Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i znowu Markuszów a ściślej przewodniczacy rady Barwiński na tapecie. Czy ta farsa już nigdy się nie skonczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami katolicy, sami katolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego dyrektorze Widomski, może już niech pan nie gada bzdur? Znowu chce pan przegrać w WSA, jak coś się panu i panu Chruścielowi umili uchylić? Cicho, dzieci, cicho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w tym Markuszowie i w całej gminie nie ma mądrych ludzi którzy rozwalili by tą całą klikę Barwińskiego z jego doradczynią Sokołowską tak dłużej nie może być nie pozwólcie aby wasza gmina była pośmiewiskiem na całe województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ troska pana redaktora Wieczerzaka o losy gminy Markuszów jest ogromna chciałem prosić Pana o napisanie artykułu na temat opisywany w Pana gazecie w dniu 17.10.2008 roku i zatytułowanej Markuszów > Remontują Krańcową.. Z właściwą troską i dociekliwością wierzę , że opisze Pan sposób w jaki zapowiadana szumnie inwestycja została wykonana przez tutejszych władców. A tak naprawdę już po 6 miesiącach wykonywana została prowizoryczna naprawa polegająca na łataniu dziur których liczba jest znaczna. Zapraszam na oglądanie i forografowanie tej inwestycji której zapowiedz w Pana gazecie była właściwa , a jej dalsze losy pozostawione bez echa . Do wykonania poprawnie inwestycji nie jest potrzebna większość w radzie --- ale jestem przekonany , że sposób marnotrawienia pieniędzy opisze Pan we właściwy dla siebie sposób. Czekam weęc na kolejne artykuły interesujące mieszkańców gminy , a nie na bzdurne sensacje Panie Redaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basiuniam5@wp.pl napisał:
czy w tym Markuszowie i w całej gminie nie ma mądrych ludzi którzy rozwalili by tą całą klikę Barwińskiego z jego doradczynią Sokołowską tak dłużej nie może być nie pozwólcie aby wasza gmina była pośmiewiskiem na całe województwo
Myślę, że jest pośmiewiskiem na cały kraj. Polska B albo i D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Kolego dyrektorze Widomski, może już niech pan nie gada bzdur? Znowu chce pan przegrać w WSA, jak coś się panu i panu Chruścielowi umili uchylić? Cicho, dzieci, cicho...
chart nie zycze sobie bys mnie kolegą nazywał bo z marginesem sie nie koleguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze Wojewoda powinien zając się zaistniałą sytuacją w Gminie Markuszów a jesli nie umie bądz nie potrafi sobie z tym poradzic to niech poda sie do dymisji .!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markuszowianka napisał:
Ja uwazam ze Wojewoda powinien zając się zaistniałą sytuacją w Gminie Markuszów a jesli nie umie bądz nie potrafi sobie z tym poradzic to niech poda sie do dymisji .!!!!!!!!!!!!
a ja bym Gwardię Narodową do tej wsi Markuszów wprowadził, oni by porządek z Tatarami zrobili, a potem prohibicję i godzinę policyjną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, wiem że w Polsce GN jest dopiero w planach, ale można pożyczyć od amerykańców, 1 pluton na opanowanie Relaksu wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzisiaj cała świta Barwińskiego paradowała wygarniturowana i wymalowana do gminy. Czyżby znowu komisja lub sesja była, oj pewnie znowu kaskę za diety liczyli. A potem popijawa w Relaksie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...