Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód uderzył w drzewo. Kolejny wypadek na ul. Dęblińskiej w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 15:15 Powrót do artykułu
Czy komuś udało się pokonać ten "parszywy" zakręt? Nie piszę się o tysiącach kierowców, którzy "nie stracili panowania" a tylko o kilku "mistrzów prostej", którzy nie potrafią pokonać delikatnego łuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam musi być wielki czakram, powiadam wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten zakręt jest oznaczony jako niebezpieczny? Jeżeli nie - to może o tym pomyśleć. Jeżeli zaś tak - to wiadomo czyja wtedy jest wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca za spowodowanie kolizji został ukarany przez policję mandatem"-Ten mandat od bohaterskiej i pomocnej Policji to na pocieszenie dla tego kierowcy?!Kolizja z czym z drzewem?!Żaden użytkownik drogi nie ucierpiał w tym zdarzeniu ani nie utracił mienia?!Brawo Policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest ograniczenie prędkości do 70 km to trzeba tyle jechać i nie bedzie się "prostowało" zakrętów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RĘCE OPADAJA- czytaj ze zrozumieniem. Autem podróżowalo 2 osoby , więc gość spowodował zagrożenie i stąd mandat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano też tam był wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano przed 6-tą też były dwa potluczone samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak jest ograniczenie prędkości do 70 km to trzeba tyle jechać" - bzdura. To jest prędkość maksymalna w dobrych warunkach. Jak jest ślisko, noc, duży ruch - trzeba jechać jeszcze wolniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest ograniczenie prędkości do 70 km to trzeba tyle jechać i nie bedzie się "prostowało" zakrętów
 To tylko oznacza, że jest mandat a jechanie szybciej, jeśli złapią. Liczba wypadków świadcy o współwinie zarządcy/właściciela drogi - jak dotąd są zupełnie bezkarni w sych działaniach: możesz używać drogi wg NASZYCH ZASAD, ale i tak niczego nie gwarantujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy komuś udało się pokonać ten "parszywy" zakręt? Nie piszę się o tysiącach kierowców, którzy "nie stracili panowania" a tylko o kilku "mistrzów prostej", którzy nie potrafią pokonać delikatnego łuku.
 Kolejny mądrzejszy niż piękniejszy- uważaj, żebyś czasem ty nie wyleciał na jakimś parszywym zakręcie. Nie przyszło ci do głowy, że coś tam musi być nie tak, skoro od kilku tygodni prawie codziennie jest tam wypadek, a nawet czasem po kilka dziennie. A policja zamiast pisać mandaty kierowcom może by się zainteresowała co jest prawdziwą przyczyną tych wypadków- ja podejrzewam, że coś się mogło wylać z którejś śmieciarki wizącej śmieci na wysypisko. Więc może wypadałoby zrobić badania przyczepności i posprzątać to dziadostwo, zanim kolejna osoba tam się zabije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokonuje te trasę dwa razy na tydzień. Dziwi mnie, że tam są wypadki... chyba w stronę Dęblina te wszystkie samochody się rozbijają? Może faktycznie coś z nawierzchnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze, wypadek czy kolizja? W myśl przepisów znaczenie jest ogromne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE Doctor, zrób sobie badanie głowy skoro myślisz że Policja bada stan nawierzchni,  chyba organoleptycznie.Może jeszcze zbada stan Twojego umysłu  Następny uczony się znalazł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej smieciary z bio to u nas po wizycie na parkingu zostaje cuchnaca plama i szlaczek przez całą drogę, ale chyba zanim dojedzie do wysypiska to wszystko zgubi po drodze, chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak tracita panowanie? Nie czaję. Sami niedzielni kierowcy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak barany jeźdźą jak wariaty to zawsze będą tam kolizje czy wypadki. Jak tam jeżdze kilka razy w tygodniu i nigdy nie miałem żadnej sytuacji zagrożenia. Tylko starczy dobrać predkość do panujących warunków drogowych i nic nie będzie. Jak zasówają to tylko cieszą sie blacharze samochodowi. Dziwne jest to że w tym miejscu mają TYLKO mieszkańcy powiatu puławskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje niedzielni kierowcy. Jeżdzę tamtędy codziennie z Gołębia do Puław z mały dzieckiem i nigdy ne miałam wypadku. Ale sama widziałam kilka samochodów uszkodzonych. Nie wiem dlaczego tak jest ale wiem napewno brawura i pośpiech jest przyczyna tych zdarzeń. Dlatego zwolnijcie pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tyle samochodów przejechało ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jedzcie wolniej bo strach tamtędy przyjeżdżać i oznakujcie to bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...