Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni Markuszowa topią gminę ze złości do wójta

Utworzony przez ziom zza miedzy, 14 października 2009 r. o 21:44 Powrót do artykułu
chart napisał:
Mam tylko jedną uwagę: od trzech lat "już za chwilę nie będzie Barwińskiego". Ludzie wójta już 100 razy go odwołali, oburzony lud 100 razy go wywiózł na taczkach, wojewoda 100 razy rozwiązał gminę. Tylko..., że w snach tych paru osób tu piszących. Za rok będą wybory, sprawdzicie sobie, czy wasza kampania propagandowa przyniosła efekt. Wygracie - będziecie mogli dalej kraść piach, próbować budować trujące spalarnie, brać łapówki za wywalanie odpadów medycznych, zatrudniać swojaczków na posadach - słowem robić wszystko, co lubicie, a w czym wam Wspólna Gmina przeszkadza. Nie wygracie - zawsze zostanie wam to forum...
Mam wrażenie, że "chart" to lesio barwiński...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Mam tylko jedną uwagę: od trzech lat "już za chwilę nie będzie Barwińskiego". Ludzie wójta już 100 razy go odwołali, oburzony lud 100 razy go wywiózł na taczkach, wojewoda 100 razy rozwiązał gminę. Tylko..., że w snach tych paru osób tu piszących. Za rok będą wybory, sprawdzicie sobie, czy wasza kampania propagandowa przyniosła efekt. Wygracie - będziecie mogli dalej kraść piach, próbować budować trujące spalarnie, brać łapówki za wywalanie odpadów medycznych, zatrudniać swojaczków na posadach - słowem robić wszystko, co lubicie, a w czym wam Wspólna Gmina przeszkadza. Nie wygracie - zawsze zostanie wam to forum...
Tak się składa, że nie mam żadnego związku z żadną opcją rządzącą. Co się tyczy odwołania przewodniczącego rady to sam wiesz doskonale, jakie są procedury i że nie jest to takie proste. Tylko dlatego Barwiński wciąż zasiada w wygodnym fotelu. No cóż demokracja ma swoje prawa i czasami daje władzę w ręce ludzi nieodpowiednich, nieodpowiedzialnych a w skrajnych przypadkach i niezbyt mądrych. To taka wada demokracji. To prawda, że za rok będą wybory i na pewno nie uda się ich wygrać osobom pokroju Barwińskiego. Po raz kolejny mieszkancy nie dadzą się oszukać. Wygramy te wybory my ludzie uczciwi. Nie będziemy kraść piachu, bo nigdy go nie kradliśmy. Nie będziemy budować spalarni, bo nigdy ich nie próbowaliśmy budować, nie będziemy brać łapówek bo nigdy ich nie braliśmy, nie będziemy również zatrudniać swojaczków na posadach bo ich nie zatrudniamy. Jeśli masz dowody przeciwko komukolwiek to są od tego odpowiednie służby. Jeśli masz na myśli Rozwałkę to przecież Barwiński z nim się poklepuje po plecach i spotyka w ustronnych miejscach. My tak się składa, nie mamy nic wspólnego ani z ekipą Barwińskiego ani Rozwałki, który na szczęście odchodzi. Jest jeszcze spora grupa uczciwych ludzi i choćbyś zaklinał rzeczywistość to nie barwiński wygra te wybory. Przekonasz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwiński i jego banda przejadają gminne pieniądze. Komisje, komisje i komisje - na komisjach tylko słychać rżenie przewodniczącego, piszczenie Sokołowskiej. Co jakiś czas jestem w gminie bo załatwiam swoje sprawy - i bardzo często ich widzę. Dla przykładu, byłem w gminie w ciągu ostatniego miesiąca 4 razy - za każdym była komisja. Oni tam chyba na okrągło siedzą. Za każdym razem jak przechodziłem słychać było jakieś głupie chichoty, parsknięcia śmiechu przechodzące w rżenie. Raz nawet przez uchylone drzwi widziałem, że imprezę jakąś wyprawiali imieniny czy coś. Wiecie, że mają w tym swoim pokoju skórzane fotele?! Po co komu takie zbytki luksusy. Wiadomo Barwiński lubi szpanować. Tylko niech to robi za swoje a nie publiczne pieniądze!!! Te ich komisje to przepuszczanie pieniędzy. Ludzie z którymi rozmawiałem mówią to samo, z tą różnicą, że czasem oprócz głupawego śmiechu słychać głośne krzyki. Niech ktoś mi poda chociaż jedną korzyść z tych ich spotkań za które biorą olbrzymie pieniądze. Sokołowska przecież nigdzie nie pracuje - z czego ona żyje. Panie Redaktorze proszę o opublikowanie szczegółowych informacji ile nas od początku roku kosztowała Sokołowska, Łukasikowa, Korzonkowa i Barwiński. To jest ważne, żeby ludzie o tym wiedzieli. To są przecież jawne informacje. Jak przeczytałem artykuł, że kwoty wydane na tych Państwa idą w dziesiątki tysięcy złotych to włos mi się zjeżył na głowie. Każde z nich nie kiwnęło palcem aby coś pozytywnego zrobić dla mieszkańców gminy a sami grabią ile się da. Oderwie ich ktoś w końcu od tego koryta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.S. napisał:
Barwiński i jego banda przejadają gminne pieniądze. Komisje, komisje i komisje - na komisjach tylko słychać rżenie przewodniczącego, piszczenie Sokołowskiej. Co jakiś czas jestem w gminie bo załatwiam swoje sprawy - i bardzo często ich widzę. Dla przykładu, byłem w gminie w ciągu ostatniego miesiąca 4 razy - za każdym była komisja. Oni tam chyba na okrągło siedzą. Za każdym razem jak przechodziłem słychać było jakieś głupie chichoty, parsknięcia śmiechu przechodzące w rżenie. Raz nawet przez uchylone drzwi widziałem, że imprezę jakąś wyprawiali imieniny czy coś. Wiecie, że mają w tym swoim pokoju skórzane fotele?! Po co komu takie zbytki luksusy. Wiadomo Barwiński lubi szpanować. Tylko niech to robi za swoje a nie publiczne pieniądze!!! Te ich komisje to przepuszczanie pieniędzy. Ludzie z którymi rozmawiałem mówią to samo, z tą różnicą, że czasem oprócz głupawego śmiechu słychać głośne krzyki. Niech ktoś mi poda chociaż jedną korzyść z tych ich spotkań za które biorą olbrzymie pieniądze. Sokołowska przecież nigdzie nie pracuje - z czego ona żyje. Panie Redaktorze proszę o opublikowanie szczegółowych informacji ile nas od początku roku kosztowała Sokołowska, Łukasikowa, Korzonkowa i Barwiński. To jest ważne, żeby ludzie o tym wiedzieli. To są przecież jawne informacje. Jak przeczytałem artykuł, że kwoty wydane na tych Państwa idą w dziesiątki tysięcy złotych to włos mi się zjeżył na głowie. Każde z nich nie kiwnęło palcem aby coś pozytywnego zrobić dla mieszkańców gminy a sami grabią ile się da. Oderwie ich ktoś w końcu od tego koryta?
Szczera prawda. A pewnie jeszcze dziś albo najpóźniej w poniedziałek barwiński zwoła komisję w sprawie artykułu. Wezmą jeszcze za to pieniądze. Każda komisja kosztuje podatników za trzy osoby 414 złotych. Znów ich będzie na zakupach na targu widać. Będą mieli za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak się składa, że nie mam żadnego związku z żadną opcją rządzącą. Co się tyczy odwołania przewodniczącego rady to sam wiesz doskonale, jakie są procedury i że nie jest to takie proste. Tylko dlatego Barwiński wciąż zasiada w wygodnym fotelu. No cóż demokracja ma swoje prawa i czasami daje władzę w ręce ludzi nieodpowiednich, nieodpowiedzialnych a w skrajnych przypadkach i niezbyt mądrych. To taka wada demokracji. To prawda, że za rok będą wybory i na pewno nie uda się ich wygrać osobom pokroju Barwińskiego. Po raz kolejny mieszkancy nie dadzą się oszukać. Wygramy te wybory my ludzie uczciwi. Nie będziemy kraść piachu, bo nigdy go nie kradliśmy. Nie będziemy budować spalarni, bo nigdy ich nie próbowaliśmy budować, nie będziemy brać łapówek bo nigdy ich nie braliśmy, nie będziemy również zatrudniać swojaczków na posadach bo ich nie zatrudniamy. Jeśli masz dowody przeciwko komukolwiek to są od tego odpowiednie służby. Jeśli masz na myśli Rozwałkę to przecież Barwiński z nim się poklepuje po plecach i spotyka w ustronnych miejscach. My tak się składa, nie mamy nic wspólnego ani z ekipą Barwińskiego ani Rozwałki, który na szczęście odchodzi. Jest jeszcze spora grupa uczciwych ludzi i choćbyś zaklinał rzeczywistość to nie barwiński wygra te wybory. Przekonasz się.
jak będzie miernota wieczerzak pisał to niech nie zapomni napisać ile to gmine markuszów kosztowli p rozwałka p tkaczyk-żurawska p syta , azorek łowczak pracujący na dwóch etatach w domu kultury i urzędzie gminy w czsie tych samch godzin pracy ip opolska w gops-ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwiński jest najgorszym przewodniczącym rady w historii gminy Markuszów. Nigdy nie jest obiektywny, nie potrafi się zachować, nie szanuje innych radnych, nie potrafi prowadzić sesji, nadużywa publicznej funkcji do prywatnych celów, jest niekompetentny, posługuje się kłamstwem jako narzędziem. Nie ma wykształenia, obraca się w półświatku i próbuje takie same zasady (judzenie, jątrzenie, opluwanie, szczucie ) jakie rządzą w jego otoczeniu wprowadzać w gminie. Drobny cwaniaczek chcący zrobić skok na gminne pieniądze. Chodzi mu tylko o gotówkę którą wyciąga z gminy. Nie wpłaca do gminy ani złotówki - a ile z niej wyciągnął? Gdzie ten fachowiec od siedmiu boleści napracował? Dlaczego wyrzucają go z każdej roboty? Do szkoły najpierw niech pójdzie, skończy cokolwiek. Ciekawe czy zna zdanie ludzi z Łan, Bobowisk na swój temat. Blokuje inwestycje w tych miejscowościach - ignoruje zdanie mieszkańców. Do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już dość tego ośmieszania gminy, liczą się w niej tylko znajomi kręgu B. Jaki przykład daje dzieciom P. Korzonek która jest nauczycielem klas początkowych (moim zdaniem nie powinna uczyć), a P. łukasikowa starsza kobieta na emeryturze czy też daje dobry przykład wnukom. Wy nie dbacie o dobro mieszkańców tylko o siebie, wy chcecie rozwiązać gminę tylko pomyślcie o innych ludziach. Tyle lat była gmina nie po to abyście ją zniszczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak będzie miernota wieczerzak pisał to niech nie zapomni napisać ile to gmine markuszów kosztowli p rozwałka p tkaczyk-żurawska p syta , azorek łowczak pracujący na dwóch etatach w domu kultury i urzędzie gminy w czsie tych samch godzin pracy ip opolska w gops-ie
Dla mnie Pan Wieczerzak napewno nie jest miernotą . Pisze poprostu prawde i to o co go proszą mieszkancy Markuszowa.Czy ta prawda kole Was w oczy Radni ? Chyba tak i to bardzo !!!! A jesli chodzi o zarobki wymienionych osób to nie są one zadną tajemnicą i kazdy moze sie o nich dowiedziec .Ja spytałam i wiem .Tak jak spytałam o zarobki radnych. Ja nie pracując w Gminie zarabiam duuuuzo wiecej niz Oni i zawsze dostaję pobory o czasie. Jesli pracownicy Gminy zarabiali by duzo to dawno wysokosc ich poborow opublikowana byłaby na tablicy ogłoszen i nie tylko....tylko ze nie macie sie czego czepic niestety drodzy radni A wyzywając Pana Sławomira Łowczaka robicie to chyba z ...zazdrosci Bo to facet przystojny .wykszatałcony... inteligentny..dbajacy nie tylko o swoją rodzine ale o wszystkich ludzi którzy na to zasługują...Umie się kulturalnie zachowac w kazdej sytuacji i ma szanowni radni to czego Wy nigdy miec nie bedziecie...Klase A to ze pracuje na dwoch etatach to bzdury Bo w Domu kultury ma kawałek etatu i w Gminie tez tak samo ...Wiec nie pisz bzdur jak nie wiesz Dla zainteresowanych podaje ze nie jestem ani jego kolezanką ani nikim z rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Mam tylko jedną uwagę: od trzech lat "już za chwilę nie będzie Barwińskiego". Ludzie wójta już 100 razy go odwołali, oburzony lud 100 razy go wywiózł na taczkach, wojewoda 100 razy rozwiązał gminę. Tylko..., że w snach tych paru osób tu piszących. Za rok będą wybory, sprawdzicie sobie, czy wasza kampania propagandowa przyniosła efekt. Wygracie - będziecie mogli dalej kraść piach, próbować budować trujące spalarnie, brać łapówki za wywalanie odpadów medycznych, zatrudniać swojaczków na posadach - słowem robić wszystko, co lubicie, a w czym wam Wspólna Gmina przeszkadza. Nie wygracie - zawsze zostanie wam to forum...
PIACH TO UKRADŁ MAZURKIEWICZ Z WRÓBLEWSKIM, Z ŁYSEJ GÓRY WYWIEŹLI OKOŁO 70 PRZYCZEP TRAKTOROWYCH PIACHU. TRUJĄCA SPALARNIA TO BAR RELAX Z GŁÓWNYM DILEREM LESZKIEM NA CZELE. BARWIŃSKI CHCE ZOSTAĆ WÓJTEM BO WTEDY ZAŁATWI WSZYSTKO KOLESIOM ZA ŁAPÓWKI LESZEK JUŻ ZACZĄŁ ZATRUDNIAĆ SWOJACZKÓW NA POSADACH. NP.ANTKA SYN KONSERWATOR, ANTKA CÓRKA POSADA W PRZEDSZKOLU. WSZYSTKO JASNE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Chyba już dość tego ośmieszania gminy, liczą się w niej tylko znajomi kręgu B. Jaki przykład daje dzieciom P. Korzonek która jest nauczycielem klas początkowych (moim zdaniem nie powinna uczyć), a P. łukasikowa starsza kobieta na emeryturze czy też daje dobry przykład wnukom. Wy nie dbacie o dobro mieszkańców tylko o siebie, wy chcecie rozwiązać gminę tylko pomyślcie o innych ludziach. Tyle lat była gmina nie po to abyście ją zniszczyli.
ZGADZAM SIE Z TYM ZE P.KORZONEK NIE POWINNA UCZYC DZIECI W SZKOLE BO DAJE IM ZŁY PRZYKLAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
Z Waszych postow tylko nienawisc i donosicielstwo.Coz, gmina Markuszow to chyba praktyczny przyklad tego, co Wy wypisujecie na forach.Kompletny brak znajomosci prawa,lamenty,lenistwo,zawisc i donosicielstwo.Prawie kazdy moze byc radnym w Polsce,wiec startujcie i siedzcie na posiedzeniach za 130zl.Za finanse gminy odpowiedzialny jest wojt.Pracodawca dla pracownikow gminy jest wojt - A NIE SZEF RADY.To ze Rozwalka ,wieloletni aparatczyk nie daje sobie rady z demokracja-bo Ten Barwinski to demokratyczny wybor ludzi,to dowod na to ze nie umie zarzadzac.Ten artykul pokazuje ze nie nadaje sie na pracodawce ,no chyba ze w PSl-owskim PRG-rze.I tak od wielu ,a nie od 3 lat jest zarzadzana ta gmina. NA ROZWALKE!JAK SAMO NAZWISKO WOJTA MOWI-Zaniedbana,sklocona.I bynajmniej nie jest to wina Barwinskiego.Pracownicy powini miec pretensje do szefa-czyli wojta.Chyba ze te lamenty to czesc ich obowiazkow SLUZBOWYCH.
No popatrzcie znawca prawa i pewnie jeszcze dobrych obyczajów się znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='chart' date='16.10.2009, 11:05:40' post='181116'] Mam tylko jedną uwagę: od trzech lat "już za chwilę nie będzie Barwińskiego". Ludzie wójta już 100 razy go odwołali, oburzony lud 100 razy go wywiózł na taczkach, wojewoda 100 razy rozwiązał gminę. Tylko..., że w snach tych paru osób tu piszących. Za rok będą wybory, sprawdzicie sobie, czy wasza kampania propagandowa przyniosła efekt. Wygracie - będziecie mogli dalej kraść piach, próbować budować trujące spalarnie, brać łapówki za wywalanie odpadów medycznych, zatrudniać swojaczków na posadach - słowem robić wszystko, co lubicie, a w czym wam Wspólna Gmina przeszkadza. Nie wygracie - zawsze zostanie wam to forum.......................Chart my piachu nie musimy krasc a na posade w gminie tez sie nie wybieramy a swojaczków to barwinski zatrudnił juz w przedszkolu i szkole>ale wiem jak to miało byc ze spalarna Marek Zadura powiedział mi ze gdy było juz wiadomo ze mieszkancy nie chcą jej u siebie to podszedł do niego jeden z radnych Andrzej Stasiak i podczas rozmowy spytał ile da zeby załatwic mu tą spalarnie ...Marek podał pewną dosc duza sume i radny zgodził se na to ale Marek pozniej sie wycofał bo bał sie ze ludzie mu zyc nie dadzą ...I co Ty na to człowieku?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego Barwiński nie chciał się zgodzić na to, żeby zerówka była w szkole? Wcisnął na siłę wszystkie dzieci do przepełnionego przedszkola, chociaż szkoła ma warunki na przyjęcie tych dzieci, ma kadrę wykwalifikowanych nauczycieli, szkoła zapewniała także dzieciom doskonałe warunki, gwarantowała że 6-o latki nie będą miały kontaktu z resztą starszych dzieci. Szkoła ma nadmiar etatów w stosunku do liczby uczących się dzieci i przyjęcie zerówki rozwiązałoby ten problem. Kazał dla dzieci adaptować salę w której odbywała się rytmika, w tej sali nie ma pionu kanalizacyjnego i nie można założyć toalet nawet na tym samym poziomie. Rodzice przedszkolaków chcieli, żeby najmłodsze dzieci uczęszczały do przedszkola w godnych warunkach. Zapewnienie takich warunków przy tak dużej liczbie dzieci mimo najszczerszych chęci dyrekcji jest po prostu niemożliwe. Dlaczego więc dzieci gnieżdżą się w przepełnionym przedszkolu, chociaż w szkole jest miejsce dla zerówki? Dlaczego przedszkole zmuszono do likwidacji rytmiki bo nie ma jej gdzie poprowadzić? Dlaczego nie można było przyjąć do przepełnionego przedszkola wszystkich chętnych? Dlaczego dzieci z dołu muszą ganiać za potrzebą na górę do toalet? Wiecie dlaczego tak zrobiono? Bo gdyby zerówka była w szkole Barwiński nie wzrosłaby liczba etatów, nie mógłby tam zatrudnić swoich znajomych i całej rodziny Pietruszewskich. Tam są też wymogi kuratorium odnośnie kwalifikacji zatrudnianych osób. Tylko dlaczego cierpią na tym dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wszystkie posty i uważam, że jeśli ten Barwiński ma choć trochę honoru to na najbliższej sesji powinien złożyć mandat. Kto go może odwołać? To skandal, żeby taki człowiek zajmował eksponowane stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Pamiętacie taczkę, na której chciano wywieźć Barwińskiego? To był dość ciekawy pomysł. Prawie jak w Chłopach. A pamiętacie jak się wtedy wkurzył? Aż mu piana ciekła.
Faktycznie kiedyś pod gminą na Barwińskiego czekała taczka. Nawet podpisana była dla kogo jest przeznaczona. Aż policję wezwał - bo się bał, że go naprawdę wywiozą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej psiunki rozwaki dawac dalej jeszcze i jeszcze i jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z tego co pamiętam to z tej ulicy gdzie pochodzi elektorat barwinskiego jest duzy staw , wiec proponuje zatopic elektorat wraz z radą hehehe
SPOKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dalej psiunki rozwaki dawac dalej jeszcze i jeszcze i jeszcze
Czy ty w swoim ciasnym rozumku myślisz, że każdy kto krytykuje Barwińskiego jest człowiekiem Rozwałki? Otóż oświadczam Ci, że mylisz się ito bardzo mocno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dalej psiunki rozwaki dawac dalej jeszcze i jeszcze i jeszcze
NIE JESTESMY ROZWAŁKI JESTESMY UCZCIWI I SZCZERZY NIE TAK JAK WY:) PRAWDA W OCZY KOLE PRAWDA W OCZY KOLE PRAWDA W OCZY KOLE PRAWDA W OCZY KOLE PRAWDA W OCZY KOLE PRAWDA W OCZY KOLE PRAWDA W OCZY KOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Czytam te wszystkie posty i uważam, że jeśli ten Barwiński ma choć trochę honoru to na najbliższej sesji powinien złożyć mandat. Kto go może odwołać? To skandal, żeby taki człowiek zajmował eksponowane stanowisko.
No niestety próżno doszukiwać się honoru w Barwińskim i jego żołnierzykach i żołniereczkach. To ludzie wyzuci całkowicie z honoru jak im pluć w oczy to wyciągają parasol i mówią, że deszcz pada. I dla ścisłości nie jestem zwolennikiem Rozwałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...