Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Romuald Lipko miał dom w Kazimierzu Dolnym. Burmistrz chce upamiętnić zmarłego muzyka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2020 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Dobra decyzja.
Odpowiedz
Odszedl genialny muzyk i kompozytor. Wielka strata dla Polski. Panie Burmistrzu bardzo dobra inicjatywa. Pan Lipko był związany z Kazimierzem. Miał też dla Miasteczka swoje zasługi.
Odpowiedz
W środę wszyscy Lubelacy bądźmy razem, pożegnajmy wspólnie Mistrza!
Odpowiedz
Reklamę dobrali całodobowe usługi pogrzebowe ☹️
Odpowiedz
Mieszkał przy Słonecznej ma dawnej ziemi rodziny Tarłowskich.
Odpowiedz
No tak, już miasteczko chce odcinać kupony promocyjne.
Odpowiedz
Nie lubiłem go i tak zostanie już
Odpowiedz
Popieram należy się temu Panu.
Odpowiedz
''wiedziałem, że miał poważne problemy ze zdrowiem, ale nie przypuszczałem, że to się tak skończy'' jeśli to cytat, to idiotyczna wypowiedź.
Odpowiedz
Pół wyłożeniu płytami wąwozu to już lepiej niech Pan Burmistrz nie wpada na żadne swietne pomysły.
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Był świetnym muzykiem, dobrym człowiekiem i kochał Kazimierz.
Odpowiedz
coś szybka decyzja i bez zapytania innych! nie poczekać to co do pogrzebu i zobaczyć jaki będzie i czy z księdzem?
Odpowiedz
Pierwszy obrazek pojawił się w mojej głowie gdy w pracy koledzy powiedzieli mi że nie żyje to końcówka lat siedemdziesiątych i On siedzący na murku przy nieistniejącej już "Esterce" Niewielu Go wtedy kojarzyło kim jest. Nie jest ważne czy z księdzem czy bez, czy Go ktoś lubił czy nie, odszedł Ktoś Kto zostawił po sobie wielką spuściznę. Nie całkiem Umarł... może Romuald siedzący na murku byłby fajnym pomysłem na pamięć o nim?
Odpowiedz
Romek był obecny w Kazimierzu to fakt, uśmiechnięty, życzliwy i co ważne nie zadzierał nosa ? Normalny gość . Więc uważam, że trzeba go upamiętnić.
Odpowiedz
A nie można było za życia uczcić, tylko czekać do śmierci? Trochę to idiotyczne podejście. Czemu nie za życia? Kazimierz nie ma szczęścia do władz... A wypowiedź faktycznie niezbyt mądra.
Odpowiedz
Mam tylko takie życzenie do ludzi negatywnie wypowiadających się o artykule czy samym Panu Romualdzie dla mnie osobiście to wspomnienia i mile lata dzięki napisanym przez niego niezapomnianym utworom. Ludzie uszanujmy kogoś kto zrobił coś dla polskiej muzyki i nie wstydził się gdzie się urodził. Uważam że był normalnym człowiekiem który miał swój styl. Uszanujmy to. A wszystkich internetowych troli proszę o chwilę zastanowienia się nad czym, po co i do kogo piją. 
Odpowiedz
coś szybka decyzja i bez zapytania innych! nie poczekać to co do pogrzebu i zobaczyć jaki będzie i czy z księdzem?
 Zmarł w nocy z czwartek na piątek więc kiedy wg ciebie miałby zostać pochowany? Za miesiąc? Za pół roku? A z tym księdzem to całkiem do. ebałeś,... 
Odpowiedz
i bardzo małą emeryturę ... oczywiście
Odpowiedz
To po co piszesz?
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.