Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma edukacji w Puławach. Przeciąganie klas między szkołami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2017 r. o 17:22 Powrót do artykułu
A mówili, że patologia w gimnazjach powstała, bo uczeń uczył się za krótko i przez 3 lata nie mogli go wychować. Tu eksperci proponują rozwiązanie w którym uczeń po podstawówce 6 letniej trafi do liceum na dokończenie podstawówki w 7 i 8 klasie. Myślą pewnie że się przyzwyczai i zostanie w liceum ale większość wybierze czartorych albo szkoły zawodowe. Mam nadzieję, że w kuratorium są mądrzejsi urzędnicy niż puławscy eksperci. Jeden budynek - jedna szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego tak sie uparli przy połączeniu sp 2 z liceum dawna piątka? Czyżby dlatego ze wiedzą ze liceami powinien zarządzać powiat a nie miasto ? Moze pani dyrektor liceum- Strzelecka boi sie ze będzie musiała oddać mandat radnej powiatowej ? Bo nie wolno być radną powiatowa i dyrektorka szkoły powiatowej? O takie g...o cały ten cyrk? Kosztem dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zaś ciekawi za jakim wariantem zagłosuje radny Jedrzejczyk. Pracownik spółki miejskiej ZUK. Jego zona wice dyrektor 10. Czy to nie jest totalne uzależnienie od pracodawcy czyli od urzędu miasta?? Nie wiem jak można byc w takim przypadku obiektywnym radnym i podjąć decyzje wbrew Wójcikowej czy Grobli??? To jest naprawdę smutne. Przez taki szit mogą cierpieć nawet nasze dzieci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele i dyrektorzy liceów ratuja swoje posadki kosztem dzieci z podstawówek! ?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmiku ze sprawy radnego Maja, kto pierwszy wchodzi do sądu i na sale rozpraw z Wójcikowa? Roześmiane obie, normalnie najlepsze przyjaciółki na świecie! Strzelecka- dyrektorka liceum z którym chcą połączyć na sile SP2. Komentarz jest zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dziwnie wszyscy zapomnieli że ten burdel zafundowała nam pisowska władza. A sytuacja jest taka że w Puławach rządzi też pis, 15 na 21 radnych w radzie miasta, i to oni zadecydują jak wprowadzona zostanie ta pseudoreforma. Wójcikowa to może tańczyć i śpiewać a i tak nie ma nic do gadania na samym końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nauczycieli liceum pozostawienie samego liceum bez podstawówki to ''wstyd''. Czy ja snie? Wstyd ze taka demagogie funduja nam nauczyciele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm , nepotyzm nepotyzm przyjaciółki, kumple, jarząbki prezesi i układziki. Rzygać sie już tym chce. Dalej wybierajcie ten korytowy układ zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójcikowa niech sie juz dalej nie ośmiesza! Mam pytanie kiedy pani zrezygnuje ze stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ma rezygnować? Bo musi wdrożyć pseudoreformę pisowską? Ciekawe co sądzą o reformie nasi pisowscy radni. To oni będą odpowiedzialni za zwalnianych nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko dla dobra dzieci...rzeczywiście ? Ja myślę ,że dobro dzieci tu jest na końcu może przytoczę powiedzenie " Bliższa ciału koszula"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A dlaczego ma rezygnować? Bo musi wdrożyć pseudoreformę pisowską? Ciekawe co sądzą o reformie nasi pisowscy radni. To oni będą odpowiedzialni za zwalnianych nauczycieli.
Ciekawe co o reformie sądzi pracownik miejskiej spółki ZUK, z żoną zastepoczynia dyrektora SP 10, wielokadencyjny radny JĘDRZEJCZYK? Wierze ze bedzie on głosował bezstronnie bez nacisków, niezaleznie od swego i żony pracodawcy , w zgodzie z własnym sumieniem??? Nie jestem chyba naiwny i głupi hahahaha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dla dobra nauczycieli liceum i zaprzyjaźnionej dyrektorki ? Nie ma i nie będzie zgody na to żeby dzieci z puławskich podstawówek ratowały nieudolnie zarządzane liceum, ani czyjeś stołki, układy lub koterie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg pani prezydent za tworzenie bazy oświatowej odpowiadają  władze miasta a nie rodzice i nauczyciele. To prawda, ale pani prezydent  powinna pamiętać, że to dzięki  tym rodzicom, nauczycielom i innym obywatelom Puław te władze miasta istnieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszystko dla dobra nauczycieli liceum i zaprzyjaźnionej dyrektorki ? Nie ma i nie będzie zgody na to żeby dzieci z puławskich podstawówek ratowały nieudolnie zarządzane liceum, ani  czyjeś  stołki,  układy lub koterie !!!
Pamiętaj że dzieci po podastawówce idą dalej do szkoły, no chyba że zawodowej. A swoją drogą jak tam obiecana zmiana szkolnictwa zowodowego w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naiwnego: mnie bardziej interesuje co o reformie sądzi radny Kwapiński który wyciąga kasę publiczną na promocję sienie poprzez pseudo stowarzyszenia. Taki moralny, katolik, patriota, żołnierz wyklęty, powstaniec warszawski a pieniędzy nie potrafi uczciwie zrobić, a potem ludzi mami ile to dla nich zrobił, ale zapomina dodać, że to oni za to zapłacili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wójcik razem z prezydentem Groblem sa juz kompletnie oderwani od rzeczywistości. Co oni wyprawiaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o co ten krzyk w Puławach w Polsce i w Puławach rządzi dobra zmiana, ludzie wybrali to niech wiedzą komu ten burdel będą zawdzięczać. Będzie śmiesznie i strasznie. Tylko by nie było potem że to wina Tuska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież rządzi ledwo łażący już dziadek w kolacji w kolacji z posłusznym jak pies PISem, PSPPowcami i z PO na dokładkę? Jeszcze sie dziwicie i wkurzacie na to co się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wielkie Pytanie gdzie się pomieści w szkole nr.2 klasa 7 i 8 jak w obecnej chwili w szkoła jest przepełniona. Uważam, że już dla niektórych dyrektorów to już czas zakończyć dyrektorowanie. Myślę , że w nowej reformie w szkołach na stanowiskach dyrektorskich nastąpią zmiany. Można rozważyć jeszcze szkoły podstawowe w 5 i 9, jak było dawniej. Wprowadzić rejonizację i SP 2 nie ma dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...