Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni jednomyślnie o absolutorium dla prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2017 r. o 07:01 Powrót do artykułu
Pisowskie dziady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie na nich kreska juz niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS! Czyżby J.G był waszym kandydatem w nowych wyborach?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w wyborach samorządowych będzie tak kolorowo.Już się PiS szykuje do obsadzenia swojego człowieka na urząd prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Paweł Maj jako kandydat na prezydenta i jego komitet lokalny może coś zmienić. W przeciwnym razie Puławy 2035 r. = 38 tysięcy mieszkańców. O cenie mieszkań lepiej wtedy nie mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim Paweł Maj zostanie prezydentem 50 razy zeszmaca go, zniszczą kalumniami i anonimowymi wymysłami. Zresztą pewnie za chwile tu zaczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak pisuary szczekają na Grobla. Ciekawe i zastanawiające szczególnie w obliczu zerwanej koalicji PiS-Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli taki Paweł Maj jest wybawca miasta to dlaczego poparł Grobla w tym głosowaniu... obrzydliwe i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie = Paweł Maj to nieudacznik i populista. zna sie na sadzeniu kwiatków i niczym wiecej, żadnej poruszonej sprawy nie doprowadził do końca. Otacza się przestępcami typu heniek sz. i wulgarnymi kibolami, którzy mają zakazy stadionowe. nikt normalny nie odda losów miasta facetowi, który jest od wielu lat bezrobotny. to świadczy samo za siebie. Inny "orzeł" który ma chrapkę na stanowiska to niejaki radny PiS - Arturek. Facet który by kazdego utopił w łyżce wody.zawistny, podły i niekompetentny. tak naprawdę jedyny, który ma pojęcie, bo był niezłym starostą to Sławek Kamiński. reszta nie ma o samorządzie pojęcia. To ludzie z chorymi ambicjami i zerowym przygotowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, Kamiński. Te wszystkie epitety, które przypisałeś Majowi i Kwapińskiemu dotyczą też SAKa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolu praca z dziećmi nauczyła cię aż takiej nienawiści, kłamstwa i manipulacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary nie szczekaja na prezydenta Grobla i rzadna koalicja nie jest zerwana. To poparcie dla wykonania budżetu. Trudno żeby nie wykonać budżetu. Trzeba byłoby być nie wiem kim zeby nie zagłosować za skoro budżet został wykonany. Nie jest to nic nadzwyczajnego. Inna sprawa ze to się tak hucznie nazywa absolutorium dla prezydenta a dotyczy pracy i znoju urzędnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolu przestań kłamać Paweł Maj pracuje co można sprawdzić na stronie urzędu miasta BIP Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński już się narządził. Pamiętam tylko jak zlikwidował stołówkę dla dzieci. Tylko to mu się udało od początku do końca? Walił też jakieś farmazony o światełku życia czy cos. W lodówkach ludzie mieli to trzymać. Kampania się skończyła i gdzie te świecidełka? Teraz wybory to wymyślił mural? Na czyjejś własności i czyimiś rekami chce robić? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego udało mu sie zatrudnienie najpierw w OPEC -nowiutkie stworzone stanowisko od marketingu', potem kadrowy na zakładach azotowych , teraz wielki specjalista dyrektor azotowy. Chocian na jedno z tych etatów był przeprowadzony jakiś konkurs? Nepotyzm, układy, Pisiewiczostwo ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolu czy masz argumenty, że Paweł Maj to jnieudacznik? A co świadczy o tym, że jest populistą? Czy to, że mówi to co myślą ludzie nie związani układami rodzinnymi i politycznymi, ale w tym kurniku zwanym Puławy bojący się mówić głośno ze względu na swoje miejsca pracy? Kłamiesz, że Paweł Maj jest bezrobotny. Podsumowując: JESTEŚ KŁAMCĄ I OSZCZERCĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne bagno te komentarze. Dlaczego wyzywa pan radneg PiS, Artura, że każdego by utopił w łyżce wody.zawistny, podły i niekompetentny???????????????????? Czy pan wie ze internet nie jest anonimowy? Takie oszczerstwa kwalifikują sie pod prokuratora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne to prywatna opinia o panu Arturze. Jaka prokuratura? Pisowcy żołnierze potrafią tylko Ziobrą straszyć. Żenada i małość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Normalne bagno te komentarze. Dlaczego wyzywa pan radneg PiS, Artura, że każdego by utopił w łyżce wody.zawistny, podły i niekompetentny???????????????????? Czy pan wie ze internet nie jest anonimowy? Takie oszczerstwa kwalifikują sie pod prokuratora!
Wiem, że net nie jest anonimowy i biorę odpowiedzialność za moje oceny. Nie masz pojęcia o czym piszesz. To są moje oceny, do których mam pełne prawo, a nie zniewagi. Tak, znam tego pana osobiście i to bardzo dobrze - przekonałem się na własnej skórze, że jest to człowiek zawistny, który bez żadnych powodów oczernia ludzi za ich plecami. Podaje rękę, a potem pluje na ciebie jak nie widzisz. Skoro Arturze straszysz prokuratorem (myślę, że to twój wpis albo kogoś z twojego najblizszego otoczenia) to najlepiej pokazujesz, że jesteś niekompetentny, bo to co napisałem nie podlega ani pod przepisy karne ani cywilne. To moja opinia na temat osoby publicznej do której mam pełne prawo. Mało tego - potwierdzają ją dziesiątki ludzi, którzy się z tobą zetknęli. Co do twojej niekompetencji to powiedz, co się stało z twoimi firmami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tylko Paweł Maj jako kandydat na prezydenta i jego komitet lokalny może coś zmienić. W przeciwnym razie Puławy 2035 r. = 38 tysięcy mieszkańców. O cenie mieszkań lepiej wtedy nie mówić.
 Komitet lokalny złożony z chamskich kiboli i ludzi z wyrokami? Za takich rządzących to ja Pawłowi Majowi dziękuję. Dopóki nie otoczy się normalnymi ludźmi jest z góry przegrany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...