Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to są autobousy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to chyba jedyne miasto na lubelszczyźnie, które jest zadbane i naprawdę się rozwija:) a Kazimierz Dolny i Nałęczów to też powiat Puławski:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami w drodze do Kazimierza zatrzymuje się w waszym mieście na zakupy, spacer po parku. Subiektywnie, miasto w pierwszej 10-ce miast do 100 tysięcy mieszkańców w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chce, jak człowiek się przejdzie po takim chodniku. Gówna i szczuchy na szczuchach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niestety większość Puławian tego nie docenia. większość bez przerwy tylko leje jadem na miasto, na inwestycje, na wszystko. nowy stadion - źle, nowa hala sportowa w planach - źle, nowy deptak na błoniach - źle, iluminacje świetlne - teź źle. nie dociera do nich, że nasze Puławy są naprawdę zadbanym, ładnym i szybko rozwijającym się miastem w skali całego kraju, nie tylko województwa. ale dostrzegają to tylko mieszkańcy innych, mniej prężnych miast i miasteczek. smutne to, że nie doceniami tego, co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczą te autobusy bardzo szybko na sknoconej ul.Włostowickiej.Nawet stare autobusy zawieszaja sie na wykonanych garbach,a dyrekcja boi się interweniowac w UM i ZDW woli niszczyć mienie publiczne.Podobno tak sknocili te ulice ,że teraz nawet nie organizują szkoleń bo sie wstydzą,a miało byĆ tak pięknie.Tym zając powinien się prokurator i NIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Włostowicka to sprawa dla prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eti peti napisał:
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chce, jak człowiek się przejdzie po takim chodniku. Gówna i szczuchy na szczuchach...
janosik zapraszam na forum http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=423575&page=59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...