Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozłam w PiS. Przez majstrowanie przy okręgach przed wyborami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Jak to było? Jak klasyk mówił? Jak majstrujesz przy ordynacji przegrywasz wybory?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pycha krąży przed upadkiem" Beata Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matras to ten co radnym został w wyniku losowania??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to zło w najczystszej postaci, nie mają nic wspólnego z chrześcijaństwem za to mają dużo wspólnego ze złotym cielcem, złodziejstwo, kumoterstwo, obłuda, pycha - to są przesłanki przyświecające sekcie pisowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Opozycyjni radni nowy pomysł swoich kolegów nazwali natomiast „zgniłym jajem” (Artur Kwapiński)" Na jego miejscu bym sie nie odzywała. Ledwo został w radzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "a nawet dowodem na „totalitaryzm” (Paweł Maj)." ... na szczęście radni niezależni ciągle moga przywrócić w mieście ład i moralność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radny PIS Tomasz K. nie był konfidentem SB który sprzedał nawet swoją dziewczynę? Czy dziś radny PIS Tomasz K., (była kapucha SB? ) nie jest szefem związku represjonowanych w Puławach? Czy nie otrzymuje od nas co miesiąc 400zl miesięcznie jako 'represjonowany' ???????????? Rzygać się chce na tych zakłamanych pazernych bydlaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Widocznie, niektórzy kandydaci czują się zagrożeni w swoich okręgach i stąd te zmiany – podsumował, nazywając kontrowersyjny projekt „epokowym dziełem” Epokowe to była wyłożenie się na budowie nowej Hali Sportowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie niby radna Jarząbkowa prowadziła wiele konsultacji w tej sprawie????????? Gdzie są dowody w tej sprawie??????????!!!!!!! Kiedy odbyły się jakieś spotkania z mieszkańcami? Jesli ich brak jest pani kłamie pani społeczeństwo na sesji publicznie!!!!!! Jest pani zwykłym obłudnym kłamcom i natychmiast powinna pani pani zrzec się mandatu radnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kumam. Dyktafon pożarł się ze swoimi przydupasami? Koryto droższe kumpla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS w Puławach całkiem odleciał w kosmos. Myślę że im wszystko wolno ale przejada się na tej arogancji mocno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Komuną !!! Brawo PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli następna koalicja w mieście to: PSPP+PO+SLD+N+KOD+PSL??? A gdzie znajdą się Atrur Kwapiński i Paweł Maj???? Poza burtą??? Na 21 radnych sukcesem PiS będzie 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby dyktafon liczył na miejsce w pspp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS w Puławach jest tak słaby, że musi kombinować przy okręgach wyborczych? Na to wygląda. Starsi radni zajmują się głównie pomnikami i zmianami nazw ulic, czasem coś przy kościele podziałają i tyle. Młodzi, którzy nie skalali się żadną pracą poza byciem działaczem partyjnym też chcą sobie zapewnić przyszłość, to dawaj - robimy okręgi pod siebie. To się nazywa strzał w stopę. Ludzie to zapamiętają i nawet szyld partyjny nie pomoże. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławski PIS ośmiesza przynosi hańbę naszemu Pisowi na cała Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak w Lublinie zrobiło PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no no Radni PiS w przeważającej większości przypadków głosowali za Prezydentem a teraz taka zmiana i dobrze w końcu mają swoje zdanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiem że platformiarze i arbuzy/psl/ to złodzieje okradli polaków z ich krwawicy ciężko zarobione pieniądze gromadzone przez 40 lat 160 mld  z OFF.Mam nadzieje ze PIS wróci nam pieniądze jak chce wygrać wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No no no Radni PiS w przeważającej większości przypadków głosowali za Prezydentem a teraz taka zmiana i dobrze w końcu mają swoje zdanie!" tu nie jest za czy przeciw Groblowi, to po prostu obrona koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...