Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze się stało. Trzeba szanować spokój innych. Zgodnie z prawem to jest relacja pomiędzy dwoma właścicielami - gminą i właścicielami posesji. Piłkarze i ich mamuśki nie mają nic do gadania. Są tylko uciążliwymi i pyskatymi gośćmi na tym terenie. A uciążliwych gości się wyprasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Puławy to największy bastion narkotykowy w województwie. A wróg usportowienia młodzieży wstydzi się swoich działań. pewnie woli narkomanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO !!! Wiesław aż trzy posty pod rząd ? Boli was reakcja ludzi. Nawarzyliście sobie piwa to je teraz pijcie. Nic nie zmienią te głupoty, które wypisujesz poniżej. Może napisz gdzie ty masz dzieci, co robią i czy chcą mieszkać z wami w tej "oazie" spokoju i wypoczynku. no pochwal się !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karma do mamusiek wróciła. Trzeba ruszyć dupsko i zawieźć małego Messiego na sąsiednie boisko. 5 minut z życia takiej mamuście zabrali. Co za dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie smutne i beznadziejne musi być życie ludzi, którzy towarzystwa innych muszą szukać w sądach. Jak beznadziejnie musi być, gdy wokół pustka i żadnych przyjaciół. I wtedy w tej beznadziei trzeba poszukać wrogów, nowych wrogów. Jak nie ma innych to mogą być dzieci z pobliskiej szkoły i ich matki. Co za dramat Ewo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczyłem film UWAGA. Myślałem że ten sku...... mieszka przy boisku a jest inaczej. Boisko oddalone jest od zabudowań. Nie wiem co ci osobnicy chcą. Chyba nie maja dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj, jak tu niektórym żal d... ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie drażni widok G który co godzinę robi obchód ze swoium pieskiem po Włostowicach szukając kogo by jeszcze podać do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentujących: Łatwo powiedzieć zawieź dziecko na inne boisko, tylko które, bo w Puławach na wszystkich boiskach odbywają się wcześniej ustalone zajęcia innych grup sportowych. Więcej zastanowienia i znajomości tematu, a nie pisanie dla pisania. Może warto zwrócić uwagę, że te oskarżenia pod adresem małych piłkarzy, tak naprawdę są nieprawdziwe. POMYŚLMY i wtedy komentujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku W.G czy nie boisz się Boga dlaczego tak krzywdzisz ludzi swoim hobbi - działki, boisko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małzonkowie G- scy przyszedł czas na zmianę miejsca zamieszkania nie podobaja mię wasze spacery po włostowicach w celu szukania tematu do sądu jest to obrzydliwe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trawię waszej obecności ,,Państwo g...scy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się  do Gł....skich nie chodzić po ulicy Zabłockiego  Norblina i nie jeżdzić samochodem  bardzo mnie to draźni i oślepia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten W. Głó--ski  i jego  kobieta  dalej chodzą po Włostowicach ak długo jeszcze..... nie trawię tych osobników  działają mi na zmysły...... trzeba do sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...