Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki zakład był jeszcze nie tak dawno w Puławach, ale go zrujnowano...Taka to nasza polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Końskowola!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Teraz powinno odbyć się następne referendum, powinno odwołać się wójta który jest przeciwny mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I referendum na likwidację demokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można? Można! A wójt niech buduje obok swojego domu , przecież to samo zdrowie i zapach fiołków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demokracja i tak już kuleje, przykładem jest to iż TVP INFO nie puściła reportażu TO JEST TEMAT nagranego w Końskowoli 19 pażdziernika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gmina pójdzie z torbami, brawo! A dla wszystkich szczekajacych na wójta po co go wybieraliscie a teraz chcecie odwoływać? Tak dla formalności nie jestem za wójtem i nie był przeze mnie wybierany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to może iść nawet z walizką :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gmina pójdzie z torbami, brawo! A dla wszystkich szczekajacych na wójta po co go wybieraliscie a teraz chcecie odwoływać? Tak dla formalności nie jestem za wójtem i nie był przeze mnie wybierany
ty głupi chu..u nie pier..ol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się złościć , pracownik gminy staje w obronie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy premier może odwołać wójta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba tylko zebrać odpowiednią liczbę podpisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem ile w tym prawdy ale w jakimś artykule czytałam ze referendum jest po to aby mieszkańcy mogli się wypowiedzieć w tej sprawie ale dla władz gminy nie jest wiążące i zrobią co chcą wiec jak chcą wybudować to i tak to zrobią nawet jakby 100% mieszkańców było przeciwna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz czas na referendum w/s odwołania wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz czas na referendum w/s odwołania wójta.
pyt do referendum: Czy jest Pan/i za odwołaniem ze stanowiska wójta S. G w trybie natychmiastowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy premier może odwołać wójta ?
nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju żyją ludzie co chcą mieć ciszę i spokój. Żadnych zakładów i fabryk, a narzekają, że bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze tak w Janowcu nad Wisłą takie coś ulokować CO ? fajnie tak by wiało na Rynek i na Wąwozy Lessowe. nadal cenzura na tvp info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie placza ze bieda ktos chyba nie ma pojecia o czym pisze.... ciekawa jestem ile jest chetnych osob do pracy w takich zakladach zapewne cale tlumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiele by naplacili, poza tym wiekszosc pracownikow zakladow jest spoza gminy. Praca jest tylko sie kur... ludziom robic nie chce ! ciezko o pracownika dobrego i jeszcze dajesz 10 zl/h i wraz zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...