Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Powodem zatrzymania jest znak STOP". Kierowca miał szczęście, że miał kamerę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2018 r. o 16:23 Powrót do artykułu
Ja tam nie reaguję na znaki. Jeżdżę tak żeby w nikogo nie uderzyć. Czasami zdarzy się zapłacic mandat ale Wywalone Mam Na To. Teraz gliny mają terminal i płace kartą od razu na miescu.  Pilnuje tylko punktów. Wolnośc za kółkiem warta jest niejednego mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wskazać sekundę w której się zatrzymał. Zwolnienie do 1 czy nawet 0,5km/h to nie zatrzymanie. Na egzaminie też by było oblane. Na miejscu policjanta od razu poprosiłbym o odtworzenie nagranie i pokazania momentu zatrzymania. A i kierowca niech nie nazywa tego "kalkulatora" kamerką, bo sporo jej brakuje. Przy gorszych warunkach nic by nie było widać (chyba że redakcja pojechała po jakości - ale wątpię). Co do policjantów to oni też powinni nosić żółte kamizelki tak jak wymagają od pieszych zawsze to poprawia bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przez internet się nie da nic na pewno stwierdzić. Jezeli masz podejrzenia, że ten kierowca jednak popełnił wykroczenie i je upublicznił śmiejąc sie każdemu w twarz to wyślij meila do rzecznik KPP Puławy jak już wcześniej ktoś napisał. Niech gliny sie tym zajmą a o finale poinformuje autor artukułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Może mi ktoś wskazać sekundę w której się zatrzymał. Zwolnienie do 1 czy nawet 0,5km/h to nie zatrzymanie. Na egzaminie też by było oblane. Na miejscu policjanta od razu poprosiłbym o odtworzenie nagranie i pokazania momentu zatrzymania. A i kierowca niech nie nazywa tego "kalkulatora" kamerką, bo sporo jej brakuje. Przy gorszych warunkach nic by nie było widać (chyba że redakcja pojechała po jakości - ale wątpię). Co do policjantów to oni też powinni nosić żółte kamizelki tak jak wymagają od pieszych zawsze to poprawia bezpieczeństwo.
 Szeryfie przestań już please !!! Chyba nigdy nie zrzeszyłeś bo chętny jesteś do rzucania kamieniami i osądzania innych, czy masz takie hobby czy to skrzywienie zawodowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu jeszcze obrońców swojego będzie się tu napinać po służbie (bo chyba nie w pracy :-)) ? Boli , że w tym przypadku się ośmieszył ? Ma boleć . Podziwiam sokoli wzrok tego fajtłapy. To może i radar ma w oczach ? A tak na poważnie to mam takie poczucie , że w Puławach to istnieje tylko drogówka bo patroli pieszych to jakość nie widać. No ale normy muszą być wykonane......... żenanada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do żółtych kamizelek to taki policjant na drodze przede wszystkim powinien więcej zarabiać. A o jego bezpieczeństwo nie martwiłbym sie. Oni cały czas narażają dla nas swoje życie i zdrowie. Zobacz co sie wydarzyło dzisiej w Zgierzu. Myślisz, że zółta kamizelka pomogła by ? Trzeba si e wewnętrzenie pogodzić z tym,że może to dziś wróci się do żony w czarnym worku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle dziadowanie na kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyk zatrzymywania w tamtym miejscu przez policjantów, tylko jak Pan policjant jest w stanie stwierdzić ze się nie stanęło na znaku stop z takiej odległości...uważam ze jest to miejsce do generowania mandatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę tu żadnej afery. Sprawa jest na granicy prawdy pomiędzy kierowcą a policjantem. Kierowca faktycznie nie zatrzymał się a jedynie gwałtownie zwolnił a następnie gwałtownie przyspieszył, ogólnie jedzie bardzo agresywnie. Po dokładnej analizie nagrania należało by jednak przyznać rację policjantowi. Zapewne na małym ekraniku rejestratora nie było tego widać i policjant odpuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wg mnie auto się tak naprawdę nie zatrzymało, " toczyło się jeszcze "
 tak samo sądzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Klasyk zatrzymywania w tamtym miejscu przez policjantów, tylko jak Pan policjant jest w stanie stwierdzić ze się nie stanęło na znaku stop z takiej odległości...uważam ze jest to miejsce do generowania mandatów
 Najczęściej jest ustawiany mobilny monitoring- koło skrzyżowania stoi bus z kamerą na dachu, w środku funkcjonariusz przez radio zdaje relację {kto się nie dostosował do znaków} bezpośrednio koledze kilkaset metrów dalej. Jeśli ktoś próbuje wymigac się od mandatu to czasem zapraszają na podjechanie i obejrzenie materiału a najcześciej po prostu wniosek do sądu i do sprawy dołączają nagranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki syn ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
połowę przynajmniej z komentarzystów nadawało by sie na policjantów surowo trzymających się przepisów-jeszcze miał predkość 0,5 mm na godzinę, całkowicie nie stał, mandat 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste jak dwa razy dwa kierowca z Hondy Accord jest pieniaczem iz byle gówna aferę kręci , za to że został zatrzymany do zwykłej kontroli jak oświadczyła Rzeczniczka KPP w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
połowę przynajmniej z komentarzystów nadawało by sie na policjantów surowo trzymających się przepisów-jeszcze miał predkość 0,5 mm na godzinę, całkowicie nie stał, mandat 500 A mnie się jednak wydaje,że ten koleś sam pchał się na świecznik. Więc skąd to porównanie internautów do policjantów? Ja sam na tym znaku za niezatrzymanie się dostałem mandat i parę punktów. Czemu ten koleś, który sam się w internecie promuje ma nie ponieść z tego tutułu takiej samej kary? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że się nie zatrzymał. Stop to stop. Powinien płacić za nie zatrzymanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się jednak wydaje,że ten koleś sam pchał się na świecznik. Więc skąd to porównanie internautów do policjantów? Ja sam na tym znaku za niezatrzymanie się dostałem mandat i parę punktów. Czemu ten koleś, który sam się w internecie promuje ma nie ponieść z tego tutułu takiej samej kary? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filmik pokazuje.  ze to dobry kierowca.  nie zatrzymal sie nawet na pol sekundy. i spoko trzyma sie przepisow. bo zatrzymal sie na pol setnej sekundy. trudno to zauwazyc.  ale i trudno to podwazyc.  jak bym sendzia w sprawie. no to czlowiek nie wjechal odrazu dobrze sie zacjowal. policja. kosi. za byle co. i wyludza kase od ludzi mandatani biedna polska 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu się ewcia tłumaczy za swych gnębionych statystyką kolegów. wzieła byś się do roboty, pani rzecznik, a nie takimi ***etami się zajmuje a zajmuje sie bo z pod biórka wylazła wiadomokogo. /pisane po pijaku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to było zatrzymanie to ja jestem Jennifer Lopez. Publikując ten film gość się ośmiesza. Takie "zatrzymanie" na egzaminie na prawo jazdy - to koniec egzaminu na prawo jazdy. A na jego komentarz są paragrafy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...