Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S12: Obwodnica Puław z opóźnieniem. Ogłoszą nowy termin zakończenia prac

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2018 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Obwodnica to raz a jak wygląda sytuacja z torami i PKP bo widziałem ostatnio że rozbebrane wszystko na maksa nikłe szanse wg mnie by skończyli do następnej wiosny a co dopiero jak było zapowiadane do końca 2018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pewnie wszystko zrzucą na sroga srogą zimę. Żenada! Pomrozilo tydzień a opóźnienia mają dwa miesiace. Ponadto na pewno miesiące zimowe nie były brane pod uwagę przy terminie wykonania obwodnicy, o co tu więc chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!. Skoro termin oddania obwodnicy to 30.04 to dlaczego Gdaka planuje wizytę na budowie pod koniec kwietnia?! Powinni wizytować ich co miesiąc. 2. Nie dziwię się, że wykonawcy mają problem z dotrzymaniem terminu: chcieli wygrać kontrakt, to dali najniższą cenę myśląc Aaaa, jakoś to będzie. Jak to u Polaków. Później biorą podwykonawców z pobliskich miejscowości; oczywiście zbyt mało pracowników i oczywiście zbyt mało im płacą i z opóźnieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niech Energopol buli! Chcieli 114 milionow za halę?! To teraz się dorzucą... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i posrało się... a już myślałem, że skrócę sobie o 20 minut czas jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zagadnę, powodem opóźnienia była długa i sroga zima oraz kolizje instalacji teletechnicznych i sanitarnych ( w lesie). :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wakacji ma być zrobione! Nie będę stał na tych głupich światłach w sielcach!Że o dziurach w nawierzchni nie wspomnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mają zdążyć skoro tam nic się nie dzieje. z jednego z ostatnich raportów wynika że została zamontowana jedna studzienka i kawałek ogrodzenia nawet nie napisali jaki bo pewnie jest za krótki . Żadnej litości dla dla firm nie dotrzymujących terminu bez powodu. tu link do raportu o którym pisze ***s17-pulawy.pl/index.php/aktualnosci1/234-26-03-2018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc po Polsce widać, że działania lubelskich drogowców zarówno z GDDKiA i ZDW bardzo odbiegają od innych rejonów i to na gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zapłacić karę za nie wywiazanie się w terminie i to taka żeby prezes przysiadl z wrażenia. W zeszłym roku jakos we wrześniu chwalili się że mają takie dobre tempo, że bez problemu skończą w terminie. Jeszcze w zimie czytałem że łagodna zima, że podgonili, że dobrze idzie. Kara z automatu, jeżdżę tam raz na jakiś czas, dawno nie widziałem żeby ktoś tam pracował. Dostaliby Z 20 baniek kary to by zaraz zaczęli pracowac na 3 zmiany, 24godziny na dobę i by oddali jeszcze przed terminem, a nie jakieś wnioski o przedłużenie i inne bajeczki. Karac i wymagac. Od tego są kontrakty. To nie budowa jakiejś szopy w lesie tylko inwestycja za miliony, żeby sobie można było lecieć w kulki.  Zimy było z 3 tygodnie takiej z mrozem, a z tego co mi wiadomo to prognozują w kontraktach że że 3 miesiące nic się zrobić nie da. I tak mieli zapas, mogli pogonić, ale pewnie lepiej bylo przerzucić maszyny na s17 i robić do Warszawy, a nie się grzebać tutaj, tam pewnie lepsze pieniążki, tu się przedłuży termin, tam się przerzuci robotników i jakoś będzie, wszystkie sroczki za ogonek. A Puławy niech dalej w korkach stoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najdłuższy morski most na świecie połączy Hong Kong, Makao i chiny kontynentalne, a konkretnie miejscowość Zhuhai. Długość konstrukcji wynosi aż 55 km. Budowa mostu trwała w sumie siedem lat. Sześciojezdniowa droga przechodzi przez cztery tunele, z których najdłuższy osiąga 6,7 km. Oprócz tego niezbędne były cztery sztuczne wyspy, które zostały stworzone specjalnie w celu jego budowy. " 12 km i 7 lat !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota powinna tam furczeć a na to nie wygląda byłem dziś w okolicy jakiś zastój. trzeba zmobilizować pracowników dobrą płacą a wykonawce karami to może coś zaczeło by się dziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku spotkałem gościa który pracował na tym.Puławskim odcinku Żalił się , że ludzie nie mają co robić sami organizują sobie czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady - do wykonania zostało ok 5% prac. Warto te zauważyć, że dodatkowo mają wykonać rondo na Azoty II i ok 200 metrów drogi między rondem, a mostem na Kurówce. A zdjęcia Panie Radosławie mogłyby być bardziej aktualne - te są chyba z 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś rozsądny głos ze strony wykonawcy - 5% powiadacie... No to jak tylko 5% to kiedy pojedziemy? Za miesiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzę tamtędy codziennie i nic się nie dzieje. Nie ma żadnego robotnika, sprzętu. Jakby zapadli się pod ziemię. !!! Niech się biorą do roboty a nie przesuwają terminy. Przenieśli ludzi na inna trasę bo tam mają jszcze większe opoźnienie. Na mostku na Kurówce i drodze dojazdowej również cisza !!! SKANDAL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest ciepło, a ja nie widzę ekipy w okolicach węzła azoty. Zamiast wykorzystać na maxa pogodę, to traci się to. Potem przyjdą deszcze, burze, i t d.... i dalej wszystko odłoży się w czasie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wreszcie jakiś rozsądny głos ze strony wykonawcy - 5% powiadacie... No to jak tylko 5% to kiedy pojedziemy? Za miesiąc?
 Pojedziesz w czerwcu, ale 2019 roku.... mogę się założyć, że w tym roku nie skończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G...no robią, nawet pracowników nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie narzekają, że pogoda nie sprzyja, za gorąco i tak dalej .... Qrva, SKANDAL!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...