Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza akcja odkomarzania w Puławach

Utworzony przez Gość, 9 czerwca 2014 r. o 16:47 Powrót do artykułu
3,3 tyś zł = 3300 PLN Chyba ktoś tu nie w tym miejscu przecinek postawił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są duze pieniadze jak na Puławy, powinni wiecej miejsc odkomarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górę Pulawską mogliby też spryskać tu jest masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie taka akcja przeprowadzana w okolicznych miejscowościach? Interesują mnie miejscowości takie jak Gołąb, Borowa, czy Wólka Gołębska. Tutaj też są komary nie do opanowania, aż strach wychodzić na dwór wieczorem. A te miejscowości leżą między Wisłą, a Wieprzem, więc jest na co narzekać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent dalej obrażony na IUNG i w Parku w najważniejszym miejscu przebywania puławian i turystów oprysku nie zrobi. Radzę wysłać swoich ludzi i posłuchać co mówią o takiej władzy. Pan prezydent chyba zapomniał że niedługo wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecinek postawiono w dobrym miejscu, w końcu nasz prezydent musi mieć pieniądze na wakacje w Grecji ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra sprawa, oby było jak najmniej komarów w tym roku. Polecam dołączyć do akcji "O jednego mniej" na Facebook'u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydalo by sie tez  akcja odkomarzania , przy zakładach aztowych na przedpolu .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy p.Prezydent miał powód by się gniewać na JUNG? bo my puławianie tak , za zamkniętą furtkę do parku przez b. długi czas.Po bezpośredniej interwencji u p.kierownik usłyszałam"to jest teren prywatny i ja  mogę zamknąć wejście.Na moje ogromne zdziwienie co do terenu prywatnego , pani przerwała rozmowę. A co do akcji odkomarzania, brawo byleby pomogła zwalczyć te upiorne owady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie tam w okolicach skate parku zróbcie odkomarzanie bo menele w lesie nie mogą wysiedziec i walą pryte na skate parku i w chuj butelek pózniej pozbijanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle pominiete sa obszary przy dworcu PKP(Sienkiewicza, Kochanowakiego, Żeromskiego) gdzie od paru dni nie mozna stanac nawet na sekunde zeby otworzyc furtke bo trzeba sie odganiac od komarow..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie taka akcja przeprowadzana w okolicznych miejscowościach? Interesują mnie miejscowości takie jak Gołąb, Borowa, czy Wólka Gołębska. Tutaj też są komary nie do opanowania, aż strach wychodzić na dwór wieczorem. A te miejscowości leżą między Wisłą, a Wieprzem, więc jest na co narzekać..
Zapytajcie swoich rządzących w gminie i sołtysa.UM Puławy nie będzie wam robił odkomarzania za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie bo krwiopijcy wyjątkowo natrętni w tym roku  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...