Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowo szybka pomoc dla Natalki, która straciła nóżkę. Suma ciągle rośnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Skoro mowisz scierwo na innych to sam scierwem.jestes. pamietaj najwiecej innych oceniaja ci co sami sa gowno warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wyzywanie obrazacie człowieka który popełnił niestety błąd ale on tego nie czyta dajcie już spokój. Jeśli chcecie to pomóżcie temu dziecku. Nie do was należy osąd. A to ze komentujecie wyzwiskami także świadczy o waszej kulturze. To już nic nie zmieni a weźcie pod uwagę ze czytają to osoby także z jego rodziny które nie sa w żaden sposób temu winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wez przestan pierdo..ć!! Co ma do rzeczy jak sie prowadzi ojciec tej dziewczynki,czy dno czy nie. O jakiej drugiej stronie bredzisz?? To ta dziewczynka bedzie kaleką do konca zycia i winy jej ojca nie ma w tym zadnej. Nic kompletnie nie usprawiedliwia tego typa,latarnia tez mu na droge nie wybiegla wiec nie szukaj tu argumentow obrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba szukac argumetu abrony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy ma swoje zdanie. Lepiej zagladajcie w swoje gowno a nie oceniacie kogos z gory. Nikt nie jest swiety i kazdy czlowiek popelnia bledy on duzy popelnil za ktory bedzie placil... Ale nie mozna skreslac czlowieka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co najgłośniej krzyczą pewnie też mają na sumieniu sporo. Szukacie sensacji i tyle . Od waszego pitolenia nóżka jej nie odnośnie więc zajmijcie się sobą . , ciekawe co byście zrobiły gdyby to ktoś z waszego najbliższego otoczenia tak zrobił, ojciec brat matka czy przyjaciel też pozeolilibyscie na formierskie wyzwiska bo wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by ktoś mojemu dziecku coś takiego zrobił to bym z niecierpliwością czekał na niego aż wyjdzie z pierdla. Oczywiście trzeba inteligentnie działać, żeby siebie nie wsadzić do pierdla i ze swojego dziecka sieroty dodatkowo nie zrobić. Sprawiedliwości sądy nie dadzą, o sprawiedliwość trzeba samemu się postarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
 No, to było za to bardzo sensowne z Twojej strony. Bardzo sensowne... "Niemcewicza" - nie karm trolla. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
  I oczywiście to ojciec dziewczynki urwał jej nóżkę..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i MUSI ponieść kare. Mam nadzieję że ten pijak poniesie najsurowszą. Natalce życzę żeby mimo wszystko uśmiech nie schodził z jej prześlicznej buźki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie jest pijakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjalnie skrzywdzić nie chciał, ale normalni, zdrowi ludzie są w stanie przewidzieć skutki powyższej mieszanki. On nie był, więc trzeba go odizolować, żeby kolejnej tragedii nie było. Ciebie też by wypadało odizolować jak nie potrafisz ocenić sytuacji właściwie, bo będziesz następny co specjalnie nie chciał. Ciekawe czy byś był tak litościwy jak by to twoje dziecko nogę straciło i ledwie uszło z życiem. Nawet jak by to mój syn był sprawcą to bym mu nie wybaczył, że coś takiego zrobił i nie próbował usprawiedliwiać. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność. A tak na marginesie ludzie dlatego tak reagują na takich bandytów, bo się boją o siebie i swoich bliskich, że coś takiego może ich również spotkać jak Natalkę i jej Rodzinę. Więc nie ma co się dziwić. I ten typ może dziękować że jest sąd i policja bo inaczej to wyrok już by był wykonany. Więc nie biadol tak, bo za to co zrobił i tak będzie miał stosunkowo niską karę. Natalka przez niego będzie miała trudne życie, a to niewinne dziecko które dopiero je zaczyna. Życzę jej żeby na swojej drodze spotykała już tylko mądrych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos złego i właśnie zrobił niewinnemu dziecku, przed którym całe zycie. Sama mam córkę i po tym jak usłyszałam o Natalce to coś we mnie pękło,  że dla jednych ludzi ludzkie życie jest nic niewarte. On jeśli ma jakiekolwiek sumienie to już poniósł kare i bedzie to brzemie nosił do końca życia. Ja pierwsze co pomyślałam o nim co za Skurw....n ale gdy emocje opadna juz wiem że jest to tragedia dwóch rodzin biednej dziewczynki , która starciła nóżkę i tego czlowieka , który ja okaleczył. Prawojazdy powinni mu zabrać dozywotnio a zamaist 12 lat wiezięnia powinni go wysłać za darmo do pracy z ludzmi poszkodawynymi w wypadkach samochodowych przez pijanych kierowców, wtedy moze by się na cos przydał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak odświeżyć ten post to uda się zebrać więcej kaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...