Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni Końskowoli rozprawią się z LGBT

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 19:48 Powrót do artykułu
Polecam radnym ksiązkę Sodoma pomoże im w rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda pisowska dla ciemnego ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie to LGBT na nich się zaczaiło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie było innych problemów, szczególnie na wsi. Co za koszmarna głupota ............., albo temat zastępczy żeby pedofilii w kościele nie zwalczać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że biadolenie lewicowych trolli jest na tapecie dziennika na bieżąco. Możecie pomarzyć o swojej poprawności politycznej,wara wam od normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochaj bliźniego swego jak siebie samego - ci katolicy zapomnieli o woli Bożej. Polityka bierze górę nad wiarą i rozumem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie PORZĄDNI radni. Wyrazy uznania! Sprawy łóżkowe nie nadają się jako przedmiot do nauczania, tego każda para doświadcza w intymny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT zostanie zrzucone ze stonką przez lewicowych imigrantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to będzie wyglądało w praktyce. Czy np urzędnicy gminni będą mieli dużury w szkołach i przedszkolach aby nie wszedł jakiś latrnik? Czy urząd gminy będzie cenzurował podrēczniki. Czy bēdą sprawdzani nauczyciele ja siē ubierają jakä mają orientację seksualną. Coś mi się jenak wydaje, że jak za głębokiej komuny radnym chodzi o to by wykazć poparcie bo tak każe władza i partia. Nie szkodzi, że nie mamy pojēcia o co chodzi. A chodzi o to bójcie siē bo bēdą nastēpne wybory więc bądźcie posłuszni. Myślę ze gdybu wystosowć apel o wystäpinie Polski z WHO radni poparli by bez wahania. PS W GMINIEB KOŃSKOWOLA SĄ DWA MIEJSCA DO EDUKACJI SEKSUAKNEJ NA NAWYŻSZYM POZIOMIE. RADNYM POLECAM SESJE WYJAZDOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała miejscowość ale z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić zboczeńców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest polska wschodnia - dlatego jak będzie kryzys powinna być objęta podatkiem stabilizacyjnym dla dobra Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tolerancja Tak! Homopropaganda zdecydowanie Nie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rosłe chłopy w tej radzie a jakiegoś LGBT się bojo. Oj coś nie tak z waszą męskością radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączcie do LGBT pedofili, zwłaszcza tych skrzętnie ukrywanych przez całą społeczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby być pedofile zawodowym NAJPIERW musisz skończyć seminarium duchowne I uzyskać TZW. Świecenia ,I wtedy możesz być nawet natrafiłem,narkomania,I czym dusza zapragnie jak słucham TAKICH relacji TO nasuwa mi się pytanie czy my im za to płacimy?BO TO Ch.... że DROGI JAK kąpielisko,że ludzie NIE mają dostępu do medycyny ,że miejsc W szkołach brakuje ze drożyzna W sklepach.....nie ONI WALCZA Z LGBT W KONSKOWOLI QOORNIA.GDZIE PSY DUPAMI SZCZEKAJĄ.DRODZY RADNI KOCHAM WAS JAK BY NIE WASZA WIEKOPOMNA UCHWAŁA KONSKOWOLLA BY PRZEPADŁA. ps DAWNO n U E miałem lepszej beki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a co z GENDEREM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego oni się boją? Parady LGBT w Konskowoli??? Widział tam ktoś jakiś homoseksualistów afiszujacych się ze swoją orientacyjną? Ludzie... Zejdźmy na ziemię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okrutnie tu liche piwsko w tej Końskowoli — zakończył pan Zagłoba mrugając na Wołodyjowskiego. To przez LGBT i GENDERA. Dosypują do piwa to szkaradztwo i jakieś ono kwaśne i wzdęcia straszne po nim. Kiedyś te mundre od LGBT chcieli w gminie wiaraki stawiać ale nie dalim się i pogonilim. Tera znowu chcom naszym dzeciom jakieś głupoty nakłaść do głowy. Bendom jakiś GENDERY I ELGEBETY wpuszczać do szkół i chłopaki majom w sukienkach chodzić . Ja tobym kazał pozagłuszać w gminie wszystkie smartfony i internety i byłby świnty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, Puławy i Końskowola zapomniały że żyjemy w kręgu cywilizacji zachodniej, a nie wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...