Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedemnastu uczniów wagarowało w knajpach

Utworzony przez ~KOLKA~, 15 stycznia 2010 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Agnieszka napisał:
Tak mamy traktor z klimatyzacją, a do prac polowych przyjeżdżają ludzie z Puław. Mówią, że w mieście tak ciężko się żyje. Wnioskuję, że tobie też, zanieczyszczone powietrze negatywnie wpłynęło na twoje szare komórki i pier***isz bez sensu ale za to z dużą ilością miastowego jadu . Dobranoc, nie będę poświęcać już tobie swojego cennego czasu, bo mam jeszcze jazdę konną (ty możesz sobie o niej pomarzyć i zapłacić). Ach, w lipcu 2 tyg. spędzę w Chorwcji na pówyspie Pag, nie spotkamy się bo ciebie na taki wyjazd zwyczajnie nie stać. Nużące wdać się w polemikę z takim deb***em jak ty...
Slownictwo twoje świadczy o tobie.Właśnie tak rozmawiają się dziewczynki z garów palące papieroski za sklepem.Jedź do tej Chorwacji wspaniałego wypoczynku życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko piszesz i literacko i rynsztokowo - widać, że środki finansowe rodziców pozwalają na odrobinę chamstwa w postach - szkoda zabrakło pokory Jeśli mogę, to przekaż rodzicom, że zdecydowanie atrakcyjniej w CRO jest na wyspie Korcula - obawiam się jednak, że wasz jacht nie będzie stacjonował w marinie obok mojego bo twoich rodziców nie stać na łajbę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co w tym takiego dziwnego??? hehehe przeciez to jest normalne wszedzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...