Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozebrali samowolę budowlaną, a przy okazji zniszczyli drogę

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 9 grudnia 2009 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Ja tego nie rozumie, zamiast człowiekowi pomóc, to ktoś z nadzoru budowlanego dla spełnienia swoich deb***nych ambicji zrobił człowiekowi na złość. Ludzie, dalej dajcie sobie włazić na głowy to ta polska będzie jak rosja. Kiedy wy zaczniecie walczyc o swoje w grupie, siłą, rewolucją? To durne prawo trzeba zmienić i tych deb***i urzedasów wysłać w kosmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu Maryjan nie emocjonuj się. To prawo zostało znacznie złagodzone za PIS. I jeżeli można to samowole się sankcjonuje i jest to bardzo częste. Ale w tym przypadku gość zachował się jakby żył w afryce w buszu i nic go inni nie obchodzili. A konkretnie w tym przypadku miał nakaz rozbiórki i mógł sam rozebrać - miał kilkanaście wezwań i zobowiązywał się że rozbierze - jeszcze kilka dni wcześniej (pisały o tym gazety) i nikt niczego by mu nie zniszczył, ale wolał robić raban i zamieszanie. W zasadzie myślę, że sprawa jest oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mi sie wydaje ze ktos ( pewien urzednik) robi sobie w ten sposb kampanie wyborczą... zenujace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest lepiej pod tym względem. Na Placu Litewskim postawiono pomnik bez stosownego zezwolenia i .... sobie stoi z czego cieszą się gołębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na Placu Litewskim postawiono pomnik bez stosownego zezwolenia
Wydaje mi się, że pomnik stoi na folii, a więc nie jest stale związany z podłożem i w związku z tym nie wymaga zezwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny obrazek. Dopiero stał ładny domek, a teraz patrzymy na człowieka stojącego na stercie gruzu. Słowem - przyjechali, rozjebali, pojechali. Teraz jest wszystko OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast komentarza cytat z młodzieżowego slangu :"Kocham Polskę. Systemu nienawidzę. Za tych co na górze coraz bardziej się wstydzę.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić za jaja wszystkich urzędników przepraszam kreatury z urzędu które zostawiły tego człowieka w takim stanie na stercie gruzu, inaczej nazwać nie można tego jak sk..syństwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie? Wystąp do Trybunału w Strasburgu przeciwko Państwu Polskiemu,z wnioskiem zapłaty przez urzędników kary z zniszczenie czyjegoś mienia i państwa Polskiego za odbudowę domu.To nic Cię nie będzie kosztowało ,a wyrok może być ciekawy. Na pewno urzędnicy wtedy by się głupio uśmiechali ,co ci zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vix napisał:
Powiesić za jaja wszystkich urzędników przepraszam kreatury z urzędu które zostawiły tego człowieka w takim stanie na stercie gruzu, inaczej nazwać nie można tego jak sk..syństwem
Tak jest powiesić i niech się ludzie budują gdzie chcą - w parkach, na cmentarzach, w lasach, na działkach sąsiadów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem czy pani dudzińska nakaże rpzbiórkę samowoli budowlanej jakim jest hotel kazimierz w kazimierzu dolnym czy tutaj bedzie zasłaniać sie przepisami i innymi swoimi wymyślonymi głupotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Draństwo najwyższego kalibru. Zniszczyć dom w kraju, w którym wg oficjalnych źródeł brakuje ponad 1 mln mieszkań. Ciekawe czy znajdzie się inny urzędas równie zaparty, żeby zapewnić dach nad głową właścicielowi zburzonego domku. Panie inspektorze teraz wygląd działki i otoczenia jest architektonicznym rarytasem. Czy coś takiego przewiduje plan zagospodarowania terenu . Czy o to panu/śtwu chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem ten Pan powinien pomysleć wczesniej o pozwoleniach,dokumentach a nie teraz wielka tragedia bo mu zniszczyli dom, drogę a jak by się ta budowla zawaliła czy coś to kto wtedy odpowiada za to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie coś to tylko w Polsce. Jesteś bezdomny? o.k., biedny jesteś, pomożewmy ci-choć do jadłodalni, spać gdzie też się znajdzie. Masz dom ale jakoś nie postarałeś się o zezwolenia na dobudówki? Nie pomożemy Tobie. Urządzimy cię tak, że będziesz bezdomny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego z równą gorliwością nie rozbiera się samowoli budowlanych w Kraśniku? Czy tu obowiązują inne przepisy prawne, czy też gorliwość urzędników jest odwrotnie proporcjonalna do zasobów finansowych właścicieli? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie działa prawo na Lubelszczyźnie. Bo tu wszyscy ludzie są równi, a niektórzy równiejsi! Prawda panowie POsłowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było na lewo budować. Radź sobie chłopie teraz sam, sam budowałeś, sam wywieziesz. I przestań się mazać, dorosły jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gorączkuj się, nei mówimy tu o pobudowaniu domu od podstaw gdzi esię gościowi podobało a o wyremontowaniu starej chałupy, która stała od 70 lat. Nie wiesz jak było a się gorączkujesz. Facet miał dom po swoich rodzicach, zmienił dach, trochę ulepszył ale nei zmienił obrysu domu. N iestety w tym pioje..nym kraju na wszystko musisz mieć pozwolenie. W tym wypadku potrzebował pozowolenia na budowę. Tak jakby chłupę budował od podstaw. Jak mi się leje na łeb to nei zapie...lam do spółdzielni jak większość frajerów w tym kraju i nie drę ryja, że mi się należy remont bo jakieś gówniane pieniądze płacę w czynszu tylko muszę dach naprawić. Wówczas Inspektora gówno to obchodzi, niech mi się leje bo to moje. Ale jak zmienię dach to oczywiście na to potrzebuję pozwolenia na budowę z projektem od architekta i całą masą pozwoleń. Sam to przerabiam. Dom z lat 50 ale jak chcę pozwolenie to jeszcze potrzebuję zgody WODR na wjazd na budowę. Parodia. Droga na moja posesję istnieje na wszystkich mapach geodezyjnych od ponad 100 lat ale i tak muszę mieć zgodę. Do tej zasranej zgody na drogę istniejącą 100 lat i uzywaną codziennie muszę dołączyć projekt zjazdu za 2 tyś złotych Popier..lony kraj i prawo. Nie wiem czy wiecie ale jak zechcesz sobbie zmienić okna z drewnianych na plastikowe to MUSISZ UZYSKAĆ zgodę od starosty, tzn. musisz taki fakt zmiany okien zgłosić w Starostwie. Jka tego nei zrobisz to starosta może nakazać aby przyjechali i ci te okna ciągnikiem wyrwali albo zapłać karę Poczytaj najpierw a potem się wypowiadaj. Kraj złodzieji i absurdów. Skoro mam chałupę to moge WŁASNY DOM wyremontować dopiero jeśli łąskawie jakiś idiota w starostwie wyda zgodę, poprzedzając wcześniej drenażem mojej kasy na wszystkie pozwolenia. Dodatkowo chłopina powinien zaskarżyć rozbiórkę, nawet egzekucyjnej nei powinno się robić w zimie. Brak mi słów, bluzgo same się cisną ale jeśli ktoś się nei spotkał z tym prawem oko w oko nei zrozumie. łatwo wam oceniać po kilku zdaniach pismaków z gazety. Zainteresujcie się jakie są fakty. PS. Projekt budowlany na rozbudowę domu jest droższy niż gotowy projekt to jako ciekawostka. Chory deb***ny Kraj a te patafiany z rządu zajmują się aferami hazardowymi ajkby to szaremu człowiekowi było do życia potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA- NIKOMU TEGO NIE ŻYCZĘ !!!!!TAKA JEST BYŁA-PZPR OBECNIE SLD I OBECNA PO-PSL!!! PIS CHCIAŁ TYM PRACOWITYM LUDZIOM UŁATWIĆ LEGALIZACJĘ BEZ ŻADNYCH OPŁAT, JAK BUDOWLA JEST BEZPIECZNA, A TERAZ ZOSTAWILI CZŁOWIEKA NA BRUKU- NA ZIMĘ !!!!!ZA TYLE WYRZECZEŃ ZOSTAWILI KUPĘ GRUZU, DŁUGI I ZRUJNOWANEGO PSYCHICZNIE CZŁOWIEKA !!!!! TAK BYĆ NIE MOŻE - DLACZEGO NIKT MU NIE POMÓGŁ ??? OKRUCIEŃSTWO, PERFIDIA I ZNISZCZENIE CZŁOWIEKA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi człowieka.Ale przypominam sobie że tak nie dawno na legalizację samowoli była promocja i za małe pieniążki można było to zrobić .A ten budynek już stał wtedy.Mój szwagierek w ten sposób zalegalizował wcześniej rozbudowaną do wielkości dużej chałupy małą obórkę.No i nie miał zawistnych katolickich sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie główną przyczyną tej rozbiurki na bank byli sąsiedzi bo siedzą na dupsku przed telewizorem i jęczą tylko jak jest źle w tym kraju i że pracy nie ma ale jak już ktoś coś robi to treba go pod**** bo jak to tak bezprawnie. I zaraz łokciami opierają się o płot i ploty. Ehhhh berety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...