jeszcze minimalne oznaki ruchu zostałby co najwyżej pouczony przez miłych policjantów o nakazie zupełnego ustania ruchu i puszczony dalej u nas od razu z gróbej rury pełne przestępstwo itd nie bądźće śmieszni o wiele większym zagrożeniem niż w tym konkretnym przypadku jest powszechna jazda na zderzaku nawet przez policję (tam też jeżdżą często gamonie) na zachodzie karana z całą surowością u nas niezauważana.
Co Ty chrzanisz? Widząc znak STOP masz do niego dojechać, zatrzymać się(powinna być linia ciągła chyba) i dopiero na spokoju rozejrzeć się, po to jest ten znak i takiego zachowania wymaga a Ty wyjeżdżasz z jakimś cywilizowanym światem. W cywilizowanym świecie ludzie stosują się do przepisów. Takie zachowania o których piszesz to raczej na wschód od Bugu. Facet ewidentnie nie chce się zatrzymać, stwarza pozory żeby tylko nie ruszać później z miejsca. Przez przejazdy kolejowe z tym samym STOPem też tak przejeżdżasz bo wcześniej się już rozglądasz?
 Idealisto czy nie widzisz żadnej różnicy między kimś kto w takiej sytuacji nie zatrzymuje się wcale tylko przejeżdża rozpędzony a tym kierowcą który zwolnił być może prawie się zatrzymał. Naprawdę dla ciebie to jedno i to samo NIE ZATRZYMAŁ SIĘ i tyle dokopać mu tak samo jak temu rozpędzonemu. Zejdź na ziemię. prawo nie wspomina o żadnym czasie zatrzymania tutaj akurat widać przed znakiem i jedną i dugą stronę więc nie jest to jakiś drastyczny przypadek. Mam nadzieję że jesteś takim świetnym kierowcą jeżdżącym super przepisowo za jakiego się na tym forum uważasz. Moim zdaniem powinien zostać co najwyżej pouczony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też kupiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawężnik, który chciał wymusić mandat powinien zostać zwolniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli polują na jeleni..A w policji to "normalka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak to był dobry policjant. Za wykroczenie zwrócił uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... znak b-20 „stop” narzuca na kierującego pojazdem przede wszystkim ustąpienie pierwszeństwa pojazdom jadącym po drodze przed którą stoi , a ponadto narzuca na kierującego obowiązek bezwzględnego zatrzymania pojazdu przed skrzyżowaniem. wielu kierowców obowiązek zatrzymania związany z tym znakiem realizuje poprzez zatrzymanie auta przed tarczą znaku po czym dalej kontynuuje jazdę. nic bardziej błędnego. prawo bardzo dokładnie reguluje tą kwestię wskazując że zatrzymanie powinno nastąpić w wyznaczonym w tym celu miejscu (ciągła linia bezwzględnego zatrzymania) a w razie jego braku, w takim miejscu, w którym kierujący może upewnić się, że nie utrudnia ruchu na drodze z pierwszeństwem (np. krawędź skrzyżowania)... tak jest w we wszystkich komentarzach do kodeksu drogowego. Łaski nie robił, powinien stanąć jego v powinno = 0. nie pzypadkowo oni tam stoją z lornetą. często tamtędy jeżdżę i takich "miszczów kierownicy" markujących zamiar zatrzymania się trafiam tam wielu. nieraz trzeba zwalniać bo taki ekspert mało że wymusza wjazd na kilińskiego to potem przed każdym progiem zatrzymuje się (bo rdza się sypie z nadkoli) ale przecież ma kamerkę (ja też mam żeby takich miszczów nagrywać) i co mu tam policja może ***yć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sokole oko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Znak B-20 "stop" oznacza: 1) zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez zatrzymania się przed drogą z pierwszeństwem, 2) obowiązek ustąpienia pierwszeństwa kierującym poruszającym się tą drogą. 2. Zatrzymanie powinno nastąpić w wyznaczonym w tym celu miejscu, a w razie jego braku - w takim miejscu, w którym kierujący może upewnić się, że nie utrudni ruchu na drodze z pierwszeństwem. Kiedyś stałem za innym samochodem, widziałem całe skrzyżowanie . On ruszył , ruszyłem i ja. Za chwilę zatrzymało mnie z siedmiu deb.... z VW . Dostałem mandat, byłem młody i głupi, teraz chętnie stawiłbym się w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic straconego. 
undefined napisał:
1. Znak B-20 "stop" oznacza: 1) zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez zatrzymania się przed drogą z pierwszeństwem, 2) obowiązek ustąpienia pierwszeństwa kierującym poruszającym się tą drogą. 2. Zatrzymanie powinno nastąpić w wyznaczonym w tym celu miejscu, a w razie jego braku - w takim miejscu, w którym kierujący może upewnić się, że nie utrudni ruchu na drodze z pierwszeństwem.   Kiedyś stałem za innym samochodem, widziałem całe skrzyżowanie . On ruszył , ruszyłem i ja. Za chwilę zatrzymało mnie z siedmiu deb.... z VW . Dostałem mandat, byłem młody i głupi, teraz chętnie stawiłbym się w sądzie.
 Jeszcze nic straconego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...