Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślisko na drogach. Wypadł autem z drogi na trasie Puławy - Dęblin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2017 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Burak w BMW, i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KA SA KA SA WRACAJ NA YT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASAHEREKESZKEMESZKE KURWA PIZDUSIE PLASTUSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka Sa nie hasa ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne opony igełki - używki i do tego tylny napęd w bmw i nie wyprowadził auta z zakrętu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej trasie policja powinna często kontrolować auta, wojskowi rano jadąc do pracy jadą jak wariaci, nie patrząc na dozwoloną prędkość, przekraczają podwójną linie jadą jak wariaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiś cwaniak w dresie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To standard bmw i wiesiek za kierownica bo kto inny siedzi w bmw nikt normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam byłem i nie wypisujcie bzdur jak was tam nie było, kolega złapał pobocza i poszliśmy w las...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy bylem mlodym zapalencem motoryzacji a to bylo w latach szescdziesiatych.Zdecydowalem sie pojsc na kurs a uczyli mnie przedwojenni inzynierowie i do dzisiaj pamietam ich wskazowki jak jezdzic i nie robic krzywdy sobie czy innym kierowcom.Jak wynika ze slow kolegi kierowcy bmv,ze zlapal pobocza i poszedl w las.Wlasnie tu jest wielki blad,gdyz na pobocze wjezdza sie z szybkoscia pieszego i nie byloby problemu.Brawura bedzie kosztowna tylko zeby wyciagnac wlasciwe wnioski gdyz nastepnym razem moze byc gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny ćwierćmózg i cisnij-mnie-blachoszmelc bbeee eee wio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam byłem i nie wypisujcie bzdur jak was tam nie było, kolega złapał pobocza i poszliśmy w las...
 No pewnie, dobrze że znależliście koło, które się urwało. Ale co tam twój koleś się nie popisał (a tak bardzo chciał) - dziękuj P. Bogu,że żyjesz. No tak normalnie to dla takich jak wy to zawsze albo droga zbyt kręta, albo drzewami obsadzona i zawsze "wypada z pod kół samochodu". Dobrze, że nikogo nie wysłał ten b. doświadczony szofer na tamten świat. Strach jeździć po drogach wśród takich bmwowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej  kierowcy BMW będą jeździli to normalny kierowca będzie się wstydził siadac za kierownicę BMW bo dostaje od razu łatkę przynalezności do grupy najwiekszych PRYMITYWÓW na drogach. Wielokrotnie jadąc rowerem jesli usłyszę jakiś CISNĄCY nadmiernie gaz samochód to w na 99% okazuje sie ze to bmw lub audi , a za kierownica niewyżyty kierowca z malutkim móżdżkiem pływającym w morzu testosteronu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne. Pewnie za ciężką miał nogę w swoim wyciułanym rumaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ja tam byłem i nie wypisujcie bzdur jak was tam nie było, kolega złapał pobocza i poszliśmy w las...
 poszliśta w las..... dobre. las jest oddalony o wiele set metrów..... to *** ile trzeba gnać, by z drogi oddalonej nawet o 100 metrów "pójść w las"? 500km/h?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku kierowców BMW ich inteligencja jest odwrotnie proporcjonalna do mocy silnika. Brak rozumu przekłada się na wzrost siły docisku prawej nogi. Zgadzam się z przedmówcą, kierowcy BMW i Audi powinni być izolowani z ruchu drogowego z powodu braków intelektualnych. Poziom rozwoju intelektualnego tej grupy kierowców nie gwarantuje minimum odpowiedzialnego użytkowania przez nich dróg publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nieźle sobie kasa pohasał dymy here
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płaczecie tak bo was *** na bwm nie stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież Kasa hasa :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morbid ty ku rwo babilońska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...