Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedemnastu uczniów wagarowało w knajpach

Utworzony przez ~KOLKA~, 15 stycznia 2010 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Czyli wartości wpajane przez :Synyszyn ,Środę,Liroja,Ortdox,Majewskiego,Szczuki itd............. znajdują odbicie w rzeczywistości......Małolaty mają prawa-nie słyszałem aby ktoś głośno mówił o obowiązkach. Oseski z dowodami to też wyborcy więc po co im się narażac ? Niech ładują niewygodnych "DO WORA A WÓR DO JEZIORA"no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wle razy słyszałem od znajomych co zresztą sam popieram że nauka powinna być obowiązkowa do 5,6, 7, 8 klasy to w/g woli i ustaleń nauczyć czytać i pisać i finał ,natomiast edukacja powyżej nauki podstawowej powinna być bardziej rygorystyczna, uczniowie niezdyscyplinowani powinni być usuwani ze szkoły i zapanuje prządek i szacunek dla nauczycieli ,szkoły i nauki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zakazać wstępu do barów nieletnim i problem rozwiążę się sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby na to nie patrzeć, to jest to walka ze skutkami a nie przyczynami. Nikt nie chce odpowiedzieć na pytanie dlaczego małolaty wieją ze szkoły, natomiast policja angażuje się do uganiania za nimi po barach. W PRL-u też to było - chodziły po mieście tzw. "trójki klasowe" (rodzice i nauczyciele, czasem jakiś ormowiec) i ganiały małolatów, którzy powinni być o tej porze w szkole. Można było zostać napiętnowanym także za szwendanie się po ulicach bez opieki dorosłych o zbyt późnej porze. Teraz wszystko wraca. Szkoda tylko, że za wagary grożą jedynie sankcje karno-administracyjne. Może by tak zrobić małolatom "wychowawczą" wycieczkę do schroniska dla bezdomnych, albo zapoznać z "urokami" życia w poprawczaku lub zakładzie karnym? Wiem że to nierealne, ale myślę że podziałałoby na wyobraźnię przynajmniej niektórych olewusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla policji! Więcej takich akcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś był taki wynalazek jak tarcze na ubraniu, co pozwalało skutecznie na wstępie takiego ucznia eliminować przy próbie wejścia. no ale to ohydna komuna tak męczyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybkie skuteczne zabieranie licencji tym knajpom w których pozwalają siedzieć w barach małolatom będze najskuteczniejsze - tam przy oranżadzie nie odrabiają tam lekcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
Czyli wartości wpajane przez :Synyszyn ,Środę,Liroja,Ortdox,Majewskiego,Szczuki itd............. znajdują odbicie w rzeczywistości......Małolaty mają prawa-nie słyszałem aby ktoś głośno mówił o obowiązkach. Oseski z dowodami to też wyborcy więc po co im się narażac ? Niech ładują niewygodnych "DO WORA A WÓR DO JEZIORA"no nie?
Naprawdę uważasz że tych 3-6% uczniów którch rodzice mają poglądy liberalne, wagaruje? 99% tych małolatów jest z dobrych katolickich rodzin. Biedne będą dyrektorki podczas rozmowy z ich rodzicami - BO TO PRZECIEŻ SZKOŁA WYCHOWUJE nie dom, a ich pociechy- jakie fajki czy browarek - oni tam przypadkiem Wolność zobowiązuje - malolat który ma więcej swobody jest bardziej odpowiedzialny. Najbardziej smakuje przecież to zakazane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako były nauczyciel z pełna odpowiedialnością twierdzę, że to nie młodzież jest be, tylko rodzice są porąbani. Akcja policji -- godna pochwały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to w ogóle obchodzi czy ktos jest w szkole czy nie ? Jak ktos nie chce to sobie wagaruje proste. Widocznie jest jakis powod dlaczego uczniowie nie chca chodzic do szkoly i nad tym warto sie zastanowic, a nie walka z wiatrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb... psy juz nie maja kogo lapac tylko malolatow wgaraujacych hahaha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SOBIE CHODZĄ NA WAGARY. SZKOŁY NIE SKOŃCZY A POTEM BĘDZIE "WYKLADOWCĄ "CHEMII W SUPERMARKECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko biednych rodziców ,bo niejeden z nich od ust sobie odejmie żeby dziecku dać.Proceder wagarów dotyczy zarówno dziewcząt i chłopców.Kilka dni temu byłem świadkiem jak 4 pannice zapewne przed osiemnastką debatowały na ulicy jaką wódkę kupić czystą czy de luxe.Ockną się z ręką w nocniku jak nie będą mieć fachu w ręku a miejsc dla sprzątaczek coraz mniej.Druga rzecz czy każdy musi być wykształcony na siłę jak to się obecnie dzieje.Głąby niech siedzą w domu na garnuszku rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kogo to w ogóle obchodzi czy ktos jest w szkole czy nie ? Jak ktos nie chce to sobie wagaruje proste. Widocznie jest jakis powod dlaczego uczniowie nie chca chodzic do szkoly i nad tym warto sie zastanowic, a nie walka z wiatrakami.
Powód brak chęci do nauki.Z niewolnika nie ma robotnika i z nich tacy sami uczniowie.Gary ,szpulki to takie zapchaj dziury dla nieuków z pobliskich wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM GDZIE AUTOMATY TAM I MŁODZI - TAKA TO NAUKA WSPÓŁCZESNA(CIEKAWE JAKIE U)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Powód brak chęci do nauki.Z niewolnika nie ma robotnika i z nich tacy sami uczniowie.Gary ,szpulki to takie zapchaj dziury dla nieuków z pobliskich wsi.
A ty z pewnością jesteś z chemika vel budowlanki (na Czarta masz za mało inteligentny wpis). Analizując wpis nie ze wsi tylko z miasta, mieszkasz w bloku i masz 8 mkw. pokoik, a twoim zwierzątkiem jest albo chomik albo piesek (który sra a ty po nim nie sprzątasz). Ja jestem uczennicą popularnych Garów, mieszkam na wsi w pięknym domu z ogrodem, mam udanych rodziców (czytaj zaradnych - wiesz dom, dobrej klasy auto, ja skuter itp.), dwa psy, dwa konie, krowę (wiesz mleczko ekologiczne, a ty biedaku nie znasz smaku). Szkołę wybrałam bo mam takie zainteresowania a nie kompleksy. Spytaj swoich rodziców (bo pewnie nie wiesz skąd pochodzą, jakie są ich korzenie .... ze WSI, zamknij więc swoją niewyparzoną gębę, nie obrażaj innych - ty lokalny rasisto z 8 mkw. Pa deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
A ty z pewnością jesteś z chemika vel budowlanki (na Czarta masz za mało inteligentny wpis). Analizując wpis nie ze wsi tylko z miasta, mieszkasz w bloku i masz 8 mkw. pokoik, a twoim zwierzątkiem jest albo chomik albo piesek (który sra a ty po nim nie sprzątasz). Ja jestem uczennicą popularnych Garów, mieszkam na wsi w pięknym domu z ogrodem, mam udanych rodziców (czytaj zaradnych - wiesz dom, dobrej klasy auto, ja skuter itp.), dwa psy, dwa konie, krowę (wiesz mleczko ekologiczne, a ty biedaku nie znasz smaku). Szkołę wybrałam bo mam takie zainteresowania a nie kompleksy. Spytaj swoich rodziców (bo pewnie nie wiesz skąd pochodzą, jakie są ich korzenie .... ze WSI, zamknij więc swoją niewyparzoną gębę, nie obrażaj innych - ty lokalny rasisto z 8 mkw. Pa deb***u
To obrabiaj swoje ha, a traktor masz do orki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Powód brak chęci do nauki.Z niewolnika nie ma robotnika i z nich tacy sami uczniowie.Gary ,szpulki to takie zapchaj dziury dla nieuków z pobliskich wsi.
Piszesz brak chęci do nauki. To ja Ci powiem, żebyś poszedł jeszcze dalej, dlaczego brak chęci do nauki ? Wszystko rozbija się o program nauczania. Gdyby był przydatny do życia, zasady szkolne byłyby sprawiedliwe, tematy takie aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i byłoby to ciekawe to nikt by nie wagarował. Poza tym nie wszyscy co wagarują sprzeciwiają się systemowi nauczania, spora część wagarujących nie chodzi do szkoły bo np boi się się kogoś. Bezpieczeństwo w szkołach jest na zerowym poziomie. Poza tym skończysz szkołe i nic z tego co się musiałeś uczyć nie jest przydatne do życia w żaden sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszesz brak chęci do nauki. To ja Ci powiem, żebyś poszedł jeszcze dalej, dlaczego brak chęci do nauki ? Wszystko rozbija się o program nauczania. Gdyby był przydatny do życia, zasady szkolne byłyby sprawiedliwe, tematy takie aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i byłoby to ciekawe to nikt by nie wagarował. Poza tym nie wszyscy co wagarują sprzeciwiają się systemowi nauczania, spora część wagarujących nie chodzi do szkoły bo np boi się się kogoś. Bezpieczeństwo w szkołach jest na zerowym poziomie. Poza tym skończysz szkołe i nic z tego co się musiałeś uczyć nie jest przydatne do życia w żaden sposób.
Napewno masz dużo racji w tym co piszesz.Niestety mamy młodzież coraz bardziej wulgarną przykładem reportaż z Legionowa o tamtejszym gimnazjum gdzie rozwydrzone dziwy biły dziewczynę z klasy.Zdziczenie obyczajów,lekceważenie nauczycieli skąd to się bierze.Wiele razy się zastanawiam gdzie są rodzice,katecheci wszak religia jest w szkole i chyba takich wzorców uczniom nikt nie daje.Skąd to chamskie zachowanie na ulicach gdzie co drugie słowo zaczyna się na literę ch i k.Niektórym tak bardzo to imponuje i myślą ,że tym słownictwem dodadzą sobie z 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To obrabiaj swoje ha, a traktor masz do orki.
Tak mamy traktor z klimatyzacją, a do prac polowych przyjeżdżają ludzie z Puław. Mówią, że w mieście tak ciężko się żyje. Wnioskuję, że tobie też, zanieczyszczone powietrze negatywnie wpłynęło na twoje szare komórki i pier***isz bez sensu ale za to z dużą ilością miastowego jadu . Dobranoc, nie będę poświęcać już tobie swojego cennego czasu, bo mam jeszcze jazdę konną (ty możesz sobie o niej pomarzyć i zapłacić). Ach, w lipcu 2 tyg. spędzę w Chorwcji na pówyspie Pag, nie spotkamy się bo ciebie na taki wyjazd zwyczajnie nie stać. Nużące wdać się w polemikę z takim deb***em jak ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...