Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A i jeszcze kto poczuł ten wytoczył chudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Pan Redaktor nie powiedział KTO jest właścicielem firmy 'Dziki Raj'? Wystarczy wejść na CEIDG i widać od razu: Kamilla Brodzik Dziki Raj Przedsiębiorca: Kamilla Brodzik NIP: 7161419392 , REGON: 061734045 Czyli pedagog szkolny. Firma zewnętrzna? Dobre sobie. Dorabianie do pensji przy użyciu sal szkolnych oraz szkolego sprzętu nie ponosząc za to żadnych kosztów. W I LO za moich czasów (nie tak dawno temu) przygotowania do matury były prowadzone przez nauczycieli ZA DARMO - żaden uczeń nie musiał płacić, wystarczyły chęci. Podobno zawód nauczyciela to powołanie... pfff dobre sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwoliłem sobie rozwinąć wątek Pana Studenta.Firma Dziki Raj 2 maja 2018 wznowiła działalność a 1 pażdziernika 2018 zawiesiła ją.Pytanie 17:Kto, komu, ile, jak i za co płacił?Zawieszenie nastąpiło w UM Puławy.I tak było od lat.Jak więc nieczynna firma podpisywała (?) umowę najmu.Bo na stronie umieścili adres zajęć:"dziewiątka"Nie było umowy?A to szkoda...Gdzie jest nadzór właścicielski Prezydenta?Czy Prezydent będzie miał tyle odwagi co Pani Starosta?Wystarczy porównać obieg pieniędzy i dokumentów.Pan Naczelnik Urzędu Skarbowego chętnie pomoże we współpracy z Panem Prokuratorem.Wystarczy chcieć. Jeśli Pani Dyrektor nie brała pieniędzy za swoje godziny to kto je brał ?Bo uczniowie za te godziny komuś płacili?Wychodzi na to , że to Pani Kamilla żerowała na szkole.Co za przypadek.Pracownik niedydaktyczny szkoły robi sobie biznes na oświacie.Nauczyciele pewnie są tak zapracowani , że na to nie wpadli. Pozwolę sobie jeszcze wtrącić drugi wniosek Pana Studenta.W moim roczniku pewna Pani Profesor nazwana przez uczniów (nie-Mokra).Pseudonim ukryłem dla niepoznaki,prowadziła zajęcia za darmo, a dawała wycisk nie mniejszy jak Pani Gładysz.Nie brała za to pieniędzy.Ale to może inne czasy.A skąd górnik zna tak dobrze problemy oświaty?Niektórzy górnicy mają matki, żony nauczycielki.Niektórzy górnicy mieli dzieci w szkołach.dzieci własne i znajomych.Niektórzy górnicy żyją w środowisku Puław i okolicy od lat.Niektórzy górnicy są inteligentni i umieją wyciągać wnioski.Uwierz mi:pod ziemią niekiedy to może uratować życie. Wychowany w rodzinie nauczycielskiej nie chciałbym uderzać w tą branżę ale kilka młodych (jak dla mnie) Pań nauczycielek zrobiło sobie biznes oświatowy.Nie mam nic przeciwko temu.Jest biznes pogrzebowy,samochodowy,weselny może być i oświatowy.Ale róbcie to Panie z poszanowaniem innych.Jeśli grupa 11 rodziców chce dla swoich pociech dodatkowe godziny wybiera delagację do rozmów z konkretnym nauczycielem,ustalają warunki wynajęcia lokalu w tej czy innej szkole i do roboty, Pani Profesor.Nie ma lokalu to jedziemy do hangaru z kajakami.Po zajęciach godzinka kajaka gratis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo. W związku z szeregiem nieprawdziwych informacji zapoczątkowanych artykułem, który w swojej treści publikuje stwierdzenia tzw. „fakty” na podstawie anonimu, pragnę poinformować Wszystkich tu obecnych, że firma Dziki Raj nie organizowała NIGDY i nie organizuje formy zajęć jaką są korepetycje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrome-extension://fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl/capture.html?id=16&url=***%3A%2F%2Fdzikiraj.com.pl%2F%3Fportfolio%3Dpowtorzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na oświadczenie firmy "Dziki Raj" - ok, zgadzam się, nie korepetycji tylko płatne powtórzenia maturalne na terenie szkoły publicznej.. Może rzeczywiście brzmi lepiej więc wyczulam wszystkich - trzymajmy się tego dla lepszego samopoczucia właścicieli firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie wyraźnie jest napisane:"korepetycje i powtórzenia " oraz "dziewiątka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję podszkolić się w pisowni polskiej. W  szkole już za późno chyba, no to może korki? Nauczyciele również płacą podatki, tak do Pani wiadomości, więc proszę się swoim płaceniem nie chwalić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Paskudna szkoła, w ktorej jednyne co mnie spotkało to mobbing i prześladowanie. Wspomniana dyrektorka nie ruszyła palcem. Ta szkoła jest O K R O P N A i nikomu nie życzę znalezienia się w niej. Pozdrawia jej absolwentka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mam bardzo dobre wspomnienia ze szkołą KEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie niesamowita historia dla odpowiednich urzędów, Dziki Raj ma obecnie zawieszoną działalność, co ciekawe Centrum Edukacji i Wypoczynku też ma obecnie zawieszoną działalność, ciekawe jak działa firma, strona www itd. skoro działalność jest zawieszona, bez faktur? bez kwitów? ale grunt to kręcić się to tu, to tam i łapać znajomości, imprezy, zimowiska, półkolonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...