Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma edukacji w Puławach. Przeciąganie klas między szkołami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2017 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Czyli wyszło (wygląda na to, że tak to się skończy), że na górze wymyślili świetny pomysł, a teraz "jeb" powiatom na stół i ....mata, martwta się sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego aby subwencja oświatowa przyznana miastu na szkoły postawowe nie poszła do tworzonej prywatnej szkoły podstawowej przy Czartorychu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie słuchać pieniaczy z SP 2 i zróbcie tak by przez te idiotyczna reformę (ci sami ludzie tworzyli gimnazja i było Ok i teraz ci sami je likwidują) nie zniszczyc sieci szkół i jako takiej drożności. Argumenty, że trzeba dziecko przeprowadzic przez ulicę rozbawiaja do łez skad wyście się wzieli. Co niektórzy jak maja problem z przeprowadzeniem dziecka przez ulicę to niech sobie nianke wynajmą. Swoją drogą dlaczego wszyscy napięci są na to połaczenie z dwójką. Zostawcie to w cholere. Za moment na 5 zmian bedą chodzić dzieci wtedy bedziecie mieli lepiej. Obawy są inne obecna dyrektorka SP 2 nie była by już dyrektorką w zespole i to jest ból najwiekszy. Prosze nie opowiadać innym, że chodzi tu o dobro dzieci i o stołki dla przyjaciół w kontekscie dyr zso nr 2 i wiceprezydent. Cały temat wyszedł z SP 2 i to nie od rodziców. Dość już nakręcania atmosferki i animozji. Nie dajcie sobą kręcić. Pan radny Maj też niech sie zajmie robotą a nie PR. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz, tu nie chodzi o pieniaczy z SP2 tylko o fakt, że uczeń będzie się 6 lat uczył w podstawówce a potem go przeniosą na dwa lata (a w rzeczywistości na 1,5 roku bo przecież egzaminy do szkół średnich) do piątki po to jak twierdzi p. Wójcik by nie zostawić naszych liceów samych. Nosz kur@#$%wa mać. Koń dla żłobu czy żłób dla konia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie chodzi o pieniaczy z sp2 :-) niech dorzucą tam jeszcze liceum, pani dyrektor wszystkich pomieści:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+ co to za argument że 6 lat tu, 2 tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ZSO Nr 2 jest takie wspaniałe i ma tak cudowną kadrę, to skąd te obawy, że się nie utrzyma po wygaśnięciu gimnazjum. Nie powinno mieć żadnego problemu z naborem do LO. Myślę, że pieniacze z ZSO nr 2 powinni trochę ugryźć się w język i po pierwsze nie obrażać innych, a po drugie nie rozsiewać kłamliwych informacji. Owszem jest ciasno w SP 2. Ale o tym my rodzice wiemy i to my podejmujemy decyzję, czy nam to pasuje, czy nie. Zaś co do tej "cudownej" kadry pedagogicznej z ZSO nr 2... To miałam okazje obejrzeć naocznie i wysłuchać na spotkaniach w UM. Gratuluję kultury osobistej i podejścia pedagogicznego. I wiem jedno, ŻADNEGO z moich dzieci nie oddam pod opiekę tak "wspaniałego" pedagoga. Oczywiście, jak wszędzie od reguły są wyjątki. Ale osoby które zabierały głos w tłumie wystawiły mało pochlebną opinie pozostałym nauczycielom uczącym w tej szkole. Zostawcie już SP 2 w spokoju i zajmijcie się sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego cyrku jak dzisiejsza komisja edukacji nie widziałam nigdzie. Przygotowanie radnych na poziomie poniżej tzw gimbazy (przepraszam gimnazjalistów). A najciekawszy fragment to jak pani przewodnicząca rady przyznaje (tu wierny cytat): "jestem głupia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej powaleni są rodzice, bo dają się podpuszczać dyrektorom i nauczycielom, którzy nakręcają ten cały cyrk. Czy są tak ograniczeni, że nie są w stanie się zorientować, że "pedagodzy" wmawiają im głupotę mówiąc, że dziecko będzie musiało po 6 klasie zmienić szkołę na 2 lata. Ludzie puknijcie się łeb i zrozumcie, że nie będzie żadnej zmiany szkoły, tylko na ostatnie 2 lata nauki w podstawówce cała klasa przejdzie do innego budynku należącego do tej samej szkoły. Co w tym takiego strasznego? Przecież kiedyś już było podobnie SZP nr 1 mieściła się w dwóch budynkach, SZP nr 9 to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rodzice są głupi za to etatowi manipulatorzy "komentatorzy" nam rodzicom nic nie wmawiają. Sami idźcie do drugiego budynku szkoły ponad km dalej. I wmawiajcie nam jakie to wspaniałe ganiac tak dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@pinino nie będzie zmiany szkoły? Czyli co, wychowawca i inni nauczyciele uczący w klasach szóstych będą biegać do LO i uczyć swoje dzieci w klasie 7 i 8. A może będą je uczyć nowi nauczyciele i wychowawcy z LO. Jeśli to nie jest zmiana szkoły to nie wiem co innego mogłoby nią być (choć wiem,że formalnie nią nie jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ludzie przestańcie dramatyzować. Naprawdę rodzice mają problem z tym, że nauczyciele będą biegać pomiędzy dwoma budynkami należącymi do tej samej szkoły??? A nawet jeśli będzie tak, że zmienią się nauczyciele uczący daną klasę to w czym problem? A jak dziecko do tej pory szło do gimnazjum to też protestowaliście, żeby uczyli je ci sami nauczyciele co w podstawówce i najlepiej żeby gimnazjum było w tym samym budynku? A tej wypowiedzi z 10.22 to już w ogóle nie rozumiem: "Tak rodzice są głupi za to etatowi manipulatorzy "komentatorzy" nam rodzicom nic nie wmawiają. Sami idźcie do drugiego budynku szkoły ponad km dalej. I wmawiajcie nam jakie to wspaniałe ganiac tak dzieci." O co panu czy pani chodzi z tym ganianiem dzieci ponad km??? I dla informacji - nie jestem żadnym etatowym ani nieetatowym manipulatorem. Po prostu wyrażam swoją opinię na temat tego bałaganu, który według mnie zupełnie niepotrzebnie, ale z rozmysłem został rozkręcony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to wszystko podziękujcie PREZESOWI bo nikt inny nie będzie odpowiedzialny za cały ten bałagan a nie bardzo przepraszam to nie PREZES tylko pani minister zalewska bo sam PREZES tylko pociąga za sznurki a samorząd nasz czy inny w tym kraju musi się "podporządkować "ale i tak za fiasko bo myślę że tak będzie całej tej pseudo reformy odpowiedzą właśnie samorządowcy ale i co najważniejsze nasze i wasze dzieci o których w tejże dobrej zmianie się nie mówi NIESTETY..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Kaczyński wychodował żabę edukacyjną, którą radni PiSu (15 radnych PiS w 21 osobowej Radzie Miasta Puławy) muszą połknąć w głosowaniu. Dobra zmiana zaorana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramatyzują nauczyciele ze szkół, w których wygaszają gimnazja. Ustawa jasno mówi o powrocie do szkół podst. 8 klasowych. Jeżeli szkoła ma miejsce na swoich uczniów nie ma potrzeby ich ganiać tak dla zasady, a nie przepraszam dla etatów nauczycieli z gimnazjów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w dzisiejszym KEN w 2019 roku zostanie utworzonych dwa razy więcej klas licealnych. Wszak chętnych będzie dwa razy więcej (spotkają się dwa roczniki - absolwenci gimnazjów i podstawówek). A może te dwa roczniki skazane są już na stratę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...