Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowe sprzątanie Kazimierza Dolnego. Blisko 11 ton śmieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Nie wiem skąd Pan Pomianowski wie ile osób było w latach ubiegłych, skoro nigdy go nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla sprzątających, nagana dla śmiecących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątanie świata przez dzieci i młodzież. Po zakończeniu akcji należy dzieciom powiedzieć: A teraz kochane dzieci zabierzcie te śmieci do domów i oddajcie waszym rodzicom i dziadkom: „To są wasze śmieci. Nie Marsjan, nie krasnoludków, ale wasze”. Wydrukować i wręczyć każdemu Apel Przyrody. Może wstrząśnie sumieniem i pomoże. Apel Przyrody Ja jestem dziełem dobrego Pana. Tobie człowieku zostałam dana. Pan rzekł: „Kto niszczy to dzieło moje, Tego ja zniszczę”. Więc niech się boi. Zaraza, którąś skaził me łono Wróci niechybnie do twego domu. Obyś zdechł ty i potomstwo twoje, Nie będzie ciebie – ja się ostoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrzegam organizatorów takich akcji. Kontakt ze śmieciami mogą mieć tylko osoby odpowiednio przeszkolone i zaszczepione m.in. od tężca. Tak jest w zakładach gospodarki komunalnej i firmach zajmującymi się oczyszczaniem. Jeżeli jakieś dziecko by zachorowało, to prawnicy mieliby żniwo, a szkoła poważne problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę szedłem od Wąwozu Korzeniowy Dół do Małachowskiego i nie spotkałem żadnego śmietnika lub kosza. Za to sprzątających wielu. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sprzątać ? Lepiej nie śmiecić ! W Kazimierzu jest totalny brak śmietników wszędzie na bocznych uliczkach, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawiały takie akcje. Wiem, że trzeba sprzątać, ale najczęściej sprzątają te osoby, które nie śmiecą. Moje dziecko zawsze się buntowało przy takich okazjach, ponieważ on był nauczony nie śmiecić. Np. "Miałeś cukierek w kieszeni, to i papierek się zmieści". A następnie opróżnia się kieszenie i plecaki przy śmietnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...