Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub Pauliny Sykut: Jak piękna pogodynka powie \"tak”

Utworzony przez from toleranted, 6 sierpnia 2011 r. o 07:50 Powrót do artykułu
I kogo to obchodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie kogo to obchodzi!!!Lubelskie gazety i ich dziennikarze to dno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj takie gwiazdy.. co mnie jakaś "chmurka" obchodzi? gwiazdą jest bo potrafi pokazać gdzie będzie padało a gdzie nie? Moim zdaniem prostszym zawodem jest tylko zawód kopacza kartofli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Jaki kraj takie gwiazdy.. co mnie jakaś "chmurka" obchodzi? gwiazdą jest bo potrafi pokazać gdzie będzie padało a gdzie nie? Moim zdaniem prostszym zawodem jest tylko zawód kopacza kartofli..
Nie obrażaj zawodu kopacza kartofli... chociaż z drugiej strony jakieś pojęcie o rejonach geograficznych trzeba mieć, żeby tą prognozę pokazać... A czy ona taka piękna? W TV i gazetach, po tonie tapety i Photoshopie wygląda ok, ale na żywo... to już inna kobieta. Po mieście kręci się tysiące dziewczyn, o których nie mówi się "piękne", a jednak urodą ją przebijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przez to wam wszystkim żal dupę ściska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże zazdrościcie dziewczynie urody i tego że zdołała się wybić z bądź co bądź małych Puław. A to że lubelskie gazety to dno mogła napisać tylko niepocieszona swymi porażkami zawodowymi osoba, właśnie na lubelskim rynku. W innych miastach jeszcze bardziej ekscytują się tego typu sprawami, a u nas tylko ciągła zazdrość.. właśnie to "żal dupę ściska".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ? Co mnie to obchodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto to jest ? Co mnie to obchodzi ?
Nie wiem, ale widać strasznie ciężko jest uszanować, że jak nie Ciebie to może kogoś innego akurat obchodzi. Nie podoba się to nie czytaj - proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polactwo w całej okazałości. Ile u was kompleksów, zawiści, zazdrości i bezinteresownej złości Pozdrowienia dla Pauliny z "dziewiątki". Wszystkiego dobrego i dużo szczęścia w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak" powie pewnie po rumuńsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz sukcesów w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hunko napisał:
"Tak" powie pewnie po rumuńsku.
Twój tatuś był listonoszem więc jak powiesz? Zastanów się biedo co piszesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barabasz napisał:
Nie obrażaj zawodu kopacza kartofli... chociaż z drugiej strony jakieś pojęcie o rejonach geograficznych trzeba mieć, żeby tą prognozę pokazać... A czy ona taka piękna? W TV i gazetach, po tonie tapety i Photoshopie wygląda ok, ale na żywo... to już inna kobieta. Po mieście kręci się tysiące dziewczyn, o których nie mówi się "piękne", a jednak urodą ją przebijają.
Pojęcie o rejonach geograficznych to powinien mieć uczeń gimnazjum z lekcji geografii o ile dobrze uważa .Okropna umiejętność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pikny ślub z "pompom" a rozwód po cichutku za kilka latek... życie (wide Gardias)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czym tu się podniecać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie zrobione na terminalu T2 na okeciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I need a dollar" http://www.youtube.com/watch?v=iR6oYX1D-0w :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za temat, kogo to interesuje. Mojego brata siostry męża stryj wydaje za mąż córkę i nikt o tym nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kogoś interesuje ślub Pauliny to informuje,że odbędzie się on 20 sierpnia br.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nikomu źle nie życzę, ale znamy to z autopsji... że małżeństwa celebrytów nie trwają zbyt długo. Może się skończyć tak: długo ze sobą chodzili, krótko ze sobą po ślubie pobyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...