Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozłam w PiS. Przez majstrowanie przy okręgach przed wyborami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 12:13 Powrót do artykułu
PiS zmienia wszystko dla siebie. Chodzi im wyłącznie o to by partyjni bankruci nie musieli konkurować z sobą o jedynki na listach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przelał pan Panie Pawłe już swe oburzenie na papier i jako przyszły kandydat na prezydenta zaskarżył te uchwały do komisarza wyborczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PiS zmienia wszystko  dla siebie. Chodzi im wyłącznie o to by partyjni bankruci nie musieli konkurować z sobą o jedynki na listach wyborczych.
 Większej głupoty nie słyszałem. A niby jak mają to zrobić? Przy 14 radnych w czterech okręgach. Musieli by zrobić 14 wtedy nie było by konkurencji między sobą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat okręgów nie został wyczerpany - co z tą skargą oburzonych: ***warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23214123,skargi-na-nowe-okregi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Czaruś, łobuz jesteś nie patriota. Taki z ciebie chojrak. Trzeba było walić w pysk, jak była komuna. Nie moałeś odwagi ty mój bohaterze? Buta nie jestem godzien wiązać takiemu fanfaronowi. To prawda. Nie zamierzam tego robić. Ty łobuzie nie masz godności, a twoje zasługi to kpina. Zamiast kopij wklej wyślił swoją inteligencję, jeżeli ją masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Czaruś, łobuz jesteś nie patriota. Taki z ciebie chojrak. Trzeba było walić w pysk, jak była komuna. Nie moałeś odwagi ty mój bohaterze? Buta nie jestem godzien wiązać takiemu fanfaronowi. To prawda. Nie zamierzam tego robić. Ty łobuzie nie masz godności, a twoje zasługi to kpina. Zamiast kopij wklej wyślił swoją inteligencję, jeżeli ją masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Czaruś, łobuz jesteś nie patriota. Taki z ciebie chojrak. Trzeba było walić w pysk, jak była komuna. Nie moałeś odwagi ty mój bohaterze? Buta nie jestem godzien wiązać takiemu fanfaronowi. To prawda. Nie zamierzam tego robić. Ty łobuzie nie masz godności, a twoje zasługi to kpina. Zamiast kopij wklej wyślił swoją inteligencję, jeżeli ją masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Czaruś, łobuz jesteś nie patriota. Taki z ciebie chojrak. Trzeba było walić w pysk, jak była komuna. Nie moałeś odwagi ty mój bohaterze? Buta nie jestem godzien wiązać takiemu fanfaronowi. To prawda. Nie zamierzam tego robić. Ty łobuzie nie masz godności, a twoje zasługi to kpina. Zamiast kopij wklej wyślił swoją inteligencję, jeżeli ją masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie szkodzi poczekam i jeszcze bo temat okręgów jest na tyle ważny że warto - co się dzieje w sprawie skargi naszych oburzonych? ***warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23214123,skargi-na-nowe-okregi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM PYTANIE do kartelu P0 - Gdzie się POdziało 250 000 000 000 zł które POLSKA straciła na wyłudzeniach VAT-u w latach 2007-2015 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...