Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio już nie Puławy 24

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 21:51 Powrót do artykułu
Powinno się zmienić nazwę na Siekiera i żadną inną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty pleciesz? To była największa porażka. Dobrze, że znikną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tak disco polo wku##ia że już wolę setki posłuchać niż tego syfu. Radio Puławy zmiana na złe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzyka super ale wiadomości to już stacja antyrzadowa widać jak platfusy macki mają wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Lublin też powinno zmienić nazwę, bo jest słuchane w Puławach, Zamościu, Chełmnie. Komu przeszkadzała nazwa Puławy24. I do tego ta muzyka disco polo.Nazwa Impuls trudna do wymowy. Jednym słowem kaszana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak to jest jak dyletanci zabierają się za coś o czym mają mało wiedzy lub kombinują jak tu więcej zarobić. Wtedy wartości są nieważne liczy się kasa. Smutne to. Ambitnych programów coraz mniej. Z powodu kasy psiejemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy24 jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez juz nie słucham, kiedys leciało w pracy na okrągło, ale jak to discopolo teraz katują nie da się po prostu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disco Polo istnie rozwojowy ruch. Słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie zmiany na plus. Już nie zalatuje amatorszczyzną jak to było wcześniej. Czekam na Radio Impuls i życzę powodzenia i dalszego rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narazie jest OK. Disco polo nie ma az tak dużo, a to co teraz puszczają napewno jest lepsze od tego co było wczesniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nazwa Puławy 24 mogła zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy zasługują na istnienie własnego radia. Życzę powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa Puławy24 powinna zostać to nasze radio i powinna być nazwa miasta zawarta jak np Radio Lublin tam nikomu to nie przeszkadza. Druga sprawa disco polo to nie jest dobry kierunek kto to puszcza odkąd tego typu muzyka jest puszczana raczej przełaczam na inna stacje coraz czesciej smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela Czartoryska (Podsuwam pomysł na audycję. Nie koniecznie o nazwie ulicy) przewraca się w grobie, słysząc co właściciele radia myślą o mieszkańcach jej ukochanych "Aten", ponieważ kierunek zmian to sugeruje. A może rzeczywiście to miasto sięgnęło już dna? Może to też temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa Pulawy24 powinna zostać. To że ma być większy zasięg nie upoważnia do zmiany nazwy. Te wszystkie radia impuls, puls, rekord itp. to nazwy nic nie mówiące i które zginą w natłoku stacji radiowych. Puławy24 kojarzą się z regionem i nie tylko Puław ale i sąsiednich powiatów. 1 z marketingu dla właścicieli radia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, dostali koncesje to pewnie za rok dwa wykupi ich RMF albo eska i będziemy mieli voxa w Puławach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana nazwy? Kto wpadł na ten idiotyczny pomysł. Co t tym złego że radio nazywa się Puławy24? Bo go będzie słychać w Opolu Lubelskim? Fajną nazwę chcecie zastąpić jakimś wiejskim impulsem. Przecież ta nazwa na kilometr wali wiochą!!! Z fajnego radia jakiś pożal się Boże menadżer chce zrobić muzyczną papkę. I jeszcze to disco polo...Boże widzisz i nie grzmisz.
dokładnie--radio LUBLIN -  słuucham  wPuławach --i nie cierpię z tego powodu ...beznadziejny pomysł --- nie wróżę długiej działalności...... a disco-polo walicie non stop---juz mam zmieniona stacje bo nie dało sie słuchac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"najwiecej os w wieku 30-50 słucha disco-polo "     gdzie wy te badania robiliście???? chyba pod wiejską dyskoteką i to pod koniec imprezy ;/ ja i moi znajom mieszczą sie w tym przedziale --i nikt z nich nie słucha tego --- jedynie na imprezach wiejskich i weselach --- ale przynajmniej widac jaki kierunek obraliście--współczuje niedługo upadku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie ma dużo disco polo, ja słucham zwykle od około godziny 10 i jakieś pojedyncze piosenki może słyszałam. Może rano puszczają, ale wtedy śpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...