Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bez habilitacji nie da rady. To, że takie cudeńko już gdzieś się sprawdziło, nic nie znaczy. To trzeba udowodnić naukowo. Następnie, po kilku latach, jeżeli nikt nie obali pracy naukowej, będzie można powrocić do propozycji. Myślę, że dekada wystarzczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonać na wczoraj. Zrozumiano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym jak Garry Kimovich Kasparov is a Russian dostał łomot od Kompcia, tak bardzo się zbuldoczył, że oskarżył to cudowne urządzenie o oszustwo. Osobiście byłem tym zdumiony z uwagi na to, że klepicho Garrego osiągnęło wynik 196=IQ. Ale do rzeczy. Dostarczę każdemu radnemu dostęp do takiego komputera, że z palcem w tyłku, będzie wiedział jak zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedomyślność? To tylko moje rozkazy! Pewien biedny Amerykanin sprzedał cały swój dobytek, by opatentować podwodnego DRONA. Kiedy już miał usunąć stołeczek spod swych nóg usłyszał GŁOS BOGA: ZWROĆ SIĘ DO INTERNAUTÓW. To własnie uczynił Amerykanin i produkcja dronów podwodnych ruszyła. Tak się palanty zarbia w USA dla USA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście życzę jak najlepiej PIS. Ale beze mnie RP nie ma żadnych szans na odrzucenie faktu bycia Hurtownią Unijnej Jedności. Najmniejszych szans. Zrozumiano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może od razu zróbcie tak żeby nawet z domu nie musieli chodzić, tylko hajs niech się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tych Puławach mają kasy aż się przelewa!Wszystko dzięki zakładom azotowym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zostanie zwolniony chociaż jeden niepotrzebny urzędas? Bo jak nie to po cholerę ta automatyzacja i co za oszczędności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zostanie zwolniony chociaż jeden niepotrzebny urzędas? Bo jak nie to po cholerę ta automatyzacja i co za oszczędności?
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręcznie nie można policzyć głosów ? tak dużo radnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzyści jest o wiele więcej niż tylko papier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj lepiej nie. Po co mieszkańcy mają wiedzieć, jak kompromitują się puławscy radni? Wystarczy przykład z ostatniej sesji -  radna Pakułowa i Kwapiński dali popis totalnej niekompetencji. Nawet umowy nie przeczytali i jeszcze mieli pretensje do świata, że nic nie wiedzą. Gdyby mieszkańcy usłyszeli to na własne uszy to by chyba tym radnym podziękowali. Szkoda, że puławska telewizja już na nic nie przychodzi i nie pokazuje tych mądrali, co najpierw krzyczą a potem muszą podkulić ogon i się wycofywać ze swoich głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...