Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obrońca moralności? Ja dokładnie pamiętam, jak właśnie Dziennik Wschodni nabijał się w artykułach z postawy Kowalskiego. Pan Kowalski powinien pilnować własnej moralności, a nie zaglądać innym do łóżka. A swoją drogą dlaczego zawsze lokalna gazeta jest lepiej poinformowana od szacownej redakcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pnie radny taki język to proszę stosować w swojej knajpie a nie w miejscach publicznych. I niech pan tego nie tłumaczy w tak durny sposób, że w interesie publicznym pan rzuca mięsem. Brakuje panu elementarnej kultury a pcha się pan na urzędy. Ja rozumiem, że w milicji to był język codzienny, ale jak się chce być radnym to trzeba umieć się zachować. Pan po prostu nie umie, tylko wstyd pan Kazimierzowi przynosi. kolejny artykuł we Wschodnim, w którym się pan kompromituje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie wiem, czy w całym zamieszaniu nie pominęliśmy najistotniejszej sprawy, a mianowicie istotniej informacji, iż nijaki  Pan Kowalski został ukarany przez sad za wulgaryzmy głoszone pod adresem urzędnika samorządowego, a wtręt o tym, że klecha bzyka Panią od kultury jest absolutnie zbyteczny ... Chamstwo należy tępić zarówno wśród polityków różnych szczebli, jak i dziennikarzy zaglądających ludziom do alkowy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodziło o proces, który burmistrz wytoczył sołtysowi Gór. Chciał mu odebrać kawałek gruntu pod budowę drogi, bo uważał, że granica przebiega nieprawidłowo. Okazało się, że się mylił i przegrał proces. To jednak oznaczało wydłużenie czasu budowy drogi, inwestycji za 2,5 mln zł, a gminie groziło cofnięcie dotacji unijnej."   ... więc radny miał rację mówiąc kilka słów prawdy burmistrzowi. Burmistrz okazał się niekumatym dyletantem w powyższej sprawie i kwita.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie wiem, czy w całym zamieszaniu nie pominęliśmy najistotniejszej sprawy, a mianowicie istotniej informacji, iż nijaki  Pan Kowalski został ukarany przez sad za wulgaryzmy głoszone pod adresem urzędnika samorządowego, a wtręt o tym, że klecha bzyka Panią od kultury jest absolutnie zbyteczny ... Chamstwo należy tępić zarówno wśród polityków różnych szczebli, jak i dziennikarzy zaglądających ludziom do alkowy ...
Zgadza się, Kowalski został skazany za znieważenie funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia przez niego funkcji. Może się odwoływać - kompletnie nic mu to nie da. Do znieważenia doszło i to się dla sądu liczy - nie okoliczności. Głupi jest, że się tak daje podpuszczać. Tylko nabije kabze adwokatowi, a tym samym ten proces będzie go kosztował jakieś 10 tys. i wyrok plus wstyd, że znów przegrał z burmistrzem Dunią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodziło o proces, który burmistrz wytoczył sołtysowi Gór. Chciał mu odebrać kawałek gruntu pod budowę drogi, bo uważał, że granica przebiega nieprawidłowo. Okazało się, że się mylił i przegrał proces. To jednak oznaczało wydłużenie czasu budowy drogi, inwestycji za 2,5 mln zł, a gminie groziło cofnięcie dotacji unijnej."   ... więc radny miał rację mówiąc kilka słów prawdy burmistrzowi. Burmistrz okazał się niekumatym dyletantem w powyższej sprawie i kwita.
z tego co wiem to burmistrz nie przegrał procesu tylko doszło do ugody - ktoś tu p. Kowalski manipuluje. Gmina nie starciła dotacji, inwestycja z tego co widziałem zrealizowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, aleś sobie pan k.. szamobója walnon... <_<  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, aleś sobie pan k.. szamobója walnon... <_<
Pan Janusz niestety daje się manipulować i wpuszczać w maliny otaczajacym go cwaniaczkom - efekt opłakany. Oni się cieszą, on płaci. Wyrok karny dla radnego to fatalna wpadka. Ośmieszył się pan i pokazał, ,ze salony nie dla pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...