Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert przegrał walkę ze spółdzielnią

Utworzony przez Gość, 6 stycznia 2010 r. o 22:05 Powrót do artykułu
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ - URZĘDASOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jasną cholerę są spółdzielnie? Oni powinni pomagać i od tego są. Pierd.... komuchy na stanowiskach z PRLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sqrwiele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssssskkkkkkkkkkkuuuuuuuurrrrrrr......................z pulawskich urzedów ale jak by tak u ktoregoś tak w rodzinie by ktos leżał ciezko chory to w miesiac by zrobili winde....... puławskie tyfusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Po jasną cholerę są spółdzielnie? Oni powinni pomagać i od tego są. Pierd.... komuchy na stanowiskach z PRLu.
Bałwanie.a skąd S-nie mają pieniądze? z moich wpłat a nie od państwa.A ja se nie życzę,aby z moich pieniędzy finansowano schody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Bałwanie.a skąd S-nie mają pieniądze? z moich wpłat a nie od państwa.A ja se nie życzę,aby z moich pieniędzy finansowano schody.
Czytajcie ze zrozumieniem, to naprawdę nie jest trudne. Chodzi o zwykłą złośliwość władz spółdzielni. Pieniądze na windę były z funduszy zewnętrznych, przeznaczonych na rehabilitację osób chorych. Sąsiadowi w ramach tych funduszy MOPS przebudował łazienkę (chłop nie może wejść do zwykłej wanny), osoby na wózkach mają budowane podjazdy na klatkach schodowych lub w przypadku parteru do balkonów - jest już kilka takich w mieście. Był na ten temat program w TV Puławskiej. Jak się wredny małpiszon dorwie do władzy to robi wszystko żeby pokazać "kto tu rządzi". Jest dużo małych spółdzielni jedno-dwu blokowych, ale jakoś można normalnie funkcjonować, ale akurat tam widać się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezły "standard" panuje w spółdzielni "Standard" - jak sama nazwa wskazuje... ale tylko dla pełnosprawnych jej członków. d*** blada panie Prezesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Bałwanie.a skąd S-nie mają pieniądze? z moich wpłat a nie od państwa.A ja se nie życzę,aby z moich pieniędzy finansowano schody.
P.ierdoliłby.ś inaczej gdybyś stracił nogi fagasie. Więcej zrozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie może się ta rodzina zamienić z kimś na parterze np? Zawsze jest jakieś wyjście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pan prezes we wszystkich sprawach jest tak stanowczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję. Podobny przypadek miała przed laty moja mama, jednak znalazło się wyjście. Rodzice zamienili mieszkanie na parter i wystarczył dość tani w wykonaniu podjazd do balkonu. Owszem musiały być zgłoszenie budowlane i odpowiednie szkice budowlane, ale wszystko jest do zrobienia. Koszty na pewno niższe, a po mamy śmierci łatwo było rozebrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? Są pewne wymagania formalne.Proszę je spełnić i można zaczynać.To tak ciężko dostarczyć te pisma.Rodzice nie są sparaliżowani,ta pani z Pomocy też.Moim zdaniem,co niektórym już się w głowach poprzewracało od tego hołubienia niepełnosprawnych.Pomyślcie lepiej o pełnosprawnych,bo to Oni pracują na wasze fanaberie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST POLSKA!!! Skoro urzędy nie pomagają między innymi takim ludziom to po co istnieją? czym jest powodowane ich istnienie? PO CO? Mam nadzieje że odpowiedzialnym za to zrobią się wielkie pryszcze na tyłkach od siedzenia na wygodnych krzesełkach i picia non stop kawusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
A nie może się ta rodzina zamienić z kimś na parterze np? Zawsze jest jakieś wyjście.
....... rodzina mieszka na wysokim parterze... jaki mają się z kimś zamienić z parteru skoro tam mieszkają? znieczulica panuje w tej spółdzielni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczujący napisał:
Ale o co chodzi? Są pewne wymagania formalne.Proszę je spełnić i można zaczynać.To tak ciężko dostarczyć te pisma.Rodzice nie są sparaliżowani,ta pani z Pomocy też.Moim zdaniem,co niektórym już się w głowach poprzewracało od tego hołubienia niepełnosprawnych.Pomyślcie lepiej o pełnosprawnych,bo to Oni pracują na wasze fanaberie!
Dla mnie fanaberią jest Twoje istnienie. Pamiętaj - nie znasz dnia, ni godziny... Czego Ci nie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pewne wymagania formalne.Proszę je spełnić i można zaczynać.To tak ciężko dostarczyć te pisma
Poza tym czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKICH OSZOŁOMÓW TO JA JESZCZE NIE WIDZIAŁEM - W TEJ SPÓŁDZIELNI - PO PROSTU PEWNIE NIE DOSTALI W ŁAPE - BO TO ICH NIE DOTYCZY A SZKODZ ŻYCZĘ IM Z CAŁEGO SERCA TAKICH SAMYCH A MOŻE I WIĘKSZYCH PROBLEMÓW - jak p. BARTNITCY MAJĄ ....A rodzinie życzę POZYTYWNEGO ZAŁATWIENIA SPRAWY -OMIJAJĄC TYCH GŁĄBÓW ZE SPÓŁDZIELNI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
P.ierdoliłby.ś inaczej gdybyś stracił nogi fagasie. Więcej zrozumienia.
WYDAJE MI SIĘ ŻE PRZYJECHAŁEŚ ZE WSI TY PARSZYWY WSIOWY BURKU - CIEBIE TO POWINNO SPOTKAĆ ŻYCZĘ CI TEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Bałwanie.a skąd S-nie mają pieniądze? z moich wpłat a nie od państwa.A ja se nie życzę,aby z moich pieniędzy finansowano schody.[/quote] bałwanie - naucz się czytać... bo nie wiesz co komentujesz;] [quote name='SĄSIAD' post='214600' date='7.01.2010, 11:14:46']WYDAJE MI SIĘ ŻE PRZYJECHAŁEŚ ZE WSI TY PARSZYWY WSIOWY BURKU - CIEBIE TO POWINNO SPOTKAĆ ŻYCZĘ CI TEGO
burkiem może jesteś Ty, a wiesz dlaczego? Uważasz, że jeśli ktoś pojechał z chamskim tekstem, to już znaczy, że jest ze wsi? Nie rozgraniczałbym tego w taki sposób... prosty człowieku. bardzo prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczujący napisał:
Ale o co chodzi? Są pewne wymagania formalne.Proszę je spełnić i można zaczynać.To tak ciężko dostarczyć te pisma.Rodzice nie są sparaliżowani,ta pani z Pomocy też.Moim zdaniem,co niektórym już się w głowach poprzewracało od tego hołubienia niepełnosprawnych.Pomyślcie lepiej o pełnosprawnych,bo to Oni pracują na wasze fanaberie!
szczyt chamstwa,że też takie zero się odzywa jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...