Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwisy rowerowe oblężone. Na naprawę trzeba czekać kilka dni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2018 r. o 13:20 Powrót do artykułu
Najlepiej serwisować właśnie na wiosnę gdy ciepło i sucho. Rower po serwisie trzeba przetestować. Jesienią czy zimą, gdy chlapa, śnieg, deszcz i błoto przejażdżka skończy się zawaleniem świeżo zrobionego roweru (przerzutki, łańcuch, zębatki ) brudem, wodą i efekty serwisowania będą żadne kilka miesięcy później czyli na wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze dłubię przy rowerze sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego mam komplet niezbędnych narzędzi w domu. Regulacja przerzutek, wymiana oleju w układzie hamulcowym... pikuś :) Pozdrawiam oczekujących i tych zrób to sam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Świdnik: Samoobsługowa stacja naprawy rowerów już działa " - buahaha ahaha haaaaaa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr SOSINA, powiat Świdnik zaprasza - "Z otwartej 24 godziny na dobę, bezpłatnej stacji naprawy rowerów mogą korzystać wszyscy bez wyjątku, a dostępne narzędzia i pompka mogą służyć nie tylko rowerzystom. Można więc np. naprawić, czy choćby napompować koła w wózku inwalidzkim lub dziecięcym."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A późnniej takich mądrzałków trzeba zdrapywać z jezdni... Głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się plaga pedalaży na drogach. Tymczasem pamiętajcie "kochani" rowerzyści, że waszym psim obowiązkiem jest zakładać kanizelke odblaskowo, kask, całądobe jeździć z właczonym oświetleniem i przeprowadzać rower przez przejścia/przejazdy rowerowe. To tak tytułem przypomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytaj przepisy ze zrozumieniem jak dasz rade potem się wypowiadaj .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zaczyna się plaga pedalaży na drogach. Tymczasem pamiętajcie "kochani" rowerzyści, że waszym psim obowiązkiem jest zakładać kanizelke odblaskowo, kask, całądobe jeździć z właczonym oświetleniem i przeprowadzać rower przez przejścia/przejazdy rowerowe. To tak tytułem przypomnienia.
 Nie kompromituj się. Zrob powtórkę z podstawówki, poczytaj kodeks, a później zabieraj głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie od pedalaży-tytułem przypomnienia rowerzysta ma być dobrze widoczny i miec albo kamizelkę(nie jest obowiązkowa) albo oświetlenie( w rozpożądzeniu z 2002r rowerzysta nie ma obowiązku całodobowego uzywania świateł a jedynie po zmroku), rower przeprowadzać tylko na przejściach dla pieszych a jeśli przy przejściu jest ścieżka rowerowa można po niej jechać więc nic sie nie zgadza i polecam poczytać zanim sie głupotę napisze. btw w autach też są pedały autopedalażu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadczy to o niskim poziomie wiedzy .Za moich czasów każdy 7 latek już naprawiał sobie rower lub składał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy  się mieniają. w dzisiejszych czasach ludzie są bardzo wygodni. w latach 80 tych każdy nastolatek potrafił naprawić kolażówkę, damkę, bo górali wtedy jeszcze nie było. nie było też dobrych narzędzi, to się naprawiało czym się dało. teraz mamy dostęp do wszystkiego i to jest tylko kwestia inwestycji. są strony internetowe, gdzie się znajdzie instrukcję, tutoriale, a prdukcji dedykowanych narzędzi przoduje Unior. konkretny producent za nie duże pieniążki. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narzekasz. z autopsji powiem, że chłopaki na wsi nadal umieją naprawiiać wszystko, a zwłaszcza rowery. tak z innej beczki ktoś tu zapodał i polecił firmę Unior i sobie zerknąłem na ich stronę i widziałem multitoole. czy ktoś kupował  i posiada taki multotool? jak się sprawuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...