Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Okrutni uczniowie będą mediować z nauczycielem

Utworzony przez STYX, 1 sierpnia 2009 r. o 09:23 Powrót do artykułu
Mediować ? Ze sku***synami ? A na szaniec siuchów !!! Przecież to deb***e i tak z nich nic nie bedzie,żadnego pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem od 20 lat - nie wyobrażam sobie takich ekscesów. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest karne usunięcie delikwentów ze szkoły, a potem cywilny proces o znieważenie urzędnika publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że władze spółdzielni mieszkaniowej w Rykach nie potrafią mediować z podobnymi gnojami tylko spławiają potrzebujących pomocy członków spółdzielni. Rzecz działa się mniej więcej w tym samym czasie co tamto wydarzenie, zostałem bez pomocy, bo gówniarz i jego kolesie chwalili się wpływami w policji, a prezes spółdzielni kazał mi spieprzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mediacje?Żadne mediacje z taką dziczą to do sądu po odszkodowanie za krzywdę moralną dla nauczyciela.Dawał z siebie wszystko aby przekazać wiedzę a spotkał go taki przypadek.Niech zarobią na odszkodowanie.Umieli wywijać rękami i nogami przed pedagogiem to niech teraz wykorzystają te wymachy przy łopatach w kamieniołomach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...