Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Pobili 16-latka. Chłopiec jest w ciężkim stanie

Utworzony przez Adamek, 28 czerwca 2013 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Hcieli zeby im loda tszasnal a burak niehcial to go od tylu wzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ten adamek jest durny ale pewnie jak robił loda to się zaksztusił i ma niedotlenioną resztk ę mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności"   Jeśli chłopiej jest w ciężkim stanie to tam powyżej brakuje zera po trójce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek choć to trzasne Cie drzwiami od stodoły a pózniej wszystkie byki, krowy, kury i koty wezmą trzasna cię od tylu a koń podstawi ci się od przodu przyglupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy, gdzie teraz gdy jest widno strach wyjść z domu, bo nie wiesz czy nie trafisz na bandę jakiś buraków. Wyrosło nam pokolenie JP, które myśli, że jest poza prawem i może robić co chce. Zdecydowanie 3 lata to za mało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek,podobno do ciebie przychodza rolnicy z krowami i świniami ,żebyś zapładniał.Prawda czy fałsz
Hcieli zeby im loda tszasnal a burak niehcial to go od tylu wzieli.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co z pobitym chłopakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o i mi cię podoba wypowiedź ziomala nic dodać i nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam was dosc i obelguw na mojo osobe i odhodze z tego forum .a wy jestesta matkojepcy i curkojepcy i cwele jak ktos mje lubi bende na KLUBELSKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ty adamek mozesz odejsc?chyba do obory robić za knura,hehe jesli swini się spodobgasz  
Mam was dosc i obelguw na mojo osobe i odhodze z tego forum .a wy jestesta matkojepcy i curkojepcy i cwele jak ktos mje lubi bende na KLUBELSKIM
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te twa matka to maciurka rzńe jo nawet muj pies a knurowi to ty liżesz jajka hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies to cię zrobił adamek.a knurowi to obciagasz za piwo,hehe
Te twa matka to maciurka rzńe jo nawet muj pies a knurowi to ty liżesz jajka hahaha
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fczoraj pszyszet list do mojej matki s pozdrowieniami od całego oddziału chorub wenerycznych. Nie wiecie o co morze chodzic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA WTÓRNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś w końcu się zajmie tym debilem i sprawdzi ip jego komputera?Przecież nie może pisać takich bzdur! To jest forum dla ludzi a nie dla bydlaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn ze nadal mozesz poówac zwierzynę wszelką.
Fczoraj pszyszet list do mojej matki s pozdrowieniami od całego oddziału chorub wenerycznych. Nie wiecie o co morze chodzic?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fczoraj pszyszet list do mojej matki s pozdrowieniami od całego oddziału chorub wenerycznych. Nie wiecie o co morze chodzic?O to że twoja matka to chodzący syf!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te adamek 2 nawet śmieszny nie jesteś,a tak wogóle nawet idiota zauważy że prawdziwy Adamek robi bledy celowo a ty widać nie więc wymyśl sobie nick
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te adamek 2 nawet śmieszny nie jesteś,a tak wogóle nawet idiota zauważy że prawdziwy Adamek robi bledy celowo a ty widać nie więc wymyśl sobie nick
A ty Adamek 1 też masz teraz powód do irytacji i piszesz pod innym nickiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...