Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Oddział położniczy przeszedł kapitalny remont

Utworzony przez Ryszard H., 27 stycznia 2009 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Gratulujemy Panu Proesorowi. Życzymy zdrowia wytrwałości Panu i całemu personelowi Szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto jest jeszcze przeciwko prywatyzacji szpitali???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie skad pan profesor nabral tyle kasy,napewno z marnej pensyjki lekarskiej bez lapowek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najlepiej sciągnać pacjentki? wprowadzić znieczulenie zewnt. do szpitala.bo aromatoterapia, woda..hmm..takiego bólu nie znoszą. ZZO - i są pacjentki. A jesli prywatna klinika to cc na zyczenie - i nie opędzicie sie od pacjentek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciekawe czemu wszystko co sie nie oplaca wywozone jest do panstwowych szpitali, a kobiety w ciazy kwalifikujace sie na oddzial w Rykach przewozone sa do oddzialu np w Pulawach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze jest Pan Wielki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze-gratuluje tak pięknego oddziału. Żałuję tylko, że zamiast zdrowych noworodków, przebywają tu ich prababcie-stare i schorowane. Zamiast zapachu mleka i kosmetyków dla dzieci unosi się zapach "pampersów" i starego moczu. Czy tak miało być? Czy wanna do porodów będzie służyła do rehabilitacji pooperacyjnej? Podobno porody nie przynoszą dochodu-wiec trzeba szukać kasy gdzie indziej. Po co każdym robić nadzieję, że wkrótce oddział ruszy? Jak się nie ma zamiaru otwierać oddziału to trzeba przyznać się do tego, a nie szukać wykrętów. Ciekawe jak długo ta farsa jeszcze potrwa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rykach nie ma porodówki . Wszystkie kobiety odsyłane są do Puław , Lublina lub Garwolina. Oddział jest ale bez ordynatora .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z porodówką w Rykach ? Po co robić nadzieję , że oddział ruszy? Po co dawać nadzieję kobietom > Ja do szpitala w Rykach mam 10 minut spacerkiem a do Puław czy Garwolina około 30 km o Lublinie nie wspomnę. Może ktoś się zainteresuje .Czy my ciężarne musimy być tak traktowane ?To jest przykre .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też z niepokojem czekam na otwarcie porodówki. do Ryk mam 10 minut i bardzo chciałabym tu rodzić.Czy ktoś z radych interesuje się tym tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...