Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIECH NACZELNY SZTANDARU LUDU W D_U_P_Ę SOBIE WSADZI TO PIANO - JAKIM TRZEBA BYĆ SK_SY_NEM BY KAZAĆ PŁACIĆ ZA WYPOCINY GIMNAZJALISTY - DZIENNIK TO GORSZE GÓ_WNO OD FAKTU CZY EXPRESU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM MATERIAŁ W RADIU LUBLIN- pt. REFERENDUM W KOŃSKOWOLI. RZECZNIK PRASOWY WOJEWODY POTWIERDZA, ŻE URZĘDNICY GMINNI INFORMOWALI NADZÓR WOJEWODY O WYROKU SĄDU NSA NA PODSTAWIE KTÓREGO OBALANO TEGO TYPU REFERENDUM. EWIDENTNE DZIAŁANIE NA SZKODĘ MIESZKAŃCÓW I BRAK SZACUNKU DLA SPOŁECZEŃSTWA- KOMPROMITACJA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo tez tok mysla ze gowno to je dziannik ze wscoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg.mnie to powinno być referendum,ale o odwołani wójta ,bo przacięż kto przyciąfgnął tak fajnego infestora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś super, bo nowe miejsca pracy , teraz be bo śmierdzi... A Ci wszyscy z PINI po zasiłek!!! Gość chce coś zrobić ( i zarobić też chce jak każdy z nas) ale takiemu Panu z miasta śmierdzi - to po co on na wieś się wybiera? Chciałem coś znaleźć o tym stowarzyszeniu w KRSie ale mi się nie udało? - czy to stowarzyszenie widmo? Kiedyś i z azot sama siara i 20 km wokół też waliło a teraz grzyby ptaszki itp, to nikomu nie przeszkadzało a teraz same zakazy. Ciekawe tylko co się sączy u większości mieszkańców Sielc za stodołami ? I to nikomu nie przeszkadza? nie rozumiem takiej wybiórczości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miejsca pracy, gdzie one są? Z naszej gminy 10 czy 15 osób, to jest śmiech... Ponadto nie ty będziesz decydował czy ktoś ma mieszkać w mieście czy na wsi, to nie twoja sprawa. A odnośnie KRS- zapewne sam kłamiesz to i innych podejrzewasz o nieuczciwość. Mam nieodparte wrażenie, że drżysz o stołek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miejsca pracy, gdzie one są? Z naszej gminy 10 czy 15 osób, to jest śmiech... Ponadto nie ty będziesz decydował czy ktoś ma mieszkać w mieście czy na wsi, to nie twoja sprawa. A odnośnie KRS- zapewne sam kłamiesz to i innych podejrzewasz o nieuczciwość. Mam nieodparte wrażenie, że drżysz o stołek...
Brawo!!! nawet chyba wiem kto tak drży o ten stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że komuś to przeszkadza i w końcu ktoś nazywa rzeczy po imieniu. A jeśli nikomu by smród nie przeszkadzał nigdy, to do dzisiaj wylewalibyśmy pomyje przez okna a za potrzebą chodzilibyśmy do wychodka. Do dupy z takim wójtem, który ma gdzieś ludzi i łże jak pies patrząc wszystkim w oczy. Zero honoru. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?
no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE POPROSCIE WÓJTA ŻEBY POSZEDŁ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ, CZY TAM ZWOLNIENIE LEKARSKIE BO JUŻ MU SIĘ WE ŁBIE CAŁKIEM POPIEPRZYLO?
no co ty przecież zapowiadał wielokrotnie, że nic nie zrobi przeciw mieszkańcom , a tu nagle w radiu lublin słuchamy rzecznika wojewody, który potwierdza pouczanie ich przez pracowników wójta, na jakich podstawach mogli by uchylić referendum.Lepszego świństwa ta władza już chyba fundnąć mieszkańcom Końskowoli w tym czasie nie mogła.A OD KORYTA TAK ŁATWO NIE PÓJDZIE ,już widzę jak się tłumaczy ,że to nie on za tym stoi, ale wyciągnie konsekwencje wobec pracowników bo polecenia służbowego nie było.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt będzie miał nos jak pinokio!kłamie w w żywe oczy i co ciekawe to wcale się tego niewstydzi.W normalnej gminie to on powinien być odwołany za to świństwo co robi mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak teraz to wszyscy szczekają jaki to wójt jest zły i że już się dogadal z kim trzeba ale jak są wybory to wy wszyscy szczekajacy pierwsi zap....żeby go wybierać zamiast dać szansę młodym i świeżo myślącym kandydatom! Więc teraz przestańcie pie....jak jest po fakcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym się poświęcił i zorganizował to referendum za odwołaniem szanownego wójta,zanim zdąży wykręcić coś gorszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...