Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To chyba czas to zgłosić i egzekwować odszkodowania, bo przyszła młoda elita Polski zachowuje się jak przysłowiowe bydlęta. Ale cóż tu dużo pisać... Polak potrafi. A w domu nikt nie wychowuje tylko zarabia i tak się później dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo i po cokolwiek robić? Żeby wszystko zniszczyć? To samo z ładowarką miejską. Wyrwane, pomazane, obsr...ne. Bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rowery zrzucane były specjalnie z wiaduktu przez bezstresowo wychowaną patologie tylko po to by je niszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Lepiej spotkać niedźwiedzicę, której zabrano młode, niż głupca w jego szale " - Księga Przysłów Salomona ......... sam w młodości robiłem różne głupie, bardzo złe rzeczy ale JEZUS ŻYWY BÓG pozmieniał mnie i oby było tak samo z tymi którzy poniszczyli te rowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to mentalna Azja jakieś państewka na pacyfiku.zniszcze to wtedy jestem kozak.tak głupiego narodu nie uświadczysz na ziemskim padole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tu ktoś napisał to co mi również przyszło do głowy, że to efekt bezstresowego wychowania. Wszystko wolno, niczego się nie zabrania, a co będzie jak ta młodzież będzie wychowywać swoje dzieci, aż strach się bać. Z domu nie będzie można wyjść o zmroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, jak cos jest za darmo to ludzie tego nie szanuja... powinien byc system rejestracji uzytkownikow zeby nikt nie byl anonimowy oraz oplaty (nawet symboliczne)... Przez taka patologie ludziom odechciewa sie robic cos dla innych... po prostu rece opadaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wścibska, jesteś pewna, że winna jest młodzież?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to bardzo fajne ale debile i Pisowscy zniszczą to co dla ludzi dobre , chore myslenie PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo i debilizm i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie płacą ogromne pieniądze za swoje mieszkania, a nie szanują terenu wspólnego, ani klatek schodowych, bo są wspólne, a zatem niszczenie rowerów za które płacą wszyscy było czymś do przewidzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już o chorobie to zdaje mi się że ty jesteś chory, na nienawiść... czy  już wiesz że to pisowcy lub ich rodziny to zrobiły? ja znam ludzi o różnych orientacjach politycznych i tu  i tu są i normalni i oszołomy... tac y jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy jeszcze strasznie prymitywnym społeczeństwem. Mówię to również we własnym imieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołota... Zrobić obowiązkową rejestrację i opłaty (50 zł) i nie będą używać gamonie, którzy niczego nie szanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy do getto przesiedleńców z okolicznych wsi. To stan umysłu chłopa folwarcznego który nigdy nic nie miał własnego i którego komuna przeniosła z czworaków do mieszkania w bloku.Mieszkałęm tam 7 lat z uwagi na pracę mojej żony. W końcu z ulgą wróciliśmy do Lublina. Samo miasto bardzo ładne i wygodne do życia, szkoda że zasiedlone takim społeczeństwem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wścibska, jesteś pewna, że winna jest młodzież?
 Winni są ci, co tę młodzież/młodych wychowali. Starsi ludzie w większości jeżdżą własnymi rowerami, a jak nawet miejskimi, to nie widzą sensu niszczenia dla niszczenia. Nie będą brać roweru i nim rzucać.  Jak wiadomo młodość ma swoje prawa i czasami z tych praw nie zawsze korzystało się jak należy, ale takiej młodzieży bez kultury, zasad moralnych, uważających się za pępków świata, jak mamy obecnie, to nigdy nie było. Co gorsza będzie jeszcze gorzej, bo pokolenie dzisiejszych 40-50 latków wychowało współczesnych troglodytów (skutek zapracowania rodziców i wówczas wchodzącego w modę bezstresowego wychowania), a ci wychowują swoich, bo w sumie, co niby mieliby przekazać? Dzisiaj młody nie wie, kto pierwszy wchodzi, kto wychodzi, kto komu powinien się ukłonić, itd. Jedyne co, to zna swoje prawa, bo cudze prawa to dla niego świat abstrakcji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to udowodnił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy do getto przesiedleńców z okolicznych wsi. To stan umysłu chłopa folwarcznego który nigdy nic nie miał własnego i którego komuna przeniosła z czworaków do mieszkania w bloku.Mieszkałęm tam 7 lat z uwagi na pracę mojej żony. W końcu z ulgą wróciliśmy do Lublina. Samo miasto bardzo ładne i wygodne do życia, szkoda że zasiedlone takim społeczeństwem.
 no w końcu wyjechałeś panie ładny i z ulgą przyjeliśmy tą wiadomość..nareszcie przestanie walić cebulakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiaki buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...