Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowo szybka pomoc dla Natalki, która straciła nóżkę. Suma ciągle rośnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Waha!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waha!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy, jesteśmy piękni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi mu do 12 lat więzienia??? Tyle co ktoś dostał za podrobienie 100zl :@  Tyle warte czyjeś zdrowie. Zabrać prawko dożywotnio, niech już nikomu nie zrobi takiej krzywdy! Dziewczynka naprawdę dzielna, trzymam kciuki i życzę powodzenia w rehabilitacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tej dziewczynce nóżki nic już nie zwróci, żadne pieniądze nie wynagrodzą straty. W tej sytuacji jestem mimo wszystko szczęśliwy, że tylu ludzi pomaga i wspierają jak mogą. Mam syna 4 latka i łza się kręci w oku, uzmysławiając sobie jaka krzywda już takie małe stworzenie może spotkać... Cieszę się, że mogłem pomóc. Wszystkiego dobrego Natalko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, nic nie przywróci pełni zdrowia Natalce, ale powinniśmy zrobić ile się da, by mogla w miarę normalnie żyć, by mogła dostać kiedyś jak najlepszą protezę, a może umożliwić inne rozwiązania np. przeszczep. Dziś niezbędna jest rehabilitacja i kontynuacja leczenia. Dzieci to najlepsze, co nas spotyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do końca żywota powinien ten pijak zapierd..ć w kopalni o wodzie i chlebie a nie trzeba ,,to to" utrzymywać w ciepłym kryminale,gdzie micha lepsza niz w szpitalu,tv i inne atrakcje..za nasze pieniądze. życze ,,ci" zebyś nie ujrzał juz światła dziennego na wolności i żeby lokatorzy ZK robili ,,ci" każdego dnia jesień średniowiecza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty niemcewicza. Sam jestes pijakiem . Chyba nie wiesz jak jest w wiezieniu. A jesien sredniowiecza to ty widIales... Debilizm ludzki nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno ma dobrego papugę i jest szansa, że się z tego wywinie. sumutne, ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i jestem ale nie siadam za kólko po promilach i nie krzywdze niewinnych ludzi. Nic kompletnie go nie usprawiedliwia.tyle w temacie obronco wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widac ze pisze ktos znajomy tej rodziny ze wie ze ma dobrego papuge. Ja wiem ze to dobry chlopak jest popelnil ogromny blod wsiadajac za kierownice i wyrzuty sumienia do konca zycia. Wjechal w latarnie nie w ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjechal w latarnie nie w ludzi...no nie wierze,znowu latarnia winna bo ktos jechal po % ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mocno był pijany jak nie odróżnia dziecka od latarni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bedzie prawda napisana to zobaczycie jak bylo bedzie kierowca w jechal s w latarnie ktora spadla na ludzi... Kierowca schylil sie nad dzieckiem.poczym uciekl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widze ze za to ,,ty" masz cos sensownego do powiedzenia. Kółko a nie kułko tak na przyszłość papugo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak bedzie prawda napisana to zobaczycie jak bylo  bedzie kierowca w jechal s w latarnie ktora spadla na ludzi...  Kierowca schylil sie nad dzieckiem.poczym uciekl
 No nie możliwe, schylił się nad dzieckiem i spiertolił. Skuuurwysyn jeden, żeby zgnił w pace bo takiego ścierwa na tym świecie nie potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To latarnia stała na środku jezdni czy wybiegła mu przed samochód, że w nią wjechał? Pewnie prędzej ta latarnia udzieliłaby pomocy tym ludziom albo zadzwoniła po karetkę niż to pijane zero za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne ze samochod caly a latarnia spadla..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...