Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni dają przykład innym. Zrezygnowali z wody w plastikowych butelkach i piją kranówkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2019 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Chyba Klimek, nie Kramek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby tak jeszcze zmniejszyli liczebność Rady o połowę - to by był powód do pochwały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kranówka zdrową wodą- dobry żart! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na posiedzeniach komisji dalej butelkowana woda i plastikowe kubki. Ot taka reforma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz za poswiecenie hahaha. PS: w takim Swidniku kranowki radni nie pijaja bo to "elyta" ze sloma w obuwiu ale do tego mogliby po swidnickiej kranowie dostac biegunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pozerstwo", czy jakoś tak . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na posiedzeniach komisji dalej butelkowana woda i plastikowe kubki. Ot taka reforma.
 Narzekaczu podpuszczaczu. Na zdjęciach nawet widać szklaną szklankę. A zmiana zaczęła się od tej sesji a  nie wcześniejszych komisji. Ale dokopać i poszczuc trzeba? Tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda bez bąbelków to niech sami sobie piją gruźliczankę z kranu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni bezpośrednio z koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nasi wspaniali radni. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toz to wielkie poswiecenie. Ja pozostane przy babelkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na posiedzeniach komisji dalej butelkowana woda i plastikowe kubki. Ot taka reforma.
Narzekaczu podpuszczaczu. Na zdjęciach nawet widać szklaną szklankę. A zmiana zaczęła się od tej sesji a  nie wcześniejszych komisji. Ale dokopać i poszczuc trzeba? Tak?
 To są fakty. Czerwcowe komisje obfitowały w wodę w malych butelkach i kubeczki plastkowe. A niby na kogo to szcucie ma być? Na nietykalnego prezydenta? To jest tylko metoda, której nauczyłam się od niego i jego popleczników. w poprzedniej kadencji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populizm to już domena Pulawskich władz, robić byle co byle by wzbudzić aprobatę i poklask ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dziwne, ostatnio płynęła brązowa. Co prawda ciepła, ale jednak woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent napisze o tym na Facebooku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Po cholerę pić wodę z plastiku, skoro badania dawno potwierdziły, że to to samo..... chyba że ktoś ma za dużo kasy, to niech leci ii kupuje zgrzewki..... ja już się tez z tego wyleczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nereczki pójdą w pi*du. Dobrze, że mamy stację dializ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zaczną chodzić boso z kwiatami we włosach i obradować na błoniach. Mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra inicjatywa! Jestem na kranówce od pół roku imogę śmiało polecić w połączeniu z dystrybutorem filtrującym Waterpoint System - mamy w biurze. Oprócz tego, że woda jest pyszna w opcji ciepłej, zimnej lub gazowanej to jeszcze badają ją na bieżąco. W porównaniu do noszenia, pamiętania i magazynowania zgrzewek z wodą rozwiązanie bezkonkurencyjne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się zapisz w kolejce na operację nerek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...