Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reks zaczyna nowe życie. Z betonowej komórki trafił do prawdziwego domu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2019 r. o 18:44 Powrót do artykułu
warto pamiętać, że "Przyjazna Łapa" to jedyna Fundacja w Puławach, która niesie realną pomoc zwierzakom bezdomnym, porzuconym i dręczonym :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto pamiętać, że "Przyjazna Łapa" to jedyna Fundacja w Puławach, która niesie realną pomoc zwierzakom bezdomnym, porzuconym i dręczonym :-)
 I należy zaznaczyć, że nie jest dotowana przez miasto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SZACUNEK dla PAŃ z Fundacji Przyjazna Łapa Pozdrawiam z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Uszy do góry z prezes Anną Filipowską i wolontariuszkami robią naprawde dobra robotę. Nie latają z tym do mediów. Ten artykuł to tylko lans. Nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam o sprzątaniu goowien z trawników po swych ukochanych pupilach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu o Prezes tej "Fundacji" Uszy do góry można znaleźć dużo informacji w google. W internecie nic nie ginie. Czy ktoś widział rozliczenia ze zbiórek internetowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Uszy do góry z prezes Anną Filipowską i wolontariuszkami robią naprawde dobra robotę. Nie latają z tym do mediów. Ten artykuł to tylko lans. Nic więcej.
 Taaaaa robią robotę obrabiając wszystkim tyłki. :D Zresztą Ta Pani prezes dała się poznać w Puławach i każdy swoje zdanie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś tyłek ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Uszy do góry z prezes Anną Filipowską i wolontariuszkami robią naprawde dobra robotę. Nie latają z tym do mediów. Ten artykuł to tylko lans. Nic więcej.
 Komuś tyłek ściska. Artykuł ******januszkowalskikazimierz.pl/z-miasta/z/507-pomowieniem-mozna-zniszczyc-wizerunek-najuczciwszego-czyli-historia-rozpracowywania-kazimierskiego-radnego.html "... otrzymałem od pani redaktor Anny Filipowskiej następujące SMSy: -„pomowieniem można zniszczyć wizerunek najuczciwszego…” I to jest Prezes Fundacji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla fundacji za uratowanie Reksa. Jego losy śledziłem od samego poczontku i jestem bardzo szczęśliwy że nareszcie jest szczęśliwy i nic mu nie grozi. Trzymaliśmy kciuki z całą rodziną! Brawa dla media że piszą o takich sprawach oby tak dalej!!! BRAWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego z artykułu wywiadu z p. Tołpyho usunięto wszystkie komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto pamiętać, że "Przyjazna Łapa" to jedyna Fundacja w Puławach, która niesie realną pomoc zwierzakom bezdomnym, porzuconym i dręczonym :-)
Weź trollu. Jedyna fundacja niosąca pomoc? A "Uszy do góry" to co? Nie pomaga!!??? Przestań trollowac i kłamać w żywe oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na chore dzieci kasy nie ma. Chore państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na chore dzieci kasy nie ma. Chore państwo.
 Chore to jest to że kasiora szerokim strumieniem płynie do torunia. A to, że pomogli zwierzęciu to ludzkie i normalne dla normalnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre że ktoś zamiast cieszyć się z tego że pies żyje i ma się dobrze próbuje wbić przy tym szpile innym. Ludzie opamiętajcie się! Na pewno wszyscy robią dobrą robotę ale dlaczego ktoś ma pretensje o artykuł i jeszcze wyzywa innych od troli? Polecam wziąść się innym do roboty zamaist wylewać jad w internecie anonimowo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto pamiętać, że "Przyjazna Łapa" to jedyna Fundacja w Puławach, która niesie realną pomoc zwierzakom bezdomnym, porzuconym i dręczonym :-)
Weź trollu. Jedyna fundacja niosąca pomoc? A "Uszy do góry" to co? Nie pomaga!!??? Przestań trollowac i kłamać w żywe oczy!
 Uuuu Pani Anna poczuła się urażona, ale tak wlaśnie jest postrzegana Pani działalność nie do końca transparentna. Chyba najwyższa pora uderzyć się w pierś, bo ludzie widzą i słyszą to w jaki sposób Pani wypowiada się na temat innych fundacji czy schroniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo, niech zrobią porządek raz na zawsze z bezdomnymi psami. Nie! Bo po co, nie będzie na co zbierać kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to tak łatwo "raz na zawsze" zniwelować problem bezdomności, prawda? Wystarczy pstryknąć palcem przez panie z fundacji i problem się skończy, trzeba im o tym powiedzieć bo na pewno mają jakieś nadprzyrodzone moce tylko do tej pory o tym nie pomyślały co nie hejterze? ;) zamiast napisać miłe slowo zawsze lepiej jest pluć jadem a dziewczyny robią co mogą by zwierzętom było lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto uratował choćby jedno zwierzę, psa, kota lub jakiekolwiek inne, to człowiek o wielkim sercu. Trzeba docenić to co zrobiła fundacja. Zamiast krytykować pokaż kim jesteś, zaangażuj się i zrób więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowani Państwo, nie życzę sobie przypisywania mi autorstwa żadnego z powyższych komentarzy. Nie mam z nimi nic wspólnego. Do dziś nie widziałam tego materiału. O tym, że ktoś wyciera sobie tu gębę moją osobą dowiedziałam się przed chwilą. W przeciwieństwie do innych, mam zawsze odwagę występować czy pisać komentarze pod własnym nazwiskiem. Bardzo się cieszę, że Reks został uratowany. Każda organizacja, mając wiedzę o tym przypadku, zrobiłaby z pewnością to samo. Być może nasza fundacja, zdaniem wielu, nie robi nic, ale ponad 70 przypadków uratowanych i oddanych do adopcji zwierząt tylko w 2019 roku, jest dla nas wystarczającą nagrodą. I jeszcze jedno - gdybym była osobą karaną, co się sugeruje przytaczając artykuł opisujący durny wyrok puławskiego sędziego uchylony później przez Sąd Okręgowy, nie mogłabym być prezesem fundacji. Sąd rejestrowy dokładnie sprawdził ten fakt. Zresztą biorąc udział w różnych postępowaniach sądowych w charakterze strony sądy zawsze sprawdzają dane o niekaralności. Co do rozliczeń zbiórek, to w pierwszej kolejności rozliczamy się z lecznicami, gdzie wszystko regulujemy gotówką na bieżąco oraz instytucjami, gdzie takie rozliczenia się przesyła. Właśnie przygotowujemy dokumenty dla urzędu skarbowego. Reszta jest na naszym profilu. Tyle w tym temacie.  Anna Filipowska - prezes zarządu fundacji ,,Uszy do góry,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...