Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Szpital jest, ale czy leczy?

Utworzony przez niip, 12 kwietnia 2013 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Kiedyś w Rykach działał szpital powiatowy, ale za kadencji ówczesnego dyrektora Stanisława Jagiełły popadł w długi co skończyło się odwołaniem dyrektora szpitala z zajmowanego stanowiska i wydzierżawieniem szpitala prywatnej spółce. A teraz nagle "przejęci" sytuacją ryckiej służby zdrowia starosta i radni zabrali się za jej "ratowanie". Cóż za hipokryzja, obłuda i zakłamanie, przed kilkoma laty doprowadzić do zadłużenia szpitala, a teraz występować jako "obrońcy". Kończcie waści wstydu nam oszczędźcie i nie kandydujcie w przyszłych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalazła się specjaistka od medycyny. zapytajcie w Stężycy jak ona leczy to wam opowiedzą, albo wpiszcie w google jej nazwisko to poczytacie trochę na jej temat. niezły duet jagieło już raz połżył szpital , teraz robi to jeszcze raz, secjalista od rozwalania podobnie jak pani wcześniej wymieniona. Czas pogonić już ten psl od koryt bo niedługo przyjdzie powiat zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację "nauczycielu", nieżle tam po niej jadą . W Rykach też ma podobną opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo najważniejsze w leczeniu jest wyczesanie dotacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie chorym jest juz sam fakt oddawania szpitali w prywatne ręce. A urzędnicy za swe nieudolne działania powinni ponosić konsekwencje i kary. To by troche sie ogarneli. Co do jakości leczenia, niestety wg mnie co raz slabiej. Z jednej operacji jestem nie zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...