Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Tir staranował samochód osobowy

Utworzony przez Adiops, 1 lipca 2009 r. o 16:00 Powrót do artykułu
Z tego co widać na zdjęciach po rejestracji to "amerykaniec". Jeździ ich tą siedemnastką na pęczki, że te Ryki obwodnicy jeszcze nie maja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uwaga, kierowcy. Przez Ryki przejeżdża się wolniej. Ruch w okolicy, gdzie miał miejsce wypadek, odbywa się wahadłowo." napewno kierowcy siędzą i czytają w czasie jazdy formu dzoennikawschodniego a Ci co przeczytali teraz i pojechali to pewnie po wypadku ani śladu. Redaktorstwo, myślcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rykach jest wiele wypadków.Mój brat zginął rozjechany przez TIRA z ukrainy-samochód skasowany a ciało wyjmowali rozcinając blachę.szans nie miał..Panowie ciężkich samochodów doskonale wiedzą że spod ich kół nie da wyjść się cało.Większość z nich nie przestrzega przepisów nie patrzy na teren zabudowany .Jestem kierowcą widzę jak oni jeżdzą.Mogę tylko współczuć rodzinom osób które w ten sposób zginęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry to jedna ze zmor w całej Polsce.Jadą ponad 100 do tego po kilka naraz.Robią sobie wyścigi i wyprzedzają się.dla nich pas środkowy nic nie znaczy walą środkiem szosy.Za mało jest kontroli na drogach czują się bezkarni,a winę za wypadek i tak zgonią na zmarłego.Wiem coś o tym.Rozjechał mi kogoś z rodziny oczywiście winę zgonili na zmarłego ale zapomnieli dodać że wyprzedzali się a on nie miał szans.Postawli 3 świadków wszyscy kierowcy Tirów z Ukrainy a staruszka świadek nie była brana pod uwagę-bo jako jedyna miała inne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w zadybiu Starym, kierowcy tirów przejeżdzaja przez tą miejscowosć na żwirownie po piasek. Prosze o interwencje POLICJI , ponieważ nie dostosowuja prędkości, Znam matki które woża swe dzieci do szkoły bo BOJĄ sie ich samemu puścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...